Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijden

Klikken op de maand geeft alle wedstrijden van die maand.

Kies een datum voor alle wedstrijden op een dag.

Of selecteer een andere maand.

 

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van oktober 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Fri 01-10 19:15 HPA Madjoe HS 3Spaarnestad HS 44-0
Fri 01-10 19:15 MC3C1 Smashing Velsen '96 MC 1Spaarnestad MC 62-2
Fri 01-10 19:15 D3E Spaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 20-4
Fri 01-10 19:15 D1B Spaarnestad DS 7Zaanstad DS 50-4
Fri 01-10 19:15 MA1B1 Spaarnestad MA 3Albatros MA 23-1
Fri 01-10 19:15 MA1C1 Spaarnestad MA 4vv Nederhorst MA 14-0
Fri 01-10 19:30 MC2B1 Atalante MC 1Spaarnestad MC 30-4
Fri 01-10 20:00 DPA Simokos DS 1Spaarnestad DS 41-3
Fri 01-10 20:15 H2C Veenland HS 1Spaarnestad HS 80-4
Fri 01-10 20:45 D2E VHZ DS 2Spaarnestad DS 114-0
Fri 01-10 21:00 D2E Spaarnestad DS 12AMVJ-Martinus DS 23-1
Fri 01-10 21:00 H2C Spaarnestad HS 11VHZ HS 20-4
Fri 01-10 21:00 H3C Spaarnestad HS 13Zaanstad HS 73-2
Fri 01-10 21:00 H1B Spaarnestad HS 7vv Jonas HS 30-4
Fri 01-10 21:30 3AH NVC HS 1Spaarnestad HS 33-1
Sat 02-10 09:00 JBHA1 Prima Donna Kaas Huizen JB 1Spaarnestad JB 13-1
Sat 02-10 09:00 MB2C1 Spaarnestad MB 2Smashing Velsen '96 MB 14-0
Sat 02-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 1Spaarnestad MC 24-0
Sat 02-10 09:00 MC2A1 Spaarnestad MC 4Clam Dycke MC 11-3
Sat 02-10 10:30 JA2A1 Spaarnestad JA 3Oberon JA 10-4
Sat 02-10 10:30 MB1B1 Spaarnestad MB 1AMVJ-Martinus MB 14-0
Sat 02-10 10:30 MB2D1 Spaarnestad MB 3Zaanstad MB 22-2
Sat 02-10 11:00 JCHA1 Madjoe JC 1Spaarnestad JC 14-0
Sat 02-10 11:00 JC2A1 Madjoe JC 2Spaarnestad JC 34-0
Sat 02-10 12:30 JAHA1 AVV Keistad JA 1Spaarnestad JA 10-4
Sat 02-10 12:30 JA1A1 K.V.A. JA 1Spaarnestad JA 21-3
Sat 02-10 12:30 MA2C1 K.V.A. MA 1Spaarnestad MA 53-1
Sat 02-10 12:30 D2C Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 103-2
Sat 02-10 12:30 H2C Spaarnestad HS 10SAS'70 HS 20-4
Sat 02-10 12:30 JB2A1 Spaarnestad JB 2US JB 10-4
Sat 02-10 14:30 3AD AVV Keistad DS 2Spaarnestad DS 33-1
Sat 02-10 14:30 D3C Spaarnestad DS 16Urbanus DS 11-3
Sat 02-10 15:45 2CD Compaen DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 02-10 16:15 EZ VC Allvo XZ 1Spaarnestad XZ 10-4
Sat 02-10 16:30 HPA De Boemel HS 1Spaarnestad HS 54-0
Sat 02-10 16:30 TDB ITC Groep/AVV Keistad DS 1Spaarnestad DS 13-1
Sat 02-10 17:00 DPB Forza Hoogland DS 1Spaarnestad DS 53-1
Sat 02-10 19:30 THB Axell Claims / Sovoco HS 1Spaarnestad HS 13-1
Sat 02-10 20:00 2CH Compaen HS 2Spaarnestad HS 24-0
