Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C3 - jeugd C - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Wietske Marsman
22Julia Beukenhorst
34Lara Vos
43Pien Koopmans
51Milla Koster
61Dide Korca
68Charlotte Rikken
85Melanie Silos
93Birsen Kotte
TrainerCoach
Nina Besteman

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal217:30 - 19:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=73 OR lijnr2_team_id=73) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-07-14' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Croonenburg MC 2 0000
Smashing Velsen '96 MC 1 0000
Spaarnestad MC 3 0000
vv Jonas MC 1 0000
Zaanstad MC 2 0000
Clam Dycke MC 2 0000
MOVE MC 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0913:00BeyneshalSpaarnestad MC 3vv Jonas MC 1-
Fri 25-0919:00ZeewijkSmashing Velsen '96 MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 03-1015:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Zaanstad MC 2-
Fri 23-1019:15De BloemenCroonenburg MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 31-1015:00't BolwerckMOVE MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 07-1111:00BeyneshalSpaarnestad MC 3MOVE MC 1-
Sat 14-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Clam Dycke MC 2-
Sat 21-1113:45Sportzaal TriasClam Dycke MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 28-1113:00Topsportcentrum De KoogZaanstad MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 12-1213:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Croonenburg MC 2-