Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B3 - jeugd B - 1e klasse
Rugnr.NaamPositie
0Victoria Verheijen
43Dara Martina
51Linde Ludding
55Dalou Kraaij
76Silke Jansen
82Iris Sterke
118Jolien Jansen
126Celeste Reparon
TrainerCoach
Maria van Sambeek
Annelieke Hurkmans

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal417:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter518:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
14-dec 09:00 3000MB1C1 DA Spaarnestad MB 3 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=68 OR lijnr2_team_id=68) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-13' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB1C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen MB 1 932324
Albatros MB 1 9232313
WEST! MB 1 9212115
Spaarnestad MB 3 9161620
AMVJ-Martinus MB 2 99927
Oradi/Omnia MB 1 97729

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0911:45Spaarnestad MB 3Compaen MB 10-4
Sat 05-1016:00AMVJ-Martinus MB 2Spaarnestad MB 30-4
Sat 12-1010:30Oradi/Omnia MB 1Spaarnestad MB 31-3
Sat 02-1109:00Spaarnestad MB 3WEST! MB 12-2
Sat 09-1116:00Compaen MB 1Spaarnestad MB 34-0
Sat 16-1110:45Spaarnestad MB 3AMVJ-Martinus MB 22-2
Sat 23-1114:45Albatros MB 1Spaarnestad MB 33-1
Fri 29-1119:00WEST! MB 1Spaarnestad MB 33-1
Sat 07-1210:45Spaarnestad MB 3Oradi/Omnia MB 13-1
Sat 14-1209:00BeyneshalSpaarnestad MB 3Albatros MB 1-