Wed 06-10 20:00 D2D VCH DS 2Spaarnestad DS 94-0
Wed 06-10 20:45 D3E Touché '86 DS 2Spaarnestad DS 154-0
Thu 07-10 19:15 D2E SAS'70 DS 2Spaarnestad DS 123-2
Thu 07-10 19:15 MC3C1 SAS'70 MC 1Spaarnestad MC 63-1
Thu 07-10 21:30 H2D Keizer Otto-Trivolley HS 1Spaarnestad HS 93-1
Fri 08-10 19:15 D2E Spaarnestad DS 11VCH DS 30-4
Fri 08-10 19:15 H2C Spaarnestad HS 8Atalante HS 24-0
Fri 08-10 19:15 JB2A1 Spaarnestad JB 2Madjoe JB 10-4
Fri 08-10 19:15 MB3A1 Spaarnestad MB 4VV Amsterdam MB 34-0
Fri 08-10 19:30 H1B Clam Dycke HS 1Spaarnestad HS 72-3
Fri 08-10 19:30 MC2A1 Wognum MC 1Spaarnestad MC 43-1
Fri 08-10 20:00 MA1C1 vv Nederhorst MA 1Spaarnestad MA 41-3
Fri 08-10 20:45 H2C VHZ HS 2Spaarnestad HS 104-0
Fri 08-10 21:00 D2C Bevok/Vip DS 5Spaarnestad DS 80-4
Fri 08-10 21:00 D2C Spaarnestad DS 10Clam Dycke DS 13-1
Fri 08-10 21:00 D3E Spaarnestad DS 13VIF DS 11-3
Fri 08-10 21:00 H3D Spaarnestad HS 12VHZ HS 31-3
Fri 08-10 21:15 H3C Croonenburg HS 4Spaarnestad HS 134-0
Sat 09-10 09:00 JC2A1 Spaarnestad JC 3Zaanstad JC 10-4
Sat 09-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 1Smashing '72 MC 12-2
Sat 09-10 09:00 MC2B1 Spaarnestad MC 5Smashing '72 MC 21-3
Sat 09-10 10:30 JCHA1 Spaarnestad JC 1Inter Rijswijk JC 10-4
Sat 09-10 10:30 MAHA1 Spaarnestad MA 1MOVE MA 14-0
Sat 09-10 11:15 JBHA1 Zaanstad JB 1Spaarnestad JB 13-1
Sat 09-10 12:30 MA2D1 AMVJ-Martinus MA 3Spaarnestad MA 60-4
Sat 09-10 12:30 DPB Spaarnestad DS 5VV Amsterdam DS 33-1
Sat 09-10 12:30 JAHA1 Spaarnestad JA 1Sliedrecht Sport JA 13-1
Sat 09-10 13:15 MAHA1 Zaanstad MA 1Spaarnestad MA 24-0
Sat 09-10 13:30 EZ Spaarnestad XZ 1Volley Tilburg XZ 13-2
Sat 09-10 13:45 MA2C1 Clam Dycke MA 1Spaarnestad MA 50-4
Sat 09-10 14:00 D1B Wham Wham DS 2Spaarnestad DS 73-2
Sat 09-10 14:30 JA1A1 Spaarnestad JA 2VV Amsterdam JA 13-1
Sat 09-10 16:00 MC2B1 AMVJ-Martinus MC 1Spaarnestad MC 30-4
Sat 09-10 16:00 MB1B1 Croonenburg MB 1Spaarnestad MB 10-4
Sat 09-10 16:30 TDB Spaarnestad DS 1VCN DS 20-3
Sat 09-10 17:00 D1B Alvoco DS 1Spaarnestad DS 63-1
Sat 09-10 17:00 EZ Spaarnestad XZ 1Apollo Mill XZ 11-3
Sat 09-10 18:00 H1B FYGI Armixtos HS 1Spaarnestad HS 61-3
Sat 09-10 19:00 2CD Spaarnestad DS 2Prima Donna Kaas Huizen DS 13-2
Sat 09-10 19:00 THB Spaarnestad HS 1Volley Tilburg HS 10-3
Wed 13-10 20:00 HPA VCC'92 HS 1Spaarnestad HS 50-4
Wed 13-10 20:30 D2C Dinto DS 6Spaarnestad DS 104-0
Wed 13-10 20:30 3AD JPB/Dinto DS 2Spaarnestad DS 34-0
Thu 14-10 19:00 MB2D1 K.V.A. MB 1Spaarnestad MB 34-0
Thu 14-10 19:15 D3E SAS'70 DS 3Spaarnestad DS 133-1
Thu 14-10 19:15 H2C SAS'70 HS 2Spaarnestad HS 81-3
