Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 1 - tweede divisie

Rugnr.NaamPositie
1Tessa de Langediagonaal
2Lisette Wolkenhoofdblokkering
5Minke Pilonpasser/loper
6Christel Beetsmapasser/loper
7Aaliyah Hansenhoofdblokkering
11Natalia Zoetspelverdeling
13Dominique Splitpasser/loper
14Rudie Dopplibero
16Marit Pleijsterhoofdblokkering
31Demi Zwerver (aanv.)passer/loper & diagonaal
32Liesbeth Veenstraspelverdeling
TrainerCoach
Jur van der Tuuk
Bart Keesom
Jur van der Tuuk
TC Contactpersoon
Ingrid Bak
Meetrainers
Sanne Heijting
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jordy Lodewijks van praktijk 201 FysioSport .

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:00 - 21:30
DinsdagBeyneshal118:30 - 21:30
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
15 december 2018 18:30 opruimteam

Nieuws
15-03-18  Vera Koenen
14-12-16  Kerstwens Dames 1
13-10-15  'Bang voor angst'
12-04-15  Dames 1 kampioen!

Pagina 1 van 2  > >>

Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
15-dec 10:45 3000JBHA1 DE Spaarnestad JB 1

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=1 OR lijnr2_team_id=1) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2018-12-09' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
1
1
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
2-feb 11:00 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad DS 1 Spaarnestad DS 1

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Volleybalcentrum.nl Armixtos D1043347
Eetcafe 't Centrum Thor DS 1 938327
Pharmafilter US DS 2 11312721
Leython DC DS 1 10292418
Spaarnestad DS 1 10282319
AVV Keistad DS 1 10262422
VV Utrecht DS 2 10231922
AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 10221823
Irene DS 1 9171523
10 Kalinko DS 1 10171628
11 Prima Donna Kaas Huizen DS 2 10131231
12 Mobiquity US DS 3 11131235

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
22-0917:30Eetcafe 't Centrum Thor DS 1Spaarnestad DS 14-0
29-0915:00Spaarnestad DS 1Leython DC DS 11-3
06-1012:45VV Utrecht DS 2Spaarnestad DS 11-3
13-1015:00Spaarnestad DS 1AIRCOHEAT VTC Woerden DS 13-1
20-1016:30Kalinko DS 1Spaarnestad DS 11-3
03-1115:00Spaarnestad DS 1Prima Donna Kaas Huizen DS 23-1
10-1117:00Volleybalcentrum.nl Armixtos DSpaarnestad DS 13-1
17-1115:00Spaarnestad DS 1AVV Keistad DS 12-3
24-1114:30Mobiquity US DS 3Spaarnestad DS 12-3
08-1215:00Spaarnestad DS 1Pharmafilter US DS 24-0
15-1215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Irene DS 1-
12-0116:30De BloemerdLeython DC DS 1Spaarnestad DS 1-
19-0115:00BeyneshalSpaarnestad DS 1VV Utrecht DS 2-
26-0115:45Thijs van der PolshalAIRCOHEAT VTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 1-
02-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Kalinko DS 1-
09-0213:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 2Spaarnestad DS 1-
09-0317:00Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 1Spaarnestad DS 1-
16-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Mobiquity US DS 3-
23-0317:00AmstelcampusPharmafilter US DS 2Spaarnestad DS 1-
30-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Volleybalcentrum.nl Armixtos D-
06-0415:00Kees BoekehalIrene DS 1Spaarnestad DS 1-
13-0415:00BeyneshalSpaarnestad DS 1Eetcafe 't Centrum Thor DS 1-