Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Alle teams

Teaminfo
Klik op de teamnaam voor de detailpagina.
Kom je je eigen naam onverwacht niet tegen, neem dan contact op met de technische commissie.
Namen van leden die hebben aangegeven dat ze hun gegevens niet willen tonen worden vervangen door 'anoniem'.
Heb je het vermoeden dat jouw naam onterecht als 'anoniem' wordt getoond, neem dan contact op met de ledenadministratie.
Let op; als je bent ingelogd zie je meer informatie.

Rugnr.NaamPositie
8Marly Bakdiagonaal/hoofdaanval
13Laura Bloempasser/loper
6Marije Bouwknegtpasser/loper
4Dineke van Dijkenhoofdblokkering
11Fuerra Everaertspelverdeling
5Sanne Heijtingdiagonaal
9Denise de Kanthoofdblokkering
1Anne Rongenspelverdeling
10Kelly Seltenlibero
12Rianne Stokpasser/loper
3Sanne van Werkhovenhoofdblokkering
2Iris Zweetpasser/loper
trainerCoach
Michiel van der Kuip
Vera Koenen
Michiel van der Kuip
Vera Koenen
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:00 - 22:00
DinsdagBeyneshal219:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal118:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
Steffie Bossinkpasser/loper
Rudie Dopplibero
Tessa de Grootdiagonaal
Kim op de Kelderspelverdeling
Tessa de Langediagonaal
Marloes van Leenhoofdblokkering
Minke Pilonpasser/loper
Marit Pleijsterhoofdblokkering
Liesbeth Veenstraspelverdeling
Lisette Wolkenhoofdblokkering
Demi Zwerverpasser/loper
trainerCoach
Ruben NijhuisRuben Nijhuis
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00
DonderdagKennemer Sportcenter319:30 - 22:00

Rugnr.NaamPositie
Pien Batenburglibero
Christel Beetsmapasser/loper
Nicky Brouwerpasser/loper
Carlijn Dingspasser/loper
Meike van Essenpasser/loper
Eva Griffioenhoofdblokkering
Aaliyah Hansenhoofdblokkering
Rieneke Jagerspelverdeling
Bloem de Jongpasser/loper
Melissa de Kantspelverdeling
trainerCoach
Matthijs van EssenMatthijs van Essen
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
59Barbara Baanpasser/loper
53Ingrid Bakhoofdblokkering
93Marloes Beerlagespelverdeling
38Esther Dijkstrapasser/loper
Femke Hoekstra
anoniempasser/loper
24Marieke van der Nagelhoofdblokkering
85Linda Ravingerovadiagonaal
84Katarzyna Rogalahoofdblokkering
31Ines Schornagelspelverdeling
41Glenda Stamdiagonaal
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
74Masja van Stratenpasser/loper
trainerCoach
Jan KoehorstJan Koehorst
meetrainers
Elina Bijsterbosch - Bakker
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
45Kari Aalderspasser/loper
16Marije Boutersepasser/loper
27Anouk van Geenendiagonaal
42Elleke Groothoofdblokkering
37Marleen van Haastrechtdiagonaal/hoofdaanval
26Kaja Natkanskalibero
64Hilde Rongenpasser/loper
39Manon Schaap - Burgmeijerhoofdblokkering
23Elma Snijderspelverdeling
65Laura van Straalenhoofdblokkering
96Debby Weijersspelverdeling
trainerCoach
Marco Reemer
Esther Dijkstra
Marco Reemer
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter519:00 - 21:00
WoensdagBeyneshal319:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
74Andrea Boerakkerpasser/loper
28Heidi Bosschahoofdblokkering
46Savannah Huismansspelverdeling
97Lizanne Kleinspelverdeling
135Nanda van de Polpasser/loper
60Nelleke Rensinklibero
64Kelly de Roopasser/loper
25Anouk Sturmdiagonaal
95Andrea Vaarshoofdblokkering
41Anne Verhallehoofdblokkering
61Nikita Zwerverpasser/loper
trainerCoach
Herman IJzermanHerman IJzerman
meetrainers
Elina Bijsterbosch - Bakker
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00
DonderdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
78Bouke van Agthoofdblokkering
Afra Asjeshoofdblokkering
56Sara Bronkhorstpasser/loper
52Susan Creijghtonhoofdblokkering
65Nina Haringlibero
26Jamie Heesenspelverdeling
111Annelieke Hurkmanspasser/loper
28Brigit van Luijkpasser/loper
71Maria van Sambeekspelverdeling
29Roxa van Schuppenpasser/loper
