Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 1 - tweede divisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Dominique Splitpasser/loper
17Marit Pleijsterhoofdblokkering
29Minke Pilon (aanv.)passer/loper
31Demi Zwerverpasser/loper & diagonaal
32Liesbeth Veenstraspelverdeling
35Lisette Wolkenhoofdblokkering
48Tessa de Langediagonaal
63Natalia Zoetspelverdeling
80Rudie Dopplibero
102Aaliyah Hansenhoofdblokkering
115Christel Beetsmapasser/loper
TrainerCoach
Jur van der Tuuk
Bart Keesom
Jur van der Tuuk
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jordy Lodewijks van praktijk 201 FysioSport .

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:00 - 21:30
DinsdagBeyneshal118:30 - 21:30
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
15-03-18  Vera Koenen
14-12-16  Kerstwens Dames 1
13-10-15  'Bang voor angst'
12-04-15  Dames 1 kampioen!
17-02-15  Promotie in gevaar
27-12-14  Een heel grote sof
15-12-14  Lichtelijke paniek

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Prima Donna Kaas Huizen DS 2 0000
Kalinko DS 1 0000
AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 0000
VV Utrecht DS 2 0000
Leython DC DS 1 0000
Spaarnestad DS 1 0000
Pharmafilter US DS 2 0000
Mobiquity US DS 3 0000
AVV Keistad DS 1 0000
10 Armixtos DS 1 0000
11 Irene DS 1 0000
12 Eetcafe 't Centrum Thor DS 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0917:30De WaardEetcafe 't Centrum Thor DS 1Spaarnestad DS 1-
29-0915:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Leython DC DS 1-
06-1000:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 2Spaarnestad DS 1-
13-1015:00BeyneshalSpaarnestad DS 1AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1-
20-1016:30Houtrust sporthalKalinko DS 1Spaarnestad DS 1-
03-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Prima Donna Kaas Huizen DS 2-
10-1117:00Sportcentrum de PijpArmixtos DS 1Spaarnestad DS 1-
17-1115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1AVV Keistad DS 1-
24-1100:00AmstelcampusMobiquity US DS 3Spaarnestad DS 1-
08-1215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Pharmafilter US DS 2-
15-1215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Irene DS 1-
12-0116:30De BloemerdLeython DC DS 1Spaarnestad DS 1-
19-0115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1VV Utrecht DS 2-
26-0116:00Thijs van der PolshalAIRCOHEAT VTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 1-
02-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Kalinko DS 1-
09-0213:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 2Spaarnestad DS 1-
16-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Armixtos DS 1-
09-0316:45Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 1Spaarnestad DS 1-
16-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Mobiquity US DS 3-
23-0300:00AmstelcampusPharmafilter US DS 2Spaarnestad DS 1-
06-0415:00Kees BoekehalIrene DS 1Spaarnestad DS 1-
13-0415:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Eetcafe 't Centrum Thor DS 1-