Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 14 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Mieke van der Wilt
41Emy Sloot
48Laura Ruzza
53Belguzar Ogulmus
54Dijana Schutter
69Angeliki Anagnostouaanvaller
72Jamilla Grauwelman
94Marleen Koelma
99Wendy van Donge
103Melinda van Kessel (aanv.)
TrainerCoach
Piet RozendaalPiet Rozendaal
TC Contactpersoon
Maria van Sambeek
Meetrainers
Tanja Alkemade
Mijke Groot
Anieck van Maaren

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter519:00 - 20:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=14 OR lijnr2_team_id=14) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VHZ DS 2 1459479
Spaarnestad DS 12 15625012
Compaen DS 6 13463717
vv Jonas DS 6 14453823
Voluit DS 2 16514325
V.V.Ouderkerk DS 2 14413525
FHC '91 DS 1 14221839
Spaarnestad DS 15 14191741
Spaarnestad DS 14 15101053
10 Oradi/Omnia DS 3 155556

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 18-0919:15Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 144-0
Wed 25-0919:15Spaarnestad DS 14VHZ DS 20-4
Wed 09-1019:15Spaarnestad DS 14V.V.Ouderkerk DS 20-4
Fri 25-1020:15vv Jonas DS 6Spaarnestad DS 144-0
Wed 30-1019:15Spaarnestad DS 15Spaarnestad DS 144-0
Thu 14-1120:00Voluit DS 2Spaarnestad DS 144-0
Wed 27-1121:00Spaarnestad DS 14Oradi/Omnia DS 33-2
Mon 02-1219:30FHC '91 DS 1Spaarnestad DS 143-1
Wed 11-1219:15Spaarnestad DS 14Compaen DS 60-4
Fri 10-0120:45VHZ DS 2Spaarnestad DS 144-0
Wed 15-0119:15Spaarnestad DS 14vv Jonas DS 61-3
Wed 22-0120:45V.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 143-2
Wed 05-0219:15Spaarnestad DS 14Spaarnestad DS 153-2
Wed 12-0219:15Spaarnestad DS 14Spaarnestad DS 120-4
Wed 11-0319:15Spaarnestad DS 14Voluit DS 20-4