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
77Astrid Zwartdiagonaal
trainerCoach
Menno Klein
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal419:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
131Anouk van der Aarhoofdblokkering
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
122Amber-Lynn Bagchuspasser/loper
115Nina Bestemanpasser/loper
97Sophie Gelukpasser/loper
95Elisa van den Hovenspelverdeling
Maureen Huttingapasser/loper
107Laura Schollaardthoofdblokkering
104Sylvia Venemaspelverdeling
trainerCoach
Just Labohm
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
59Rianne te Brinkespelverdeling
21Ariena van Dalendiagonaal
109Tanja Gloriehoofdblokkering
90Lois op de Kelderlibero
Marit Lourens
94Lieke Minnesaanvallende spelverdeler
36Tessa Moreeaanvaller
34Annelies Vredeveldtaanvaller
106Anouk Zijlstraspelverdeling
trainerCoach
Anne KimsmaAnne Kimsma
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
138Anne Burgmeijerhoofdblokkering
78Linda Janssen - Pinksespelverdeling
137Yvonne Peys-Kathmanndiagonaal
131Caroline Pimentel-Laanhoofdblokkering
105Linda Rietveldhoofdblokkering
104Nina van Rijndiagonaal
32Sabrina van der Schaafhoofdaanval
trainerCoach
Anne Rongen
Marly Bak
Frits Wiltink
meetrainers
Maroes Albers - Visser
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 22:30
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
99Jetty Abmahoofdaanval
137Fariza Choltanovahoofdaanval
96Margriet Formanoyspelverdeling
118Gea Haanstra - Smithoofdblokkering
88Lucia Hendriksehoofdaanval
92Alinda Hingstmanspelverdeling
97Patricia Roescherhoofdblokkering
105Saskia Visscherpasser/loper & diagonaal
trainerCoach
Gultekin UsluGultekin Uslu
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 22:30
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
71Marjolein Dekkerspelverdeling
124Eline Kloostermanhoofdblokkering
62Susanne Kooijspelverdeling
125Marlies Lolkemahoofdaanval
132anoniemhoofdaanval
35Barbara Rooimanshoofdaanval
79Lianne Velthuishoofdblokkering
45Loes Windthoofdblokkering
trainerCoach
Anne Rongen
Marly Bak
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 22:30
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
32Willie de Bestspelverdeling
38Monique Boonenhoofdaanval
44Mariette Braamspelverdeling
65Natalie van Empelen
102Jose Korsehoofdaanval
43Marijke Kuijthoofdblokkering
141Carelle Reparonhoofdaanval
51Mariette Walters - Slager
trainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
Ruurd Palstra
Milan Thorig
meetrainers
Astrid Hagenaars
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagSterrencollege319:30 - 21:00
DonderdagSterrencollege219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
82Jitske Brinkhoofdaanval
Tamara Dirksenhoofdblokkering
84Linda Elmersspelverdeling
27Pauline op de Kelderhoofdblokkering
41Lonneke Nouwenspelverdeling
81Eva van Rijnpasser/loper
83Fardau van der Walhoofdaanval
29Sonja Wronkowskihoofdblokkering
57Lea van der Zeepasser/loper
trainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
Ruurd Palstra
Milan Thorig
meetrainers
Nienke Hoogteijlinghoofdaanval
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagSterrencollege319:30 - 21:00
DonderdagSterrencollege219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
139Krista Bosman
143Crista Drosthoofdblokkering
128Mirella Elmersspelverdeling
48Marielle Frensenhoofdblokkering
136Michelle Frensenhoofdaanval
133anoniemspelverdeling
129Monique Nijstadhoofdblokkering
138Rolinka Schippersspelverdeling
36Myrna Verzijlbergenpasser/loper
21Kelly de Vriespasser/loper
trainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
Ruurd Palstra
Milan Thorig
Alinda Hingstman
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagSterrencollege319:30 - 21:00
DonderdagSterrencollege219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
121Rohosande van den Berghoofdblokkering
