Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 8 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
28Brigit van Luijkpasser/loper & diagonaal
32Sabrina van der Schaafaanvaller
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
49Maroes Albers - Visseraanvaller
52Susan Creijghtonaanvaller
71Maria van Sambeek (aanv.)spelverdeling
78Linda Janssen - Pinkseaanvallende spelverdeler
104Nina van Rijnaanvaller
105Linda Rietveldhoofdblokkering
111Annelieke Hurkmansdiagonaal
TrainerCoach
Astrid ZwartAstrid Zwart
TC Contactpersoon
Liesbeth Veenstra
Meetrainers
Sara Bronkhorstaanvaller
Ellen van Leeuwen

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
26-04-15  Dames 8 promoveert
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
21-jan 19:15 3000D2E KJ Spaarnestad DS 7
11-feb 21:00 3000D2D GK Spaarnestad DS 9

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=8 OR lijnr2_team_id=8) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 1 1049391
VC Allvo DS 2 1040339
Spaarnestad DS 8 9332610
VV Amsterdam DS 5 10312616
VHZ DS 1 10272320
AMVJ-Martinus DS 2 9201722
VCH DS 5 11181630
Spaarnestad DS 10 11151233
Spaarnestad DS 7 97731
10 Atalante DS 3 95532

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0915:00Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 104-0
12-1021:15Atalante DS 1Spaarnestad DS 84-0
02-1120:45VHZ DS 1Spaarnestad DS 81-3
09-1121:15VC Allvo DS 2Spaarnestad DS 84-0
12-1119:15Spaarnestad DS 8VCH DS 54-0
19-1120:45AMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 81-3
03-1219:15Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 74-0
15-1215:00VV Amsterdam DS 5Spaarnestad DS 80-4
17-1219:15Spaarnestad DS 8Atalante DS 34-0
21-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 8Atalante DS 1-
01-0219:30De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 8-
04-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8VHZ DS 1-
11-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8VC Allvo DS 2-
25-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 8-
06-0321:00FBK-halVCH DS 5Spaarnestad DS 8-
11-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 2-
18-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 8-
06-0415:00BeyneshalSpaarnestad DS 8VV Amsterdam DS 5-