Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Alle teams

Teaminfo
Klik op de teamnaam voor de detailpagina.
Kom je je eigen naam onverwacht niet tegen, neem dan contact op met de technische commissie.
Namen van leden die hebben aangegeven dat ze hun gegevens niet willen tonen worden vervangen door 'anoniem'.
Heb je het vermoeden dat jouw naam onterecht als 'anoniem' wordt getoond, neem dan contact op met de ledenadministratie.
Let op; als je bent ingelogd zie je meer informatie.

Rugnr.NaamPositie
1Tessa de Langediagonaal
2Lisette Wolkenhoofdblokkering
5Minke Pilonpasser/loper
6Christel Beetsmapasser/loper
7Aaliyah Hansenhoofdblokkering
11Natalia Zoetspelverdeling
13Dominique Splitpasser/loper
14Rudie Dopplibero
16Marit Pleijsterhoofdblokkering
31Demi Zwerver (aanv.)passer/loper & diagonaal
32Liesbeth Veenstraspelverdeling
trainerCoach
Jur van der TuukJur van der Tuuk
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:00 - 21:30
DinsdagBeyneshal118:30 - 21:30
DonderdagBeyneshal219:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Lisette Goedepasser/loper & diagonaal
16Marije Boutersepasser/loper
22Melissa de Kantspelverdeling
40Bloem de Jonglibero
44Kim op de Kelderspelverdeling
45Jinne Geelen (aanv.)hoofdblokkering
77Eva Griffioenhoofdblokkering
91Nicky Brouwerpasser/loper & diagonaal
94Simone Noordik
trainerCoach
Mirjam CramerMirjam Cramer
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 23:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
23Elma Snijder (aanv.)spelverdeling
39Tessa Vonkpasser/loper
41Isabel van Zwolhoofdblokkering
41Anne Verhallehoofdblokkering
63Daniek Niggebruggepasser/loper
64Kelly de Roolibero
66Anna Vernooijpasser/loper & diagonaal
76Milou Gierveldspelverdeling
126Vera Hendrikslibero
trainerCoach
Marco ReemerMarco Reemer
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:30 - 21:30
WoensdagBeyneshal319:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Maike Nieuwenhuizen - Maasspelverdeling
0Wieneke Stavenuiterpasser/loper
0Simone Sturm - Peperhoofdblokkering
24Marieke van der Nagelhoofdblokkering
31Ines Schornagelspelverdeling
38Esther Dijkstrapasser/loper
53Ingrid Bakhoofdblokkering
59Barbara Baan (aanv.)passer/loper
64Femke Hoekstrapasser/loper
84Katarzyna Rogalahoofdblokkering
trainerCoach
Jelle Vogels
meetrainers
Margriet Koerts
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
25Steffie Bossink
36Rosanne van Tolhoofdblokkering
37Marleen van Haastrechtdiagonaal
39Manon Schaap - Burgmeijerhoofdblokkering
42Elleke Groot (aanv.)hoofdblokkering
45Kari Aalderspasser/loper
60Nelleke Rensinklibero
66Meriel Blomspelverdeling
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
96Debby Weijersspelverdeling
119Vionne Stavenuiter
trainerCoach
Bart Keesom
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal221:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Vivienne op de Kelderhoofdblokkering
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
26Jamie Heesen (aanv.)spelverdeling
29Roxa van Schuppenaanvaller
34Annelies Vredeveldtaanvaller
36Tessa Moreeaanvaller
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijlingaanvaller
90Lois op de Kelderlibero
95Elisa van den Hovenspelverdeling
trainerCoach
Astrid Zwart
meetrainers
Nina Haring
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
39Luz Rotaaanvaller
55Femke de Boeraanvaller
65Ilse Stokmanspelverdeling
97Sophie Gelukaanvaller
104Sylvia Venema (aanv.)spelverdeling
107Laura Schollaardthoofdblokkering
114Nina Bestemanaanvaller
121Rohosande van den Berghoofdblokkering
123Rebecca Griffioenaanvaller
131Anouk van der Aarhoofdblokkering
trainerCoach
Dirk Snikkers
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
28Brigit van Luijkpasser/loper & diagonaal
32Sabrina van der Schaafaanvaller
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
49Maroes Albers - Visseraanvaller
52Susan Creijghtonaanvaller
71Maria van Sambeek (aanv.)spelverdeling
78Linda Janssen - Pinkseaanvallende spelverdeler
104Nina van Rijnaanvaller
105Linda Rietveldhoofdblokkering
111Annelieke Hurkmansdiagonaal
trainerCoach
Astrid Zwart
meetrainers
Sara Bronkhorstaanvaller
Ellen van Leeuwen
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Anne Dijkstraaanvaller
0Marlous van Klinkdiagonaal
53Mirjam Alblashoofdblokkering
54Susanne Marieke Koster - van den Brink (aanv.)aanvaller
83Marit Lourensaanvaller
97Patricia Roescherhoofdblokkering
109Tanja Gloriehoofdblokkering
135Astrid Hagenaarsaanvaller
147Marret Fortuinspelverdeling
148Milou Reurekasspelverdeling
trainerCoach
Anne Kimsma
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Angela Ruepert
0Eliane Bonaanvaller
21Ariena van Dalenaanvaller
41Nienke Hoogteijlingaanvaller
45Loes Windthoofdblokkering
52Jennifer Slootspelverdeling
62Susanne Kooij (aanv.)aanvaller
71Marjolein Dekkerspelverdeling
79Lianne Velthuishoofdblokkering
trainerCoach
Stan Rooze
meetrainers
Maaike Oude Luttikhuis
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal421:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Annelies van Wingerdehoofdblokkering
32Willie de Best (aanv.)spelverdeling
34Mariette Walters - Slageraanvaller
38Monique Boonenaanvaller
43Marijk Kuijthoofdblokkering
44Mariette Braamspelverdeling
65Natalie van Empelenhoofdblokkering
82Linda Selhorstaanvaller
141Carelle Reparonhoofdaanval
trainerCoach
Michel Haring
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
21Kelly de Vriesaanvaller
36Myrna Verzijlbergenaanvaller
47Wendy Althuizenaanvaller
71Alie Postma (aanv.)aanvaller
75Carina Wortelboerhoofdblokkering
91Judith Griffioenaanvaller
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
trainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter321:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Anne-Rose Tiebiespelverdeling
25Milly Slotspelverdeling
39Arianna Dekkeraanvaller
45Lisa Diehlhoofdblokkering
68Thessa Hurkmanshoofdaanval
72Femke Wijmanspelverdeling
84Linda Elmersspelverdeling
129Monique Nijstad (aanv.)hoofdblokkering
146Charlotte Diehlaanvaller
trainerCoach
Jan MartensJan Martens
meetrainers
Marinke Mangeraanvaller
Rosa Polsspelverdeling
Aster Schultzaanvaller
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter520:00 - 21:30

