Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

2020: Spaarnestad 10 jaar

Geplaatst op:
15 januari 2020
Door:
De Webmaster
Categorie:
Algemeen
Met natuurlijk lustrum activiteiten zoals daar (mogelijk) zijn:
 • Spetterend feest in onze Beijnes ( nu het nog kan)?
 • Groots mix toernooi voor iedereen?
 • Start weekend aan begin seizoen 2020/2021: presentatie/kennismaking met al onze teams met oefenwedstrijden voor iedereen ( ondersteund door een klein feestje..)?
 • Beach weekend op ons eigen Bavo beach veld: Volleybal en/of andere beach activiteiten: tennis/voetvolley/ jeu de boule etc :-) Of natuurlijk alleen maar lekker in de zon staan en daarna genieten van een kampvuur met live (gitaar)muziek?
 • High tea (?) Een keer iets anders :-)
 • Reunie dag/avond voor alle (oud) Spaarnestad leden en natuurlijk al haar voorgangers...?
 • Mini's in het zand?
 • Recreanten laten zich zien?
 • Junioren volley estafette?
 • Sixties party?
 • En als eerste: as 9 februari, Bowlen met al onze vrijwilligers, aangeboden en georganiseerd door ons bestuur!
Heb je een spetterend idee en/of wil je wel mee helpen met de organisatie? Want bovenstaande activiteiten moeten nog wel georganiseerd worden.... :-) Leuke teamactiviteit om iets te organiseren? Of juist samen met leden die je nog niet kent?
Mailtje naar de secretarisof praat even met in de Beijnes eens met Marco Reemer, Jan Koehorst en/of Dirk Snikkers

Tja, druk jaar wordt het zo... bijna geen tijd meer over om ook nog gezellig mee te doen met al onze vrijwilligers om ook nog het "gewone volleybal" door te kunnen laten gaan? En toch hebben we daar ook altijd nog vrijwilligers voor nodig.. Zonder vrijwilligers geen vereniging meer...
Denk je er wel eens over ..?? Lid zijn van een vereniging betekent.... etc
Stuur een mailtje (of praat even met Dirk Snikkers / Jan Koehorst)