Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 8 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
34Annelies Vredeveldtpasser/loper
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
45Loes Windtpasser/loper
53Mirjam Alblashoofdblokkering
71Marjolein Dekkerspelverdeling
97Patricia Roescherhoofdblokkering
105Lianne Velthuispasser/loper
109Tanja Gloriehoofdblokkering
TrainerCoach
Roel Remeijer
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Susanne Kooij

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
16 november 2020 begin eind

Nieuws
26-04-15  Dames 8 promoveert
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
5-okt 21:00 3000D2D LE Spaarnestad DS 6 Lianne Velthuis

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=8 OR lijnr2_team_id=8) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-26' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AMVJ-Martinus DS 1 2872
Smashing Velsen '96 DS 1 2763
SAS'70 DS 1 1540
Spaarnestad DS 8 2544
Spaarnestad DS 7 1431
AMVJ-Martinus DS 2 2435
Spaarnestad DS 9 2336
vv Jonas DS 4 2336
Spaarnestad DS 11 1113
10 VHZ DS 3 0000
11 VCH DS 3 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:15Spaarnestad DS 9Spaarnestad DS 81-3
Mon 21-0919:15Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 71-3
Mon 05-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 8VCH DS 3-
Thu 15-1021:00de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 8-
Thu 15-1021:00de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 8-
Mon 26-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 8VHZ DS 3-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 11-
Fri 13-1119:30De Walvisvv Jonas DS 4Spaarnestad DS 8-
Mon 16-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 8Smashing Velsen '96 DS 1-
Thu 26-1121:15Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 8-
Mon 07-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 1-
Mon 11-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 8-
Wed 27-0119:15FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 8-
Mon 01-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 8SAS'70 DS 1-
Fri 12-0220:30EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 8-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 9-
Mon 01-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 8-
Sat 13-0319:00BeyneshalSpaarnestad DS 8vv Jonas DS 4-
Fri 19-0319:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 8-
Mon 22-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 2-
Thu 08-0419:30Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 1Spaarnestad DS 8-