Rugnr.NaamPositie
0Mieke van der Wilt
45Annelies Klokman
53Belguzar Ogulmus
61Ilse van der Aar (aanv.)
103Melinda van Kessel
112Neeltje Blankenstein
122Tanja Alkemade
trainerCoach
Piet Rozendaal
meetrainers
Anieck van Maaren
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagDoelenzaal119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Bernice van Staalduine
41Iris Achtereekte
63Thirza Haasnoot
67Rixt Zijlstra
73anoniem
92Brecht Zijlstra (aanv.)
101Natasja van der Elsken
128Daniëlle Samson
trainerCoach
Milan Thorig
meetrainers
Femke Rijfkogel
Dijana Schutter
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter420:30 - 22:00

Rugnr.NaamPositie
0Romy van Assema
0Merel Korf
41Emy Sloot
54Dijana Schutter
55Britt van Beusekom (aanv.)
58Jasmijn Lei
77Femke Rijfkogel
94Marleen Koelma
trainerCoach
Roel Remeijer
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Kyle Sahertian
0Tijmen Arzbachpasser/loper
2Yorick van Viersen (aanv.)spelverdeling
4Tom Vosdiagonaal
5Michiel Bosmanhoofdblokkering
7Hiele Wilkesdiagonaal
8Menno Assendelftpasser/loper
9Gerard Topspelverdeling
10Jonne Pilonlibero
12Sem Rezelmanpasser/loper
14Christiaan Wilkeshoofdblokkering
trainerCoach
anoniem
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal219:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal119:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Chris de Jonghoofdblokkering
24Jelle Nieuwenhuizendiagonaal
25Joost Hueskenlibero
26Maarten Geenenhoofdblokkering
27Henk van Dijkspelverdeling
33Jaap Vos (aanv.)passer/loper
37Stefan van Offenbeeklibero
38Arjan van Duinenspelverdeling
41Dick Visserhoofdblokkering
64Ralph Schippersspelverdeling
115Maarten van den Beldpasser/loper
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal121:00 - 23:00

