Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Dames 7 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Esther van der Meulen
Carmel Abreu
Nina Wittemanpasser/loper
34Sanne Lourens - Grolmanspelverdeling
54Susanne Marieke Koster - van den Brink (aanv.)hoofdblokkering
62Leentje Zandstra - Volkerslibero
78Laura Schollaardthoofdblokkering
91Emma Melisdiagonaal/hoofdaanval
103Iris de Jongpasser/loper
122Amber-Lynn Bagchusdiagonaal
TrainerCoach
Anne Kimsma
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Daniek Teitsmahoofdblokkering

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal221:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
17 december 2021 18:45 eind
1 april 2022 18:45 eind

Nieuws
03-04-17  Dames 7 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
17-dec 19:15 3000D1B BI Spaarnestad DS 6

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=7 OR lijnr2_team_id=7) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad DS 5 831258
Alvoco DS 1 9302515
MOVE DS 3 729246
Smashing '72 DS 1 8292411
Funeral Quest Uitvaartbegeleid10272320
Spaarnestad DS 6 9201720
Spaarnestad DS 7 8181518
Zaanstad DS 6 9171623
Wham Wham DS 2 10171527
10 Compaen DS 5 7151216
11 VCC'92 DS 2 92234

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0921:00Spaarnestad DS 7Funeral Quest Uitvaartbegeleid1-3
Tue 21-0920:45MOVE DS 3Spaarnestad DS 73-1
Fri 01-1019:15Spaarnestad DS 7Zaanstad DS 50-4
Sat 09-1014:00Wham Wham DS 2Spaarnestad DS 73-2
Fri 22-1019:15Spaarnestad DS 6Spaarnestad DS 71-3
Sat 30-1017:00VCC'92 DS 2Spaarnestad DS 70-4
Sat 06-1116:30Smashing '72 DS 1Spaarnestad DS 73-1
Fri 12-1119:15Zaanstad DS 6Spaarnestad DS 71-3
Sat 11-1220:00OostzaanCompaen DS 5Spaarnestad DS 7-
Fri 17-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Alvoco DS 1-
Fri 14-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7MOVE DS 3-
Sat 22-0117:00Sporthal OosterhoutAlvoco DS 1Spaarnestad DS 7-
Sat 05-0217:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 5Spaarnestad DS 7-
Fri 11-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7VCC'92 DS 2-
Fri 04-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Wham Wham DS 2-
Fri 11-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Zaanstad DS 6-
Sat 19-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 6-
Fri 01-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Compaen DS 5-
Sat 09-0412:15AmstelcampusFuneral Quest UitvaartbegeleidSpaarnestad DS 7-
Fri 15-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 7Smashing '72 DS 1-