112Stefanie Bouwknegtspelverdeling
123Rebecca Griffioenhoofdaanval
54Hanna Haringspelverdeling
24Sandra Nieuwland
124Lotte Sartoriushoofdblokkering
85Karlijn de Schipperhoofdaanval
87Luva Spronkers
63Anne Voorneveld
37Moon Warmer
trainerCoach
Monica de LangeMonica de Lange
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
47Wendy Althuizen
99anoniem
102Anne van Delft
92Lotte van Dessel - Windig
46Terry Mosterthoofdaanval
79Rosa Polsspelverdeling
43Aster Schultzspelverdeling
82Linda Selhorst
25Milly Slotpasser/loper
72Femke Wijmanspelverdeling
trainerCoach
Stan Rooze
meetrainers
Carlijne van der Wijdenspelverdeling
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
61Ilse van der Aar
122Tanja Alkemade
144Maaike Benschop
65Jip van Gelderen
68Thessa Hurkmans
45Annelies Klokmanspelverdeling
134Marinke Manger
53Belguzar Ogulmus
42Ingeborg Piersma
trainerCoach
Milan Thorig
Johan Rijkers
meetrainers
Melinda van Kessel
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
73anoniem
101Natasja van der Elsken
33Magdalena Jonker
122Sonja Krouwels
37Iris Langeveld
87Sabine van 't Schip
26Prescilla Uijtewaal
35Lysette Urbach
67Rixt Zijlstra
92Brecht Zijlstra
trainerCoach
Milan Thorig
Johan Rijkers
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
12Tijmen Arzbachspelverdeling
2Erik ten Asbroekdiagonaal
8Menno Assendelftpasser/loper & diagonaal
5Michiel Bosmanhoofdblokkering
11Bas van Leenhoofdblokkering
13Jonne Pilonpasser/loper
10Marco Reemerlibero
15Sem Rezelmanpasser/loper & diagonaal
9Marat Sharifullinhoofdblokkering
1Yorick van Viersenspelverdeling
14Timo Visserpasser/loper
4Tom Vos
6Ruben Westerpasser/loper
trainerCoach
Mirjam CramerMirjam Cramer
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal119:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
Maarten van den Beldpasser/loper
Sander van den Beldspelverdeling
Henk van Dijkspelverdeling
Arjan van Duinenspelverdeling
Maarten Geenenhoofdblokkering
Tim van der Harthoofdblokkering
Joost Hueskenpasser/loper
Jelle Nieuwenhuizendiagonaal
Stefan van Offenbeekpasser/loper
Paul Pilondiagonaal
Dick Visserhoofdblokkering
Jaap Vospasser/loper & diagonaal
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal121:00 - 23:00

Rugnr.NaamPositie
Ivo van Boxmeerpasser/loper
Kjell van Bussellibero
Joost Flipsepasser/loper
Marco Rietkerkhoofdblokkering
Jan-Paul Röbenpasser/loper
Ralph Schippersspelverdeling
Luuk Snijderspelverdeling
Roger Veludiagonaal
Lennaert van Viersenhoofdblokkering
Rikkert van der Waterendiagonaal
trainerCoach
Erik ten Asbroek
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
93Eugene La Hayespelverdeling
79Patrick Huismanaanvallende spelverdeler
81Herman IJzermandiagonaal
25Hans van Ingenpasser/loper
35Jelmer Janssenhoofdblokkering
109Arjan de Langehoofdblokkering
124Mark Posthoofdblokkering
56Hans van de Wassenbergpasser/loper
36Arthur Wetterhahnpasser/loper
trainerCoach
meetrainers
Rob Bak
Maurice Nelissendiagonaal
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
88Maarten Claassenpasser/loper & diagonaal
55Jelle Connerspelverdeling
39Tim Hilvertshoofdblokkering
116Simon Kortekaaspasser/loper
127Just Labohmpasser/loper
68Jochem den Nijshoofdblokkering
137Stan Roozepasser/loper & diagonaal
102Rob Verbruggenspelverdeling
trainerCoach
Esther Dijkstra
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
23Martijn Bouwmeesterpasser/loper
110Remco Damenlibero
133Gerald de Haanspelverdeling
49Daniel Hueskenpasser/loper
36Henri Meuwissenpasser/loper
55Wim van Puttenspelverdeling
77Léon Roshoofdblokkering
107Jorbert van der Schaafdiagonaal
89Patrick Spaanhoofdblokkering
trainerCoach
Tim Hilverts
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
118Daan Bosmanpasser/loper
32Pim van den Broekhoofdblokkering
74Martin Broersspelverdeling
131Erwin Burenhoofdblokkering
116Elgar Joustrahoofdblokkering
