Dames 7 - eerste klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
41 | Alyssa de Oude | spelverdeling |
63 | Nina Witteman | passer/loper |
74 | Iris Janssen | hoofdblokkering |
91 | Emma Melis (aanv.) | diagonaal |
100 | Esther van der Meulen | libero |
122 | Amber-Lynn Bagchus | passer/loper |
132 | Carmel Abreu | hoofdblokkering |
143 | Vera Heusschen | passer/loper |
245 | Marjolein Daeter | spelverdeling |
Trainer | Coach | |
Arie-Jan van der Schaaf | ||
TC Contactpersoon | ||
Dijana Schutter | ||
Meetrainers | ||
Tatiana Makusheva |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 2 | 19:30 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | UvO DS 1 | 16 | 78 | 63 | 2 |
2 | Spaarnestad DS 7 | 16 | 61 | 49 | 17 |
3 | VCS DS 2 | 15 | 50 | 41 | 22 |
4 | K.V.A. DS 1 | 14 | 46 | 37 | 20 |
5 | AMVJ-Martinus DS 1 | 15 | 42 | 35 | 27 |
6 | VHZ DS 1 | 14 | 39 | 34 | 27 |
7 | Atalante DS 1 | 15 | 29 | 26 | 39 |
8 | The Setfighters DS 1 | 16 | 17 | 15 | 51 |
9 | VCH DS 3 | 15 | 16 | 14 | 49 |
10 | Smashing Velsen '96 DS 1 | 16 | 2 | 2 | 62 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Thu 21-09 | 21:00 | AMVJ-Martinus DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 1-3 | |
Sat 30-09 | 15:00 | Spaarnestad DS 7 | Smashing Velsen '96 DS 1 | 4-0 | |
Wed 04-10 | 20:00 | VCH DS 3 | Spaarnestad DS 7 | 0-4 | |
Fri 24-11 | 21:15 | Atalante DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 0-4 | |
Fri 01-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 7 | UvO DS 1 | 2-3 | |
Fri 15-12 | 21:00 | Spaarnestad DS 7 | VCS DS 2 | 4-0 | |
Fri 22-12 | 19:30 | The Setfighters DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 0-4 | |
Fri 12-01 | 19:30 | Smashing Velsen '96 DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 0-4 | |
Fri 19-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 7 | VCH DS 3 | 4-0 | |
Sat 27-01 | 15:00 | Spaarnestad DS 7 | VHZ DS 1 | 3-1 | |
Mon 12-02 | 19:30 | Spaarnestad DS 7 | K.V.A. DS 1 | 3-1 | |
Wed 14-02 | 19:00 | UvO DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 4-0 | |
Fri 23-02 | 21:00 | VHZ DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 3-2 | |
Sat 02-03 | 15:00 | Spaarnestad DS 7 | The Setfighters DS 1 | 4-0 | |
Mon 11-03 | 20:00 | K.V.A. DS 1 | Spaarnestad DS 7 | 3-1 | |
Fri 15-03 | 19:15 | Spaarnestad DS 7 | Atalante DS 1 | 3-1 | |
Thu 04-04 | 21:00 | Wasbeek | VCS DS 2 | Spaarnestad DS 7 | - |
Sat 13-04 | 17:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 7 | AMVJ-Martinus DS 1 | - |