Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B4 - jeugd B - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Heba Ahmadi
0Hilde Lotte Hazenberg
48Annalisa Schipper
52Pleun van Laarhoven
54Dominique Berendsen
82Fien van Leeuwen
135Sophie Eijsbouts
TrainerCoach
Stan Rooze

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal417:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=69 OR lijnr2_team_id=69) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB2D1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen MB 2 0000
Spaarnestad MB 4 0000
VIP MB 1 0000
vv Jonas MB 2 0000
Zaanstad MB 4 0000
Clam Dycke MB 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0910:00BeyneshalSpaarnestad MB 4VIP MB 1-
Sat 28-0914:15Topsportcentrum De KoogZaanstad MB 4Spaarnestad MB 4-
Sat 05-1013:45OostzaanCompaen MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 12-1009:00BeyneshalSpaarnestad MB 4Clam Dycke MB 1-
Sat 19-1010:00De Walvisvv Jonas MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 02-1115:15Sportzaal TriasClam Dycke MB 1Spaarnestad MB 4-
Sat 16-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4Zaanstad MB 4-
Sat 23-1113:30BeyneshalSpaarnestad MB 4vv Jonas MB 2-
Fri 29-1119:00De KarekietVIP MB 1Spaarnestad MB 4-
Sat 07-1210:45BeyneshalSpaarnestad MB 4Compaen MB 2-