Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 7 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Robin Jansenaanvaller
31Bente Plugpasser/loper
39Luz Rotapasser/loper
56Lieve Sterkepasser/loper
91Emma Melispasser/loper
97Sophie Gelukpasser/loper
114Nina Bestemanpasser/loper
121Rohosande van den Berg (aanv.)hoofdblokkering
123Rebecca Griffioenpasser/loper
131Anouk van der Aarhoofdblokkering
TrainerCoach
Arie-Jan van der SchaafArie-Jan van der Schaaf
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Chantal de Vries

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
03-04-17  Dames 7 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=7 OR lijnr2_team_id=7) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-03' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas DS 3 1780645
Voluit DS 1 18675521
Zaanstad DS 6 17614921
Oradi/Omnia DS 1 18645123
Spaarnestad DS 9 19665426
Spaarnestad DS 7 18443739
Smashing Velsen '96 DS 2 17393438
Spaarnestad DS 11 18393341
Atalante DS 2 18322949
10 VCH DS 5 18171559
11 Smashing Velsen '96 DS 3 17141357
12 SAS'70 DS 3 177762

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0920:00Smashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 73-2
Mon 23-0919:15Spaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 33-1
Mon 30-0919:15Spaarnestad DS 11Spaarnestad DS 74-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 7Spaarnestad DS 91-3
Wed 16-1019:15VCH DS 5Spaarnestad DS 71-3
Mon 28-1019:15Spaarnestad DS 7SAS'70 DS 33-1
Mon 04-1119:15Spaarnestad DS 7Zaanstad DS 61-3
Thu 14-1120:00Voluit DS 1Spaarnestad DS 74-0
Mon 25-1121:00Spaarnestad DS 7vv Jonas DS 30-4
Mon 02-1220:45Oradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 73-1
Mon 09-1219:15Spaarnestad DS 7Atalante DS 23-2
Fri 10-0120:30Smashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 70-4
Mon 13-0121:00Spaarnestad DS 7Spaarnestad DS 114-0
Wed 22-0121:00Spaarnestad DS 9Spaarnestad DS 72-3
Mon 27-0119:15Spaarnestad DS 7VCH DS 53-1
Thu 06-0221:00SAS'70 DS 3Spaarnestad DS 70-4
Fri 06-0319:15Zaanstad DS 6Spaarnestad DS 74-0
Wed 11-0319:15Spaarnestad DS 7Voluit DS 12-3