Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C3 - jeugd C - 2e klasse
Rugnr.NaamPositie
22Julia Beukenhorst
34Lara Vos
43Pien Koopmans
51Milla Koster
61Dide Korca
68Charlotte Rikken
85Melanie Silos
93Birsen Kotte
107Wietske Marsman
TrainerCoach
Nina Besteman

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal217:30 - 19:00

Datum Vanaf Tot
7 november 2020 13:00 15:30 ballenmeisjes

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
3-okt 10:45 3000MC2B1 CE Spaarnestad MC 3 ouders
7-nov 10:45 3000MC2B1 CG Spaarnestad MC 3 ouders
14-nov 09:00 3000MC2B1 CF Spaarnestad MC 3 ouders
12-dec 10:45 3000MC2B1 CA Spaarnestad MC 3 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=73 OR lijnr2_team_id=73) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-25' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad MC 2 2880
vv Jonas MC 1 1440
Croonenburg MC 2 1222
Smashing Velsen '96 MC 1 1222
Spaarnestad MC 3 1004
Clam Dycke MC 2 1004
MOVE MC 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0909:00Spaarnestad MC 3vv Jonas MC 10-4
Fri 25-0919:15ZeewijkSmashing Velsen '96 MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 03-1010:45BeyneshalSpaarnestad MC 3Zaanstad MC 2-
Fri 23-1019:15De BloemenCroonenburg MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 31-1015:00't BolwerckMOVE MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 07-1110:45BeyneshalSpaarnestad MC 3MOVE MC 1-
Sat 14-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Clam Dycke MC 2-
Sat 21-1113:45Sportzaal TriasClam Dycke MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 28-1109:30Topsportcentrum De KoogZaanstad MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 12-1210:45BeyneshalSpaarnestad MC 3Croonenburg MC 2-