Rugnr.NaamPositie
0Bas van Leenhoofdblokkering
0Marco Reemerpasser/loper
18Roger Veludiagonaal
25Ivo van Boxmeer (aanv.)passer/loper
28Luuk Snijderspelverdeling
31Tim van der Harthoofdblokkering
40Rogier Sluijterlibero
49Lennaert van Viersenhoofdblokkering
119Marat Sharifullinpasser/loper
138Jan-Paul Röbenpasser/loper
trainerCoach
Nicky Brouwer
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Maurice Nelissendiagonaal
25Hans van Ingenpasser/loper
35Jelmer Janssenhoofdblokkering
46Rikkert van der Waterendiagonaal
56Hans van de Wassenbergpasser/loper
79Patrick Huismanspelverdeling
93Eugene La Haye (aanv.)spelverdeling
109Arjan de Langehoofdblokkering
124Mark Posthoofdblokkering
126Joost Flipsepasser/loper
trainerCoach
Mike van Veen
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
23Martijn Bouwmeesterpasser/loper
24Bart Keesompasser/loper & diagonaal
49Daniel Hueskenhoofdblokkering
77Léon Roshoofdblokkering
88Maarten Claassenpasser/loper & diagonaal
89Patrick Spaanhoofdblokkering
102Rob Verbruggenspelverdeling
110Remco Damenlibero
133Gerald de Haan (aanv.)spelverdeling
trainerCoach
Pieter Kooijmans
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal419:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
27Wietse van Egmondpasser/loper
35Marco Rietkerkhoofdblokkering
55Jelle Conner (aanv.)spelverdeling
70Just Labohmlibero
78Wessel Frederikspasser/loper
81Herman IJzermandiagonaal
94Rob Bakhoofdblokkering
107Jorbert van der Schaafdiagonaal
trainerCoach
Marco Holdorp
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
32Pim van den Broekhoofdblokkering
63Gijs Maasaanvallende spelverdeler
72Dennis Wilbrinkpasser/loper
74Martin Broersspelverdeling
95Jim Voorneveldhoofdblokkering
99Sjoerd Abbinkpasser/loper
116Elgar Joustra (aanv.)passer/loper
118Daan Bosmanpasser/loper & diagonaal
131Erwin Burenhoofdblokkering
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
trainerCoach
Marco Holdorp
meetrainers
Timen Olthofspelverdeling
Stan Roozepasser/loper & diagonaal
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
22Leon Gommersspelverdeling
45Jochem Mertenspasser/loper
63Rens Pleijsterpasser/loper
67Jordan Guinaudpasser/loper
69Jelle Vogels (aanv.)hoofdblokkering
73Dennis Blesgraafdiagonaal
75Thomas Haringpasser/loper
104Remi van Opzeelanddiagonaal
124Attila Csomanhoofdblokkering
129Jorrit Liestingpasser/loper
trainerCoach
anoniem
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
41Frans Bloklandhoofdblokkering
47Marcel van Gurppasser/loper & diagonaal
55Wim van Puttenspelverdeling
57Rien Broertjespasser/loper
72Jos Heemelaarpasser/loper
91Peter den Nijsspelverdeling
95Sylvain Koninghoofdblokkering
113Jaap Grolhoofdblokkering
132Johan Lokkenspelverdeling
137Ben Viveen (aanv.)passer/loper
trainerCoach
Piet RozendaalHerman Rooze
meetrainers
Frans Kok
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagDoelenzaal121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
31Bart de Keulenaarpasser/loper
33Anton de Bruindiagonaal
37Steven Steenhuizenpasser/loper
38Marcel Willemsepasser/loper
54anoniem (aanv.)diagonaal
86Rik van Gelderspelverdeling
99Gerrit Veermanhoofdblokkering
117Dirk Snikkershoofdblokkering
122Erik de Vriespasser/loper & diagonaal
123Frits Wiltinkhoofdblokkering
trainerCoach
Dirk Snikkers
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Youri van den Berghoofdblokkering
