Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 12 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Sylvia van Es
0Sabine Roelofsendiagonaal
21Kelly de Vriesaanvaller
36Myrna Verzijlbergenaanvaller
75Carina Wortelboer (aanv.)hoofdblokkering
91Judith Griffioendiagonaal
112Neeltje Blankensteinaanvaller
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
TrainerCoach
anoniem
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
06-04-17  Dames 12 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=12 OR lijnr2_team_id=12) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VHZ DS 2 1459479
Spaarnestad DS 12 15625012
Compaen DS 6 13463717
vv Jonas DS 6 14453823
Voluit DS 2 16514325
V.V.Ouderkerk DS 2 14413525
FHC '91 DS 1 14221839
Spaarnestad DS 15 14191741
Spaarnestad DS 14 15101053
10 Oradi/Omnia DS 3 155556

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 144-0
Mon 23-0919:15Spaarnestad DS 15Spaarnestad DS 120-4
Thu 10-1020:00Voluit DS 2Spaarnestad DS 123-2
Mon 14-1019:15Spaarnestad DS 12Oradi/Omnia DS 34-0
Mon 28-1019:30FHC '91 DS 1Spaarnestad DS 120-4
Sat 09-1119:00Spaarnestad DS 12Compaen DS 64-0
Fri 29-1120:45VHZ DS 2Spaarnestad DS 124-0
Wed 04-1219:15Spaarnestad DS 12vv Jonas DS 64-0
Wed 11-1219:15V.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 120-4
Wed 08-0119:15Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 153-1
Mon 20-0121:00Spaarnestad DS 12Voluit DS 23-1
Mon 27-0119:30Oradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 120-4
Mon 03-0219:15Spaarnestad DS 12FHC '91 DS 14-0
Wed 12-0219:15Spaarnestad DS 14Spaarnestad DS 120-4
Sat 07-0320:00Compaen DS 6Spaarnestad DS 123-2