Dames 1 - topdivisie
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
1 | Natalia Zoet | |
2 | Sanne Heijting (aanv.) | |
3 | Dominique Split | |
4 | Marit Pleijster | |
6 | Tessa Vonk | |
7 | Ameritha Klok | |
8 | Aaliyah Hansen | |
9 | Nigella Negenman | |
12 | Sanne van Leeuwen | |
13 | Maaike van de Water | |
20 | Daniek Niggebrugge | |
Trainer | Coach | |
Ali Moghadassian | Ali Moghadassian | |
Manager | TC Contactpersoon | |
Marjo Korteling | Jaap Vos | |
Dames 1 wordt begeleid door fysiotherapeut Jodie Meiland van praktijk 201 FysioSport . |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 1 | 19:00 - 21:00 |
Woensdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 1 | 19:00 - 21:00 |
Donderdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 1 | 19:00 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ITC Groep/AVV Keistad DS 1 | 19 | 45 | 49 | 20 |
2 | Bejo/Dinto DS 1 | 19 | 37 | 42 | 28 |
3 | US DS 1 | 19 | 34 | 41 | 31 |
4 | Pegasus DS 1 | 19 | 33 | 40 | 34 |
5 | Ledûb Volleybal DS 1 | 19 | 31 | 39 | 35 |
6 | Laudame Financials VCN DS 1 | 19 | 30 | 40 | 37 |
7 | Sliedrecht Sport DS 2 | 18 | 28 | 35 | 34 |
8 | Donki Sjot DS 1 | 19 | 24 | 34 | 42 |
9 | Armixtos DS 1 | 20 | 22 | 33 | 46 |
10 | Spaarnestad DS 1 | 19 | 20 | 34 | 45 |
11 | VollinGo DS 1 | 18 | 18 | 22 | 41 |
12 | Volley Tilburg DS 1 | 18 | 17 | 25 | 41 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Sat 23-09 | 17:00 | ITC Groep/AVV Keistad DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-2 | |
Sat 30-09 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | Volley Tilburg DS 1 | 3-0 | |
Sat 07-10 | 17:45 | Laudame Financials VCN DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 14-10 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | US DS 1 | 2-3 | |
Sat 04-11 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | Ledûb Volleybal DS 1 | 3-2 | |
Sat 11-11 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | Armixtos DS 1 | 3-2 | |
Sat 18-11 | 19:00 | VollinGo DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 25-11 | 19:30 | Spaarnestad DS 1 | Bejo/Dinto DS 1 | 0-3 | |
Sat 02-12 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | Pegasus DS 1 | 1-3 | |
Sat 09-12 | 14:30 | Armixtos DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-2 | |
Sat 16-12 | 19:30 | Spaarnestad DS 1 | Sliedrecht Sport DS 2 | 0-3 | |
Sat 20-01 | 16:15 | Spaarnestad DS 1 | Laudame Financials VCN DS 1 | 3-2 | |
Sat 27-01 | 16:00 | US DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 03-02 | 18:45 | Pegasus DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 2-3 | |
Sat 10-02 | 19:30 | Spaarnestad DS 1 | Donki Sjot DS 1 | 3-1 | |
Sat 24-02 | 19:00 | Ledûb Volleybal DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 02-03 | 20:00 | Donki Sjot DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 09-03 | 19:30 | Spaarnestad DS 1 | VollinGo DS 1 | 3-0 | |
Sat 16-03 | 18:00 | Bejo/Dinto DS 1 | Spaarnestad DS 1 | 3-1 | |
Sat 30-03 | 18:00 | Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) | Volley Tilburg DS 1 | Spaarnestad DS 1 | - |
Sat 06-04 | 17:15 | De Basis | Sliedrecht Sport DS 2 | Spaarnestad DS 1 | - |
Sat 13-04 | 19:30 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 1 | ITC Groep/AVV Keistad DS 1 | - |