Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 12 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Nina Wittemanpasser/loper
34Sanne Lourens - Grolmanspelverdeling
54Susanne Marieke Koster - van den Brink (aanv.)passer/loper
62Leentje Zandstra - Volkershoofdblokkering
78Laura Schollaardthoofdblokkering
83Marit Lourenspasser/loper
91Emma Melisdiagonaal
103Iris de Jongpasser/loper
135Astrid Hagenaarspasser/loper
147Marret Fortuinspelverdeling
TrainerCoach
Anne Kimsma
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Amber-Lynn Bagchus
Dijana Schutter
Daniek Teitsma

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
18 november 2020 begin eind
16 december 2020 begin eind
20 januari 2021 begin eind

Nieuws
06-04-17  Dames 12 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=12 OR lijnr2_team_id=12) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-10-29' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
NIVO DS 1 420160
Spaarnestad DS 12 420160
VCC'92 DS 1 419151
Voluit DS 1 413106
VIP DS 2 31193
Zaanstad DS 6 46511
Wham Wham DS 4 3548
Madjoe DS 6 45412
MOVE DS 6 3439
10 VIP DS 3 44313
11 The Setfighters DS 2 3339
12 Compaen DS 5 40016

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0921:00VIP DS 3Spaarnestad DS 120-4
Wed 23-0919:15Spaarnestad DS 12Wham Wham DS 44-0
Fri 02-1021:00Madjoe DS 6Spaarnestad DS 120-4
Wed 07-1020:00Spaarnestad DS 12Compaen DS 54-0
Fri 30-1019:00De KersNIVO DS 1Spaarnestad DS 12-
Wed 04-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 12The Setfighters DS 2-
Fri 13-1119:00De KarekietVIP DS 2Spaarnestad DS 12-
Wed 18-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Voluit DS 1-
Fri 27-1119:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12VCC'92 DS 1-
Wed 09-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12MOVE DS 6-
Wed 16-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12NIVO DS 1-
Tue 12-0119:45De OpgangWham Wham DS 4Spaarnestad DS 12-
Wed 20-0120:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Madjoe DS 6-
Sat 30-0120:00OostzaanCompaen DS 5Spaarnestad DS 12-
Sat 06-0218:30Wormer SporthalVCC'92 DS 1Spaarnestad DS 12-
Fri 05-0321:15Zaanlands WestThe Setfighters DS 2Spaarnestad DS 12-
Sat 13-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 12VIP DS 2-
Thu 18-0321:30Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 12-
Wed 24-0320:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Zaanstad DS 6-
Tue 06-0419:00't BolwerckMOVE DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 14-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 12VIP DS 3-