41Marnix Banekepasser/loper
52Martin Blokhoofdblokkering
58Mark Geijzersdiagonaal
64Arnaud Sluikhoofdblokkering
71Arie-Jan van der Schaafspelverdeling
76Roel Remeijerpasser/loper
79Ruurd Palstra (aanv.)hoofdblokkering
82Francesco Sebastiani
trainerCoach
Dirk Snikkers
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
34Sanne Lourens - Grolmanaanvaller
44Jeffrey Kramerpasser/loper
62Leentje Zandstra - Volkersspelverdeling
116Dennis Kramerpasser/loper
126Bart van der Maathoofdblokkering
144Tom Hogendijkdiagonaal
148Alex Speekenbrink (aanv.)spelverdeling
trainerCoach
Johan Rijkers
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
21anoniem (aanv.)
59Micha Leummenshoofdblokkering
62Rik Buitingpasser/loper
96Jelle de Jongspelverdeling
133Wouter Middelbergpasser/loper
136Amado Abdallahhoofdblokkering
146Rene Herremansspelverdeling
trainerCoach
Patricia ten Asbroek
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
21Hans Bronsveldspelverdeling
23Marcel Koperpasser/loper & diagonaal
26Ronald van der Laanhoofdblokkering
34Peter Nederend (aanv.)spelverdeling
44Rob Verhoefpasser/loper
53Vincent Boelhouwerpasser/loper
108Wim Nijboerhoofdblokkering
139Burhan H.A. Sharafbayanipasser/loper
141Rob Bruijnenhoofdblokkering
trainerCoach
Patricia ten Asbroek
meetrainers
Junping Sun
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagDoelenzaal119:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Sander Eekhoutpasser/loper
32Johan Rijkers (aanv.)spelverdeling
71Rene Claesenspelverdeling
76Rolf Wilbrinkpasser/loper
81Chris van Hensbergen
87Kevin Boelhouwerhoofdblokkering
128Jeffrey den Elzenhoofdblokkering
trainerCoach
Patricia ten Asbroek
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Tim Kolmanpasser/loper
32Jeroen Spanjaart
42Maurizio Dall'Agnolpasser/loper
65Vahid Babaloospelverdeling
68Rory Claasepasser/loper
71Guido Duijnpasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
82Mark van Welzenis (aanv.)hoofdblokkering
117Lars de Groothoofdblokkering
121Jaap Slabbekoornhoofdblokkering
123Filippe Elbershoofdblokkering
trainerCoach
Johan Rijkers
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Jessica Zielemanspelverdeling
52Jody Burgerhoofdblokkering
58Lotta Dorenbospasser/loper
75Ella Gontonpasser/loper
86Iris Nieuwlandhoofdblokkering
95Eefje van der Knaappasser/loper & diagonaal
112Sanne van Leeuwenhoofdblokkering
113Anne-Roos Weda (aanv.)passer/loper & diagonaal
trainerCoach
Jan PieterseJan Pieterse
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal217:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal117:00 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Eline Schollaardt
22Dewy Gommers
34Lize-lot Kolder
51Dessa van Dijk
56Lieve Sterke
73Lotte Schuijt (aanv.)
75Merveille Luamba NNa
76Naomi Parmentier
79Sophie van den Boogaard
88Eva Schiffer
123Carolien van Korlaar
trainerCoach
Maarten Hendriks
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30
WoensdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
18Floor de Ruiter
29Eva Bakker
44Laura Hendrikse
62Veerle van Laarhoven
64Merel Holdorp
68Myrthe van Voornveld
69Sanne Mantel
84Emmeline van der Leen
113Eline Hilbers
trainerCoach
Stan Rooze
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal418:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
115Benthe Schippers
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd

Rugnr.NaamPositie
38Maaike Degenhart
43Rochelle Negenman
66Sarah Duffhauss
74Iris Janssen
79Iris Holdorp
101Vera van der Weij
103Mirte Hofman
103Ayca Tunali
trainerCoach
Marjo Korteling
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter417:00 - 19:00
WoensdagBeyneshal317:30 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
53Laura Miedema
57Isa van den Hoven
59Bente Kooistra
62Bébelle Kraus
87Nikki Biesbrouck
108Ravi Pikaart
109Elisa van der Werff
trainerCoach
Marjo Korteling
meetrainers
Nina Belt
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter419:00 - 20:30
DonderdagKennemer Sportcenter518:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
23Fee Verburg
42Maartje Kolloffel
69Amelie Walbeek
76Senna Eradus
108Pleun de Jongh
115Maartje van der Kooi
117Berber Aldershof
trainerCoach
Jelle VogelsJelle Vogels
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter418:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
35Myrthe Brakel
49Hannah Roest
49Eline Zoon
51Noor Alkemade
52Pleun van Laarhoven
54Dominique Berendsen
81Victoria Verheijen
82Fien van Leeuwen
118Jolien Jansen
126Celeste Reparon
trainerCoach
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
35Myrthe Brakel
42Zoë Lytrokapi
44Benthe Bürer
46Fien van den Hoek
49Nola Duijff
55Kim van Cann
117Sahar Sharifi
119Lotte Jonker
121Fenna Joordens
trainerCoach
Johan Rijkers
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00
MaandagKennemer Sportcenter218:00 - 19:30
MaandagKennemer Sportcenter518:30 - 20:00

Rugnr.NaamPositie
48Annalisa Schipper
53Emma Barendregt
63Myrthe van Dongen
72Muus van Kessel
99Sylke Geertsma
106Nina Belt
125Berit Corben
135Sophie Eijsbouts
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal317:30 - 19:00
WoensdagKennemer Sportcenter218:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
0Benthe Essink
29Jülide Karatas
42Nigella Negenman
46Anouk Bakker
89Eva Vos
92Zoe Beljaards
104Caro Kerckhaert
107Juul Broersen
trainerCoach
Nicky Brouwer
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal317:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal317:00 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
51Linde Ludding
55Dalou Kraaij
65Sanna van Zandbergen Bruggenkamp
76Silke Jansen
82Iris Sterke
109Hadewich Paro
116Willemijn Baptist
127Dara Martina
trainerCoach
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal117:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter218:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
0Sophie van de Wassenberg
41Laura Rombout
43Sabine Veenendaal
45Kim Biesbrouck
47Mies Vesseur
57Thandi Kruin
106Emma Gadella
trainerCoach
Isabel van Zwol
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30
DinsdagBeyneshal117:00 - 18:30