63Gijs Maasspelverdeling
51Joep Mauritsdiagonaal
72Dennis Wilbrinkpasser/loper
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
trainerCoach
Marco Holdorp
meetrainers
Timen Olthof
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
73Dennis Blesgraafpasser/loper & diagonaal
34Paul Botmanhoofdblokkering
46Alon Gilathoofdblokkering
22Leon Gommersspelverdeling
89Marco Holdorpspelverdeling
129Jorrit Liestingpasser/loper
45Jochem Mertenspasser/loper
104Remi van Opzeelanddiagonaal
61Jochem Veermanhoofdblokkering
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
41Frans Bloklandhoofdblokkering
57Rien Broertjeshoofdblokkering
113Jaap Grolhoofdblokkering
72Jos Heemelaarspelverdeling
114Frans Kokdiagonaal
91Peter den Nijsspelverdeling
140Piet Rozendaalpasser/loper
137Ben Viveenpasser/loper
trainerCoach
Herman Rooze
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagDoelenzaal121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
41Marnix Banekepasser/loper
58Mark Geijzersdiagonaal
47Marcel van Gurppasser/loper & diagonaal
95Sylvain Koninghoofdblokkering
79Ruurd Palstrahoofdblokkering
76Roel Remeijerpasser/loper
71Arie-Jan van der Schaafspelverdeling
56Bart Schoutenspelverdeling
64Arnaud Sluikhoofdblokkering
135Ralph de Vospasser/loper & diagonaal
trainerCoach
Gijs Maas
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
78Wessel Frederiksspelverdeling
31Bart de Keulenaarpasser/loper
54anoniemdiagonaal
117Dirk Snikkershoofdblokkering
Steven Steenhuizenpasser/loper
149Mike van Veenspelverdeling
99Gerrit Veermanhoofdblokkering
122Erik de Vriespasser/loper & diagonaal
38Marcel Willemsepasser/loper
123Frits Wiltinkhoofdblokkering
trainerCoach
Gijs Maas
meetrainers
52Martin Blokpasser/loper
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
99Sjoerd Abbinkpasser/loper
77Harry Baggenspelverdeling
33Anton de Bruindiagonaal
124Attila Csomanhoofdblokkering
86Rik van Gelderspelverdeling
67Jordan Guinaudpasser/loper
75Thomas Haringpasser/loper
101Lars Schollaardtpasser/loper
69Jelle Vogelshoofdblokkering
95Jim Voorneveldhoofdblokkering
trainerCoach
Marly Bak
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
Kevin Boelhouwerhoofdblokkering
Sjoerd Bosmanpasser/loper
Renger van Grinsvenpasser/loper
Bart Keesomhoofdblokkering
Mark Louterpasser/loper
Naweed Paeezspelverdeling
Johan Rijkersspelverdeling
Rene Schulenberghoofdblokkering
Marcel Veldtpasser/loper
trainerCoach
Roel Remeijer
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
Vahid Babaloospelverdeling
42Maurizio Dall'Agnolpasser/loper
122Karel van Dijckpasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
125Wouter Janssenhoofdblokkering
97Frans Looijepasser/loper
101Ad Looijehoofdblokkering
121Jaap Slabbekoornhoofdblokkering
82Mark van Welzenishoofdblokkering
trainerCoach
Roel Remeijer
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
53Vincent Boelhouwerpasser/loper
21Hans Bronsveldspelverdeling
141Rob Bruijnenhoofdblokkering
71Rene Claesenspelverdeling
23Marcel Koperpasser/loper & diagonaal
26Ronald van der Laanhoofdblokkering
Peter Nederend
108Wim Nijboerhoofdblokkering
139Burhan H.A. Sharafbayanipasser/loper
44Rob Verhoefpasser/loper
trainerCoach
Patricia ten Asbroek
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagDoelenzaal119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
136Amado Abdallahhoofdblokkering
62Rik Buitingpasser/loper
146Rene Herremansspelverdeling
96Jelle de Jongspelverdeling
21anoniemhoofdblokkering
59Micha Leummenspasser/loper
84Jean - Michel Maquinghenhoofdblokkering
133anoniempasser/loper
trainerCoach
Marly Bak
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
22Dewy Gommers
44Roos Hoogteijling
57Milou Ronnerhoofdblokkering
73Lotte Schuijt
66Anna Vernooij
39Tessa Vonk
58Jamilla Wigchert
63Natalia Zoetspelverdeling
41Isabel van Zwol
trainerCoach
Menno Klein
Nicky Brouwer