Fri 15-10 19:00 MAHA1 NIVO MA 1Spaarnestad MA 10-4
Fri 15-10 19:00 MC2A1 NIVO MC 1Spaarnestad MC 42-2
Fri 15-10 19:00 JB2A1 VCJ'94 JB 1Spaarnestad JB 24-0
Fri 15-10 19:15 D3E Spaarnestad DS 15VIF DS 10-4
Fri 15-10 19:15 H1B Spaarnestad HS 7FYGI Armixtos HS 11-3
Fri 15-10 19:15 MA1B1 Spaarnestad MA 3VCC'92 MA 14-0
Fri 15-10 19:15 MB3A1 Spaarnestad MB 4V.V.Ouderkerk MB 10-4
Fri 15-10 19:30 3AH Prima Donna Kaas Huizen HS 2Spaarnestad HS 33-1
Fri 15-10 21:00 D2E Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 113-1
Fri 15-10 21:00 D1B Spaarnestad DS 6Wham Wham DS 23-1
Fri 15-10 21:00 H3C Spaarnestad HS 13vv Jonas HS 63-2
Fri 15-10 21:15 D2D Atalante DS 2Spaarnestad DS 90-4
Fri 15-10 21:30 DPB Majella DS 1Spaarnestad DS 54-0
Sat 16-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 2Smashing '72 MC 10-4
Sat 16-10 09:00 MC2B1 Spaarnestad MC 5Abcoude MC 10-4
Sat 16-10 10:30 JCHA1 Spaarnestad JC 1Taurus JC 10-4
Sat 16-10 10:30 MA2C1 Spaarnestad MA 5Zaanstad MA 30-4
Sat 16-10 10:30 MB2C1 Spaarnestad MB 2Clam Dycke MB 34-0
Sat 16-10 10:45 JAHA1 Sliedrecht Sport JA 1Spaarnestad JA 11-3
Sat 16-10 12:30 JC1A1 Spaarnestad JC 2Leython DC JC 14-0
Sat 16-10 12:30 MAHA1 Spaarnestad MA 2Alvoco MA 13-1
Sat 16-10 12:30 MA2D1 Spaarnestad MA 6AMVJ-Martinus MA 21-3
Sat 16-10 13:00 JC2A1 VCH JC 3Spaarnestad JC 31-3
Sat 16-10 14:00 MC1B1 Compaen MC 1Spaarnestad MC 10-4
Sat 16-10 14:30 D3C Spaarnestad DS 16Simokos DS 60-4
Sat 16-10 14:30 H1B Spaarnestad HS 6Wham Wham HS 24-0
Sat 16-10 16:30 DPA De Boemel DS 1Spaarnestad DS 44-0
Sat 16-10 16:30 JA1A1 Spaarnestad JA 2Clam Dycke JA 14-0
Sat 16-10 16:30 JBHA1 Spaarnestad JB 1Prima Donna Kaas Huizen JB 11-3
Sat 16-10 16:30 2CH Thor HS 1Spaarnestad HS 24-0
Sat 16-10 18:00 THB Compaen HS 1Spaarnestad HS 13-2
Sat 16-10 19:00 2CD Spaarnestad DS 2Bejo/Dinto DS 10-4
Sat 16-10 19:00 TDB VollinGo DS 1Spaarnestad DS 13-1
Sat 16-10 20:00 HPA Compaen HS 3Spaarnestad HS 41-3
Fri 22-10 19:15 D1B Spaarnestad DS 6Spaarnestad DS 71-3
Fri 22-10 20:15 H3D Spaarnestad HS 12Atalante HS 31-3
Sat 23-10 09:00 JC2A1 Spaarnestad JC 3Wham Wham JC 10-4
Sat 23-10 09:00 MA2D1 Spaarnestad MA 6AMVJ-Martinus MA 34-0
Sat 23-10 10:30 JA2A1 Spaarnestad JA 3VC Allvo JA 10-4
Sat 23-10 10:30 MA2C1 Spaarnestad MA 5Clam Dycke MA 14-0
Sat 23-10 10:30 MC3C1 Spaarnestad MC 6V.V.Ouderkerk MC 12-2
Sat 23-10 12:30 MB2C1 Spaarnestad MB 2Croonenburg MB 24-0
Sat 23-10 12:30 MB2D1 Spaarnestad MB 3MOVE MB 24-0
Sat 23-10 14:30 DPB Spaarnestad DS 5Irene DS 23-1
Sat 23-10 16:30 DPA Spaarnestad DS 4Compaen DS 20-4