Rugnr.NaamPositie
0Mia Hobbes
36Finn de Lange
44Sara Deen
47Ellenoor Weterings
64Nienke Meijer
83Miloe Cikot
84Suus Smit
93Isa Jansen
trainerCoach
Tessa Vonk
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter617:30 - 19:00
DinsdagBeyneshal117:00 - 18:30

Rugnr.NaamPositie
0Elle Peeters
0Lana Hoogenboom
0Dunya Sharifi
28Nora Sever
33Janna den Engelse
46Ilayda Cinkiz
48Emma Di Federico
77Karlijn Banus
78Pomme van Beem
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:00 - 18:30
DinsdagBeyneshal117:00 - 18:30

Rugnr.NaamPositie
21Jur de Lange
31Sil Beemsterboer
41Sander Trouw (aanv.)
43Maarten van der Kuip
45Jorgos Zoet
46Jesse Sturmpasser/loper
60Kas Dijkman
66Lars Koerts
77Sam Overdijkink
trainerCoach
Jaap VosSem Rezelman
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal417:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal217:00 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
42Olivier Gijze
44Silas Buscemi
52Joris Bos
53Jasper van Assema (aanv.)
54Iwan de Boer
62Lars Hendriks
111Florian Bomhof
144Jonne Pieterse
trainerCoach
Johan KooistraJohan Kooistra
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal217:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal417:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Arthur Schut
0Flynn Macnack
41Jayson Hansen
42Luut Maarsingh
58Teun van de Wassenberg
76Thijs van der Wal
145Manu Looy
148Loic Gonton
trainerCoach
Heidi Bosscha
Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal417:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
0Nikita Voronkin
25Nathan van der Werff
26Sem Simonis
42Stef Jongejans
43Mick Labrie
51David van der Linden
147Neil Noordermeer
trainerCoach
Sjoerd Abbink
meetrainers
Brian van den Berg
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter618:00 - 19:30

Rugnr.NaamPositie
0Lucas Vos
0Melle Eradus
0Simon ter Steege
0Sjoerd van Assema
0Stef Hofman
trainerCoach
Jeroen Syrier
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Lana van Buren
0Lea Trevetin
0Mia Hendrikx
0Evi van Eunen
0Roos Hobbes
trainerCoach
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Boet Luchies
0Kas de Geringel
0anoniem
0Lars Koenen
0Loris Vena
trainerCoach
Anne Verhalle
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Eva Wiersinga
0Julia Beukenhorst
0Pien Koopmans
0Melanie Silos
0Nadine Sterke
trainerCoach
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Noor Westen
0Stephanie Wieberdink
0Lieke Klik
0Rosa Belgers
0Eva M. Bakker
trainerCoach
Nina Besteman
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Bram Claassen
0Just van Eunen
0Koen Greeuw
0Ruben ter Steege
0Wietse van Assema
trainerCoach
Anne Verhalle
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Babette van Delft
0Babs van der Veldt
0Kaat Neeskens
0Katie Dinsbach
0Froukje Jacobs
trainerCoach
Elma Snijder
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Bram Blusse
0Kian Jansky
0Tijs Spaan
0anoniem
0Koen Meijer
0Sam van Mourik
trainerCoach
Maarten Claassen
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Abel Snijder
0Tjalle de Boer
0Timo Prins
0Asher Molony
0Max van der Molen
trainerCoach
Elma Snijder
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Casper van der Wateren
0Simon Klapwijk
0Martijn van der Wal
0Hylke de Boer
0Hugo Bolten
0anoniem
0Annika Conner
trainerCoach
Nina Besteman
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Roef Brul
0Tjebbe Troost
0Sees Luchies
0Luke Horn
trainerCoach
Vera Hendriks
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Billie Broersen
0Lieke Conner
0Liz Nieuwenhuizen
0Tess Weaver
0Eva Bervoets
0Ymke Zuiderwijk
trainerCoach
Jessica den Nijs
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Jochem Huesken
0Casper Jacobs
0Daan Ruiter
0Oscar Souren
0Bram Out
trainerCoach
Anne Verhalle
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Tara Bosch
0Rutger van Bekkum
0Milo Claassen
0Aafke van de Wassenberg
trainerCoach
Vera Hendriks
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal16:00 - 17:30