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter617:30 - 19:00
WoensdagBeyneshal417:30 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
55Femke de Boer
33Sue van Deursen
75Merveille Luamba NNa
57Anne Rozemond
Eline Schollaardt
77Roos Spee
56Lieve Sterke
65Ilse Stokman
trainerCoach
Jelle Vogels
Monica de Lange
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal417:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter218:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
116Puck Nagtegaal
trainerCoach
Menno Klein
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
44Chloe Bosman
101Froukje Breman
56Eefje Duyvis
45Isa Handgraaf
113Eline Hilbers
139Nynke van der Kooi
Demi Pascal
39Luz Rota
88Fenne de Vries
trainerCoach
Anouk van Geenen
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
66Valentina Boon
52Jody Burger
89Lieke Gijsen
126Vera Hendriks
86Iris Nieuwland
63Daniek Niggebrugge
113Anne-Roos Weda
Jessica Zieleman
trainerCoach
Nicky Brouwer
Just Labohm
Bas van Leen
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30
DonderdagBeyneshal417:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
29Eva Bakker
79Sophie van den Boogaard
31Kayleigh Collins
64Merel Holdorp
Lize-lot Kolder
84Emmeline van der Leen
76Naomi Parmentier
68Wies van der Veldt
trainerCoach
Kelly Selten
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal417:00 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
51Dessa van Dijk
55Nika Essen
93Ouassima Foudaili
43Laura Hendrikse
123Carolien van Korlaar
62Veerle van Laarhoven
69Sanne Mantel
78Nikita Nijhuis
68Myrthe van Voornveld
trainerCoach
Stan Rooze
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter317:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
95Ruya Akkas
Kim Boogerd
58Tuvana Cil
71Jacqueline Haverkamp
109Sterre Loppé
18Floor de Ruiter
trainerCoach
Johan Rijkers
meetrainers
Maria Schaap
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
54Maaike Degenhart
58Lotta Dorenbos
66Sarah Duffhauss
75Ella Gonton
95Eefje van der Knaap
62Bebelle Kraus
53Laura Miedema
103Ayca Tunali
trainerCoach
Marly Bak
Ellen Bickel
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter217:30 - 19:00
WoensdagKennemer Sportcenter218:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
92Zoe Beljaards
87Nikki Biesbrouck
88Negin Boromand
91Iris Holdorp
89Eva Vos
101Vera van der Weij
trainerCoach
Anne Verhalle
Marjo Korteling
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal217:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
76Senna Eradus
114Luisa ter Hofstede
57Isa van den Hoven
67Maartje van der Kooi
59Bente Kooistra
72Sofie van der Linden
20Chiara Nijman
23Fee Verburg
129Eline Zoon
trainerCoach
Elisa van den Hoven
Anne Verhalle
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal317:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
117Berber Aldershof
74Iris Janssen
Pleun de Jongh
81Maartje Kolloffel
52Pleun van Laarhoven
82Fien van Leeuwen
112Sanne van Leeuwen
114Sanne Lonterman
69Amelie Walbeek
trainerCoach
Lizanne Klein
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter417:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
116Willemijn Baptist
107Juul Broersen
103Mirte Hofman
119Lotte Jonker
104Caro Kerckhaert
108Ravi Pikaart
117Sahar Sharifi
trainerCoach
Stan Rooze
meetrainers
Berit Corben
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
118Jolien Jansen
121Fenna Joordens
42Gina Lodder
93Ayla Luiten
27Marloes Oosterhoff
126Celeste Reparon
127Liesel Rijnja
49Hannah Roest
128Victoria Verheijen
Aukje Vink
trainerCoach
Jelle Vogels
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter518:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
Nola Duijff
Fien van den Hoek
Hélène van Lammeren
Robin Las van Bennekom
Daisy Verdoes
trainerCoach
Sjoerd Abbink
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
