Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 2 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Meike Botermanhoofdblokkering
16Marije Boutersepasser/loper
19Meike van Essen (aanv.)passer/loper
23Elma Snijderspelverdeling
39Tessa Vonkpasser/loper
41Anne Verhallehoofdblokkering
43Ella Gontondiagonaal
63Daniek Niggebruggelibero
77Eva Griffioendiagonaal
86Iris Nieuwlanddiagonaal
113Anne-Roos Wedaspelverdeling
TrainerCoach
Bart Keesom
Fysiek:Hein Macnack
Bart Keesom
TC Contactpersoon
Monica de Lange
Meetrainers
Indra Toppasser/loper

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 23:00
DonderdagKennemer Sportcenter321:00 - 23:00

Datum Vanaf Tot
31 oktober 2020 eind opruimen
21 november 2020 eind opruimen
23 januari 2021 eind opruimen
6 maart 2021 12:30 ombouw

Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=2 OR lijnr2_team_id=2) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-10-29' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3BD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zovoc DS 1 417133
Bende Services Thor DS 2 315120
Departyshop.nl VIVES DS 1 314111
VV Utrecht DS 3 413117
VOLEVO DS 1 41098
Inter Rijswijk DS 2 41088
VSTS DS 1 48710
DVC DS 1 46511
Irene DS 1 46512
10 fietsbezorgd.nl Switch DS 1 3558
11 ZVH DS 1 3449
12 Spaarnestad DS 2 42215

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0913:00Spaarnestad DS 2VOLEVO DS 10-4
Sat 26-0917:30Spaarnestad DS 2Bende Services Thor DS 20-4
Sat 03-1019:00Departyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 10-1019:30Spaarnestad DS 2VV Utrecht DS 32-3
Sat 31-1017:30BeyneshalSpaarnestad DS 2VSTS DS 1-
Sat 14-1112:30BeyneshalSpaarnestad DS 2Irene DS 1-
Sat 21-1119:30BeyneshalSpaarnestad DS 2Zovoc DS 1-
Sat 28-1117:30BeyneshalSpaarnestad DS 2fietsbezorgd.nl Switch DS 1-
Sat 12-1214:15MarimbahalInter Rijswijk DS 2Spaarnestad DS 2-
Sat 19-1218:30Dorpshuis CustwijckDVC DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 23-0119:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Departyshop.nl VIVES DS 1-
Sat 30-0116:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 3Spaarnestad DS 2-
Sat 06-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 2ZVH DS 1-
Sat 13-0216:30De SporthoeveVSTS DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 20-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Inter Rijswijk DS 2-
Sat 06-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 2DVC DS 1-
Sat 13-0314:00Kees BoekehalIrene DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 20-0320:15De LimietZovoc DS 1Spaarnestad DS 2-
Thu 25-0319:30Nieuw Welgelegenfietsbezorgd.nl Switch DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 17-0416:00De FluitVOLEVO DS 1Spaarnestad DS 2-