Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 2 - regiodivisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Uma Spuijbroekhoofdblokkering
0Lisette Goedediagonaal
16Marije Boutersepasser/loper
22Melissa de Kantspelverdeling
39Tessa Vonkpasser/loper
41Anne Verhallehoofdblokkering
45Jinne Geelen (aanv.)hoofdblokkering
77Eva Griffioendiagonaal/hoofdaanval
91Nicky Brouwerpasser/loper
113Anne-Roos Wedaspelverdeling
120Hilde Wesseliuslibero
TrainerCoach
Jan Pieterse
Hein Macnack
Hein Macnack
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:30 - 21:30
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=2 OR lijnr2_team_id=2) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Amsterdam DS 1 0000
vv Jonas DS 1 0000
Sovoco DS 1 0000
Compaen DS 1 0000
Compaen DS 2 0000
Madjoe DS 1 0000
JPB/Dinto DS 2 0000
Spaarnestad DS 2 0000
Spaarnestad DS 3 0000
10 V.V.Ouderkerk DS 1 0000
11 Prima Donna Kaas Huizen DS 2 0000
12 Bejo/Dinto DS 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Tue 17-0919:30OostzaanCompaen DS 2Spaarnestad DS 2-
Sat 28-0917:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Compaen DS 1-
Sat 05-1015:00De BuntSovoco DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 12-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 2vv Jonas DS 1-
Sat 19-1017:00BlauwwitVV Amsterdam DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 02-1117:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Prima Donna Kaas Huizen DS 2-
Wed 06-1120:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 16-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 30-1117:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Bejo/Dinto DS 1-
Wed 04-1219:00De DoorbraakJPB/Dinto DS 2Spaarnestad DS 2-
Sat 14-1213:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Madjoe DS 1-
Sat 11-0115:45OostzaanCompaen DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 18-0113:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Sovoco DS 1-
Fri 24-0121:15De Walvisvv Jonas DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 01-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 2VV Amsterdam DS 1-
Sat 08-0213:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 2Spaarnestad DS 2-
Mon 24-0220:00BeyneshalSpaarnestad DS 3Spaarnestad DS 2-
Sat 07-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 2V.V.Ouderkerk DS 1-
Sat 21-0318:00De DoorbraakBejo/Dinto DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 28-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 2JPB/Dinto DS 2-
Sat 04-0415:00De DrechtMadjoe DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 18-0417:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Compaen DS 2-