64Quinn Almeida
92Lars Baan
97Niels Baan
45Thomas Bruijn
91Duan van Dijk
67Lukas Meester
48Mathijs Sierveld
42Mika Strijland
76Rolf Wilbrink
trainerCoach
Yorick van ViersenBarbara Baan
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal217:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
22Yannick Bak
48Sebastiaan Bomhof
66Lars Koerts
43Maarten van der Kuip
29Job Labrie
23Kían Macnack
46Jesse Sturm
45Jorgos Zoet
trainerCoach
Jan Koehorst
Erik ten Asbroek
Jim Voorneveld
Jan Koehorst
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal317:00 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
111Florian Bomhof
Silas Buscemi
42Olivier Gijze
62Lars Hendriks
92Gilles Koning
21Jur de Lange
65Hessel Metten
85Teun Snijder
41Sander Trouw
trainerCoach
Erwin de Lange
Bart Keesom
meetrainers
Yannick Broeks
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
53Jasper van Assema
54Iwan de Boer
52Joris Bos
148Loic Gonton
63Jop Paro
144Jonne Pieterse
86Simon Trevetin
trainerCoach
Tim Hilverts
Marco Holdorp
Mark van Assema
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal117:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter418:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
Tyler Dunn
Mark Goossens
Stef Jongejans
David van der Linden
Sem Simonis
Nikita Voronkin
Nathan van der Werff
trainerCoach
Hans van de Wassenberg
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal616:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Babette van Delft
Katie Dinsbach
Just van Eunen
Kaat Neeskens
Bram Out
Babs van der Veldt
trainerCoach
Anne Verhalle
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal416:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Tijn van Gelder
Ilse de Groot
Nina van den Hoven
Jade de Jong
Fenne van Leeuwen
Zoë van Loenen
Maya Ortiz
anoniem
Ellisa Schultheis
Eline Souren
Tijs Spaan
trainerCoach
Tessa Moree
Dessa van Dijk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal316:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Melle Eradus
Jayson Hansen
Stef Hofman
Luut Maarsingh
Teun van de Wassenberg
trainerCoach
Jeroen Syrier
Lars Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal116:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Kas de Geringel
Wessel de Haan
Lars Koenen
Boet Luchies
Benjamin Nicolaas
trainerCoach
Remco Damen
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal216:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Wietse van Assema
Koen Greeuw
Koen de Groot
Max Ortiz
Ruben ter Steege
trainerCoach
Anne Verhalle
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal416:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Anouk Bakker
Silke Jansen
Merle Rebel
Iris Sterke
Anna Warnier
Sophie van de Wassenberg
trainerCoach
Anne Verhalle
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal417:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Erva Bekdur
Dalou Kraaij
Dara Martina
Sabine Veenendaal
Sanna van Zandbergen Bruggenkamp
trainerCoach
Nina Besteman
Laura Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal617:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Karlijn Banus
Kim Biesbrouck
Kiki van Kordelaar
Rochelle Negenman
Mies Vesseur
trainerCoach
Jeroen Syrier
Lars Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal117:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Tim Hobbes
Manu Looy
Neil Noordermeer
Taco van Offenbeek
Arthur Schut
trainerCoach
Jeroen Syrier
Lars Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal117:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Evi van Eunen
Mia Hendrikx
Roos Hobbes
Isa Jansen
Lea Trevetin
trainerCoach
Remco Damen
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal217:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
anoniem
Bas Greeuw
Lieke Klik
Anne-Lieve Kolder
Lotte Nagelkerken
Loris Vena
Stephanie Wieberdink
trainerCoach
