Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B4 - jeugd B - 2e klasse
Rugnr.NaamPositie
35Myrthe Brakel
49Hannah Roest
49Eline Zoon
51Noor Alkemade
52Pleun van Laarhoven
54Dominique Berendsen
81Victoria Verheijen
82Fien van Leeuwen
118Jolien Jansen
126Celeste Reparon
TrainerCoach
Elisa van den Hoven

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
26-jan 09:00 3000MB2F2 AE Spaarnestad MB 4 ouders
2-feb 09:00 3000MB2F2 AC Spaarnestad MB 4 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=69 OR lijnr2_team_id=69) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB2F2' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
V.V.Ouderkerk MB 1 1331
VHZ MB 1 1331
Oradi/Omnia MB 1 1113
Liusna MB 1 1113
Spaarnestad MB 4 0000
AMVJ-Martinus MB 3 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
19-0110:15Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia MB 1Spaarnestad MB 4-
26-0109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4V.V.Ouderkerk MB 1-
02-0209:00BeyneshalSpaarnestad MB 4Liusna MB 1-
08-0219:15EstafetteVHZ MB 1Spaarnestad MB 4-
16-0214:00De MeerkampAMVJ-Martinus MB 3Spaarnestad MB 4-
02-0311:45BeyneshalSpaarnestad MB 4Oradi/Omnia MB 1-
09-0311:45BeyneshalSpaarnestad MB 4AMVJ-Martinus MB 3-
23-0311:45BeyneshalSpaarnestad MB 4VHZ MB 1-
29-0319:30De WaterkantenLiusna MB 1Spaarnestad MB 4-
10-0419:15BindelwijkV.V.Ouderkerk MB 1Spaarnestad MB 4-