Sat 23-10 16:30 JA1A1 Spaarnestad JA 2K.V.A. JA 14-0
Sat 23-10 19:00 3AH Spaarnestad HS 3Zaanstad HS 23-1
Sat 23-10 19:00 H2C VCC'92 HS 3Spaarnestad HS 80-4
Tue 26-10 19:30 DPA Wham Wham DS 1Spaarnestad DS 41-3
Wed 27-10 19:15 MA2D1 V.V.Ouderkerk MA 1Spaarnestad MA 63-1
Thu 28-10 20:00 H2C AMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 100-4
Fri 29-10 19:15 H3C Croonenburg HS 3Spaarnestad HS 132-3
Fri 29-10 19:15 MB2C1 Croonenburg MB 2Spaarnestad MB 20-4
Fri 29-10 19:30 D3D Clam Dycke DS 2Spaarnestad DS 143-2
Fri 29-10 19:30 JAHA1 Next Volley Dordrecht JA 1Spaarnestad JA 12-3
Fri 29-10 20:00 MA1C1 Compaen MA 2Spaarnestad MA 44-0
Fri 29-10 20:00 D2E Spaarnestad DS 11SAS'70 DS 22-3
Fri 29-10 20:00 D3E Spaarnestad DS 13Spaarnestad DS 153-1
Fri 29-10 20:00 D2C Spaarnestad DS 8Dinto DS 63-1
Fri 29-10 20:00 H2C Spaarnestad HS 8vv Jonas HS 43-1
Fri 29-10 20:45 D2E VHZ DS 3Spaarnestad DS 120-4
Fri 29-10 20:45 H3D VHZ HS 4Spaarnestad HS 120-4
Fri 29-10 21:15 H1B Croonenburg HS 1Spaarnestad HS 60-4
Sat 30-10 09:00 JCHA1 Prima Donna Kaas Huizen JC 1Spaarnestad JC 14-0
Sat 30-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 1Albatros MC 14-0
Sat 30-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 2Compaen MC 13-1
Sat 30-10 09:00 MC2A1 Spaarnestad MC 4NIVO MC 13-1
Sat 30-10 10:30 JC1A1 Spaarnestad JC 2VCS JC 14-0
Sat 30-10 10:30 MC2B1 Spaarnestad MC 5VV Amsterdam MC 10-4
Sat 30-10 11:15 MB2D1 Zaanstad MB 2Spaarnestad MB 30-4
Sat 30-10 12:30 MB1B1 AMVJ-Martinus MB 1Spaarnestad MB 10-4
Sat 30-10 12:30 3AD Spaarnestad DS 3Madjoe DS 11-3
Sat 30-10 12:30 JA2A1 Spaarnestad JA 3Almere Buiten JA 11-3
Sat 30-10 12:30 MC3C1 Spaarnestad MC 6SAS'70 MC 13-1
Sat 30-10 13:00 MAHA1 MOVE MA 1Spaarnestad MA 21-3
Sat 30-10 13:15 JA1A1 Alvoco JA 1Spaarnestad JA 20-4
Sat 30-10 14:00 H1B Wham Wham HS 2Spaarnestad HS 70-4
Sat 30-10 14:30 MC2B1 Abcoude MC 1Spaarnestad MC 33-1
Sat 30-10 14:30 2CH Spaarnestad HS 2VCN HS 21-3
Sat 30-10 16:30 MA1C1 Albatros MA 1Spaarnestad MA 40-4
Sat 30-10 16:30 H2D Rogue Razor US HS 5Spaarnestad HS 94-0
Sat 30-10 16:30 TDB Spaarnestad DS 1Sliedrecht Sport DS 21-3
Sat 30-10 16:30 HPA Spaarnestad HS 4Spaarnestad HS 50-4
Sat 30-10 17:00 D2C Alvoco DS 4Spaarnestad DS 103-1
Sat 30-10 17:00 2CD Departyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 30-10 17:00 D1B VCC'92 DS 2Spaarnestad DS 70-4
Sat 30-10 17:15 D1B Zaanstad DS 5Spaarnestad DS 63-1
Sat 30-10 19:00 THB Spaarnestad HS 1The Smooth Brothers VV Utrecht1-3
Sat 30-10 19:00 3AH Spaarnestad HS 3vv Jonas HS 11-3
Sat 30-10 19:00 MA1B1 VCC'92 MA 1Spaarnestad MA 30-4