Rugnr.NaamPositie
0Kim La Haye
0Wietske Marsman
0Yusra Sharifi
trainerCoach
Anne Verhalle
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Ellisa Schultheis
0Norah Oudeboon
0Fenne van Leeuwen
0Nikki Honkoop
0Nina van den Hoven
trainerCoach
Sophie Geluk
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Sira van Zandbergen Bruggenkamp
0Manou van der Valk
0Brecht Onwezen
0Elin Kraaij
0Fiene Habraken
trainerCoach
Elma Snijder
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Eline Souren
0Zoë van Loenen
0Fenna Pieterse
0Robin Kögeler
0Bobbie de Haan
trainerCoach
Nina Besteman
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Birsen Kotte
0Milena Vena
0Raven Vijverberg
0Karlijn Bos
trainerCoach
Elisa van den Hoven
Training
DagHalVeldTijd
VrijdagBeyneshal17:30 - 19:00

Rugnr.NaamPositie
0Piet de Jong
0Nihaila Hersisia - Mauricia
0Philomeen Hillege
0Karolien Grunstra
0Joep van der Winden
0Floor Frederiks
0Yvette van Hoorik
0Anja Zoon
0Magda van Korlaar
0Roberto de Haan
0Rosario Fernandez Orbe
0Corine de Groot
0Ber Nederstigt
0Ruud Rietveldhoofdblokkering
0Roel Runderkamp
0Andre de Vries
0Willem Pijpers
0Carolien Bosch
0Bianca van Wijk
0Jan Marten Regeling
0Maaike van der Horst
trainerCoach
Roel Remeijer
Training
DagHalVeldTijd
WoensdagSpaarnehal120:00 - 21:30
WoensdagSpaarnehal220:00 - 21:30

Rugnr.NaamPositie
0Ilonka Zuiderwijk-Manshanden
0Esther Bontrop
0Pien Koning
0Jim van der Wal
0Danielle Zwager
0Alessio Zampatti
0Mayka Hurkmans
0Eric Korzilius
0Dian Purnamasari
0Tom van der Weide
0Mark Zandbergen
0Nienke Aans
0Ronald de Vos
0Sander Hartveld
0Niek Labohm
0Ingrid van Tellingen
0Willem-Jan van Baarsen
0Leo Severijnse
0Karel Spaas
0Maarten van Vlerken
0Eltjo van Wijk
0Francis Bijvoets
0Cisca Blom
0Mirjam ten Buuren
0Marten van Eijk
0Ron Heinink
0Dick Jacobs
0Joost Kenter
0Kil Nieuwenhuizen
0Chris Kolloffel
0Titia van der Lei
trainerCoach
Dirk Snikkers
Training
DagHalVeldTijd
DinsdagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00
DinsdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Rugnr.NaamPositie
0Irene Koster
0Roza de Winter
0Janneke Schelling
trainerCoach
Marcel Koper
Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Thomas Renger
0Han Kreulen
0Aron Kahn
35Marco Rietkerk
78Robin de Haan
99Rita Kahn - Menue
128Wim Jongman
trainerCoach
Robin de HaanRobin de Haan
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter121:00 - 22:30

Rugnr.NaamPositie
0Patricia ten Asbroek
0Hans Hoonakker
39Marianne ten Asbroek - Brink
57Gerrit van der Pijl
125Jeroen Kahn
135Ralph de Vos
138Jeffrey de Vos
141Nicole de Haan
trainerCoach
Robin de HaanRobin de Haan
Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter119:30 - 21:00


Rugnr.NaamPositie
trainerCoach
Training
DagHalVeldTijd