Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 7 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
28Brigit van Luijkpasser/loper
32Sabrina van der Schaafpasser/loper
49Maroes Albers - Visserhoofdblokkering
52Susan Creijghtonpasser/loper
56Sara Bronkhorstpasser/loper
78Bouke van Agthoofdblokkering
78Linda Janssen - Pinksespelverdeling
88Ellen van Leeuwen (aanv.)diagonaal
105Linda Rietveldhoofdblokkering
111Annelieke Hurkmansdiagonaal
TrainerCoach
Astrid Zwart
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Andrea Boerakker
Anne Burgmeijer
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
03-04-17  Dames 7 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=7 OR lijnr2_team_id=7) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-10-29' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AMVJ-Martinus DS 1 418152
Smashing Velsen '96 DS 1 416134
SAS'70 DS 1 315120
Spaarnestad DS 7 3975
VCH DS 3 3975
Spaarnestad DS 9 48710
Spaarnestad DS 8 3657
AMVJ-Martinus DS 2 45412
vv Jonas DS 4 33310
10 Spaarnestad DS 11 31111
11 VHZ DS 3 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 21-0919:15Spaarnestad DS 8Spaarnestad DS 71-3
Mon 28-0919:15Spaarnestad DS 7vv Jonas DS 44-0
Fri 09-1020:45Smashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 74-0
Thu 29-1019:30Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 1Spaarnestad DS 7-
Sat 07-1112:30BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 9-
Mon 09-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 7-
Wed 18-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7AMVJ-Martinus DS 2-
Mon 23-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7VCH DS 3-
Thu 10-1219:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 7-
Thu 10-1219:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 7-
Wed 16-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 7VHZ DS 3-
Mon 11-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 8-
Fri 22-0119:30De Walvisvv Jonas DS 4Spaarnestad DS 7-
Wed 27-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Smashing Velsen '96 DS 1-
Thu 04-0221:15Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 7-
Mon 08-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 7AMVJ-Martinus DS 1-
Sat 20-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 11-
Mon 01-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Wed 24-0319:15FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 7-
Mon 29-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 7SAS'70 DS 1-
Fri 02-0420:30EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 7-