Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C4 - jeugd C - 2e klasse
Rugnr.NaamPositie
54Sofia van Rijn
55Kaat Neeskens
61Katelyn van Schaik
84Juliette Ab
103Katie Dinsbach
107Babs van der Veldt
114Sarah Onderdelinden
118Babette van Delft
127Froukje Jacobs
TrainerCoach
Sanne van Leeuwen

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal117:30 - 19:00

Datum Vanaf Tot
28 november 2020 08:00 opbouwen

Nieuws
02-04-17  Meisje C4 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
10-okt 10:45 3000MC2C1 CD Spaarnestad MC 4 ouders
24-okt 12:30 3000MC2C1 CF Spaarnestad MC 4 ouders
7-nov 10:45 3000MC2C1 CB Spaarnestad MC 4 ouders
28-nov 09:00 3000MC2C1 CA Spaarnestad MC 4 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=74 OR lijnr2_team_id=74) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante MC 1 2880
Abcoude MC 1 2444
VV Amsterdam MC 1 1331
Smashing '72 MC 2 3339
VCH MC 1 1222
Spaarnestad MC 4 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0910:45Spaarnestad MC 4Atalante MC 10-4
Sat 26-0915:00FBK-halVCH MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 03-1017:00DiemenSmashing '72 MC 2Spaarnestad MC 4-
Sat 10-1010:45BeyneshalSpaarnestad MC 4VV Amsterdam MC 1-
Sat 24-1012:30BeyneshalSpaarnestad MC 4VCH MC 1-
Sat 07-1110:45BeyneshalSpaarnestad MC 4Smashing '72 MC 2-
Fri 13-1119:30De BoeiAtalante MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 21-1114:30Kees BonzaalAbcoude MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 28-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 4Abcoude MC 1-
Sat 12-1217:30BlauwwitVV Amsterdam MC 1Spaarnestad MC 4-