Jessica den Nijs
Dewy Gommers
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal517:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Sjoerd van Assema
Karlijn Bos
Lana van Buren
Simon ter Steege
Lucas Vos
trainerCoach
Jeroen Syrier
Lars Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal116:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Cleo Baptist
Sophie de Haan
Kim La Haye
Wietske Marsman
Yusra Sharifi
trainerCoach
Remco Damen
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal216:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Linde Ludding
Hadewich Paro
Isabelle Peerboom
Julia Sacco
trainerCoach
Anne Verhalle
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal417:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Benthe Bürer
Sara Deen
Emma Di Federico
Muus van Kessel
Lena Lange
trainerCoach
Nina Besteman
Laura Schollaardt
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal617:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Pomme van Beem
Emma Gadella
Eva Geluk
Mia Hobbes
Dunya Sharifi
Guusje Twint
trainerCoach
Tessa Moree
Jochem den Nijs
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal317:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Pien Koopmans
Birsen Kotte
Jort Kraaij
Milena Vena
Raven Vijverberg
trainerCoach
Remco Damen
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal217:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
Vesper Blokker
Luke Horn
Daan Maurits
Jasper Maurits
Aafke van de Wassenberg
trainerCoach
Jessica den Nijs
Dewy Gommers
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal516:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
Yvetta Alexandrova
Adnan Almusawy
Pegah Attaran
Henk Bakker
Erik Boks
Eric Bos
Carolien Bosch
Leanne Broekman
Rosario Fernandez Orbe
Corine de Groot
Karolien Grunstra
Roberto de Haan
Wim Habraken
Nihaila Hersisia - Mauricia
Philomeen Hillege
Eveline van der Hoorn
Fred Hoppenerspelverdeling
Lucinda Hulskamp
Piet de Jong
Ellen van Leeuwen
Ber Nederstigt
Willem Pijpers
Jan Marten Regeling
Wim te Riele
Ruud Rietveld
Roel Runderkampspelverdeling
Peter Scheelings
Janneke Scholtens
Anne Veldt - van Weering
Marcel Verdam
Andre de Vries
Bianca van Wijk
Joep van der Winden
trainerCoach
Roel Remeijer
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagHaarlem College220:30 - 22:00
WoensdagSpaarnehal320:30 - 22:00
WoensdagSpaarnehal420:30 - 22:00

Rugnr.NaamPositie
Willem-Jan van Baarsen
Ton Barger
Esther Beuling
Francis Bijvoets
Cisca Blom
Esther Bontrop
Peter Bosman
Mirjam ten Buuren
Marjon Dijkstra
Marten van Eijk
Jaap de Graaf
Sander Hartveld
Ron Heinink
Tom Hogendijk
Mayka Hurkmans
Dick Jacobs
Joost Kenter
Chris Kolloffel
Pien Koning
John Koning
Jeffrey Kramer
Niek Labohm
Sanne Lourens - Grolman
Marja van der Lugt - Zaremba
Bart van der Maat
Kil Nieuwenhuizen
Chantal Seerden
Leo Severijnse
Karel Spaas
Alex Speekenbrink
Ingrid van Tellingen
Jon Tieman
Maarten van Vlerken
anoniem
Jim van der Wal
Birgitta van der Wateren
Eltjo van Wijk
Alessio Zampatti
Leentje Zandstra - Volkers
Ilonka Zuiderwijk-Manshanden
Danielle Zwager
trainerCoach
Dirk Snikkers
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
96Aga Cyranskadiagonaal
78Robin de Haanspelverdeling
128Wim Jongmanhoofdblokkering
99Rita Kahn - Menue
26Kaja Natkanskalibero
131Willem Prins
35Marco Rietkerkhoofdblokkering
trainerCoach
Robin de HaanRobin de Haan
meetrainers
125Jeroen Kahn
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
Patricia ten Asbroeklibero
39Marianne ten Asbroek - Brink
Rineke Mesman
57Gerrit van der Pijl
Madelon van der Pijl
134Dror Shoshan
Elles Veninga
138Jeffrey de Vos
trainerCoach
Robin de HaanRobin de Haan
meetrainers
Nathalie Doganay
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00


Rugnr.NaamPositie
87Luva Spronkers
37Moon Warmer
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd