Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 16 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Irene Meinderts
37Romy van Assema
55Britt van Beusekom
56Simone van den Boogaard
64Irene Koster
71Merel Havinga (aanv.)
84Kim Terra
98Roza de Winter
143Celine van der Putte
TrainerCoach
Roel Remeijer
TC Contactpersoon
Linda Selhorst
Meetrainers
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-04-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3F' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 4 1468542
Oradi/Omnia DS 2 13514111
V.V.Ouderkerk DS 3 13493914
KDO DS 1 15433526
Atalante DS 3 13373023
Spaarnestad DS 13 16453730
vv Jonas DS 7 13201636
FHC '91 DS 2 15231941
VHZ DS 3 14141244
10 Spaarnestad DS 16 140056

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15Spaarnestad DS 16Oradi/Omnia DS 20-4
Wed 25-0920:15KDO DS 1Spaarnestad DS 164-0
Wed 02-1020:45V.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 164-0
Mon 07-1019:15Spaarnestad DS 16FHC '91 DS 20-4
Mon 28-1019:15Spaarnestad DS 16VHZ DS 30-4
Fri 08-1119:30Atalante DS 4Spaarnestad DS 164-0
Wed 13-1119:15Spaarnestad DS 16vv Jonas DS 70-4
Wed 27-1119:15Spaarnestad DS 13Spaarnestad DS 164-0
Mon 02-1221:00Spaarnestad DS 16Atalante DS 30-4
Mon 06-0119:15Spaarnestad DS 16KDO DS 10-4
Mon 13-0119:15Spaarnestad DS 16V.V.Ouderkerk DS 30-4
Fri 07-0220:45VHZ DS 3Spaarnestad DS 164-0
Mon 24-0221:00Spaarnestad DS 16Spaarnestad DS 130-4
Mon 02-0321:00Spaarnestad DS 16Atalante DS 40-4