Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C1 - jeugd C - hoofdklasse
Rugnr.NaamPositie
25Raven Vijverberg
26Milena Vena
44Roos Hobbes
57Yara Nab
59Marisha Oudshoorn
64Nienke Meijer
86Lea Trevetin
102Karlijn Bos
TrainerCoach
Remco Damen
Marco Holdorp
Remco Damen

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:00 - 19:00
WoensdagBeyneshal317:30 - 19:30

Datum Vanaf Tot
21 november 2020 08:00 opbouwen
21 november 2020 08:30 11:30 DWF
12 december 2020 17:00 19:30 ballenmeisjes

Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=71 OR lijnr2_team_id=71) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MCHA1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zovoc MC 1 31193
Dinto MC 1 2971
Kalinko MC 1 1540
Leython DC MC 1 2544
Inter Rijswijk MC 1 1004
Simokos MC 1 1004
Spaarnestad MC 1 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0911:00Leython DC MC 1Spaarnestad MC 14-0
Sat 26-0910:30Spaarnestad MC 1Zovoc MC 10-4
Sat 03-1016:00De DoorbraakDinto MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 10-1012:45De FlintSimokos MC 1Spaarnestad MC 1-
Mon 19-1019:15BeyneshalSpaarnestad MC 1Simokos MC 1-
Sat 24-1010:45BeyneshalSpaarnestad MC 1Inter Rijswijk MC 1-
Sat 31-1014:30Houtrust sporthalKalinko MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 07-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Dinto MC 1-
Sat 14-1116:15De LimietZovoc MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 21-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Leython DC MC 1-
Sat 28-1116:30MarimbahalInter Rijswijk MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 12-1209:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Kalinko MC 1-