Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Jongens A1 - jeugd A - hoofdklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Guy Hautemann
0Duco Jaspershoofdblokkering
21Jur de Langeaanvallende spelverdeler
27Kas Dijkman
42Olivier Gijzepasser/loper
43Maarten van der Kuip
54Iwan de Boerhoofdblokkering
62Lars Hendriks
94Jasper van Assemadiagonaal/hoofdaanval
111Florian Bomhofspelverdeling
TrainerCoach
Jaap Vos
Hein Macnack
TC Contactpersoon
Mark van Assema

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal117:00 - 19:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=81 OR lijnr2_team_id=81) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='JAHA1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Inter Rijswijk JA 1 0000
Compaen JA 1 0000
Spaarnestad JA 1 0000
AMVJ-Martinus JA 1 0000
VollinGo JA 1 0000
Croonenburg JA 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0919:15De BloemenCroonenburg JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 28-0910:45BeyneshalSpaarnestad JA 1Inter Rijswijk JA 1-
Sat 05-1013:45OostzaanCompaen JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 12-1010:45BeyneshalSpaarnestad JA 1AMVJ-Martinus JA 1-
Sat 19-1016:30De ZebraVollinGo JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 02-1110:45BeyneshalSpaarnestad JA 1Compaen JA 1-
Sat 09-1116:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 16-1114:15MarimbahalInter Rijswijk JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 23-1115:15BeyneshalSpaarnestad JA 1VollinGo JA 1-
Sat 14-1210:45BeyneshalSpaarnestad JA 1Croonenburg JA 1-