Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes A3 - jeugd A - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Deniz Gul
0Sude Korca
0Ouassima Foudaili
0Enola Negenman
18Floor de Ruiter
44Laura Hendrikse
62Veerle van Laarhoven
64Merel Holdorp
69Sanne Mantel
84Emmeline van der Leen
TrainerCoach
Stan Rooze

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal419:00 - 20:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=63 OR lijnr2_team_id=63) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MA2B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Alvoco MA 2 0000
Ardea MA 2 0000
Clam Dycke MA 2 0000
Relay MA 1 0000
Smashing Velsen '96 MA 1 0000
Spaarnestad MA 3 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0911:45BeyneshalSpaarnestad MA 3Alvoco MA 2-
Thu 26-0919:00Het PolderhuisSmashing Velsen '96 MA 1Spaarnestad MA 3-
Sat 05-1010:45BeyneshalSpaarnestad MA 3Clam Dycke MA 2-
Wed 09-1019:15GeestmerambachtRelay MA 1Spaarnestad MA 3-
Wed 16-1019:15Sporthal De DraaiArdea MA 2Spaarnestad MA 3-
Mon 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad MA 3Smashing Velsen '96 MA 1-
Sat 16-1113:00Sporthal OosterhoutAlvoco MA 2Spaarnestad MA 3-
Sat 23-1111:45BeyneshalSpaarnestad MA 3Ardea MA 2-
Sat 30-1109:00BeyneshalSpaarnestad MA 3Relay MA 1-
Sat 14-1215:15Sportzaal TriasClam Dycke MA 2Spaarnestad MA 3-