Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 9 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
47Marlous van Klinkdiagonaal
53Mirjam Alblashoofdblokkering
54Susanne Marieke Koster - van den Brink (aanv.)aanvaller
83Marit Lourensaanvaller
97Patricia Roescherhoofdblokkering
101Anne Dijkstraaanvaller
109Tanja Gloriehoofdblokkering
135Astrid Hagenaarsaanvaller
147Marret Fortuinspelverdeling
TrainerCoach
Anne Kimsma
TC Contactpersoon
Liesbeth Veenstra

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
11 maart 2019 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
28-jan 19:15 3000D2E IK Spaarnestad DS 10

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=9 OR lijnr2_team_id=9) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-01-16' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 6 1044355
Atalante DS 2 943342
Spaarnestad DS 9 10312516
Smashing Velsen '96 DS 2 10302618
Oradi/Omnia DS 1 11262224
SAS'70 DS 2 10242022
Smashing Velsen '96 DS 1 10191726
VCH DS 4 10181627
Zaanstad DS 6 96631
10 VCC'92 DS 3 94333

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
01-1020:30Oradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 91-3
08-1021:00Spaarnestad DS 9Spaarnestad DS 61-3
29-1021:00Spaarnestad DS 9Atalante DS 20-4
09-1120:30Smashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 90-4
12-1121:00Spaarnestad DS 9SAS'70 DS 23-1
21-1121:00VCH DS 4Spaarnestad DS 92-3
30-1120:30Smashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 93-1
08-1217:00Spaarnestad DS 9VCC'92 DS 34-0
10-1221:00Spaarnestad DS 9Zaanstad DS 63-1
14-0121:00Spaarnestad DS 9Oradi/Omnia DS 13-1
23-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Spaarnestad DS 9-
28-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 2-
08-0221:15De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 9-
11-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 1-
07-0321:00de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 9-
07-0321:00de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 9-
11-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 9VCH DS 4-
20-0319:30Wormer SporthalVCC'92 DS 3Spaarnestad DS 9-
05-0419:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 9-