Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B2 - jeugd B - 1e klasse
Rugnr.NaamPositie
43Dara Martina
51Linde Ludding
55Dalou Kraaij
76Silke Jansen
82Iris Sterke
86Laura Jovanovic
93Kathleen Jansen
109Hadewich Paro
142Sien Beemsterboer
TrainerCoach
Maria van Sambeek
Vincent Ludding

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal217:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Datum Vanaf Tot
3 oktober 2020 na eigen wedstrijd opruimen
14 november 2020 08:00 opbouwen

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
3-okt 12:30 3000MB1B1 EF Spaarnestad MB 2 ouders
31-okt 10:45 3000MB1B1 EG Spaarnestad MB 2 ouders
7-nov 10:45 3000MB1B1 EB Spaarnestad MB 2 ouders
14-nov 09:00 3000MB1B1 EC Spaarnestad MB 2 ouders
28-nov 12:30 3000MB1B1 EA Spaarnestad MB 2 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=67 OR lijnr2_team_id=67) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-25' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB1B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE MB 1 2662
Spaarnestad MB 2 1440
Clam Dycke MB 1 1331
Zaanstad MB 2 1331
Albatros MB 1 2226
Croonenburg MB 1 1113
Smashing Velsen '96 MB 1 2117

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0919:15Smashing Velsen '96 MB 1Spaarnestad MB 20-4
Fri 25-0919:15De BloemenCroonenburg MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 03-1012:30BeyneshalSpaarnestad MB 2Zaanstad MB 2-
Sat 10-1013:45Sportzaal TriasClam Dycke MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 17-1013:00't BolwerckMOVE MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 31-1010:45BeyneshalSpaarnestad MB 2Albatros MB 1-
Sat 07-1110:45BeyneshalSpaarnestad MB 2Croonenburg MB 1-
Sat 14-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 2MOVE MB 1-
Sat 21-1116:30Wethouder VerheijhalAlbatros MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 28-1112:30BeyneshalSpaarnestad MB 2Clam Dycke MB 1-