Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 16 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Irene Meinderts
37Romy van Assema
55Britt van Beusekom
56Simone van den Boogaard
64Irene Koster
71Merel Havinga (aanv.)
84Kim Terra
98Roza de Winter
143Celine van der Putte
TrainerCoach
Roel Remeijer
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
2 maart 2020 avond

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-12-07' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3F' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 4 734271
Oradi/Omnia DS 2 731253
V.V.Ouderkerk DS 3 830249
Spaarnestad DS 13 10302518
Atalante DS 3 7231910
KDO DS 1 7171415
FHC '91 DS 2 9171422
vv Jonas DS 7 710820
VHZ DS 3 98729
10 Spaarnestad DS 16 90036

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15Spaarnestad DS 16Oradi/Omnia DS 20-4
Wed 25-0920:15KDO DS 1Spaarnestad DS 164-0
Wed 02-1020:45V.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 164-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 16FHC '91 DS 20-4
Mon 28-1019:15Spaarnestad DS 16VHZ DS 30-4
Fri 08-1119:30Atalante DS 4Spaarnestad DS 164-0
Wed 13-1119:15Spaarnestad DS 16vv Jonas DS 70-4
Wed 27-1119:15Spaarnestad DS 13Spaarnestad DS 164-0
Mon 02-1221:00Spaarnestad DS 16Atalante DS 30-4
Mon 06-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16KDO DS 1-
Mon 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16V.V.Ouderkerk DS 3-
Fri 07-0220:45EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 16-
Mon 24-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Spaarnestad DS 13-
Mon 02-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Atalante DS 4-
Fri 13-0319:30De Walvisvv Jonas DS 7Spaarnestad DS 16-
Fri 27-0321:15De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 16-
Wed 01-0419:30SpaarnehalFHC '91 DS 2Spaarnestad DS 16-
Mon 06-0420:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 16-