Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 5 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Inge Arfman
0Annemiek de Jongdiagonaal
36Rosanne van Tolhoofdblokkering
37Marleen van Haastrechtdiagonaal
39Manon Schaap - Burgmeijerhoofdblokkering
42Elleke Groot (aanv.)hoofdblokkering
45Kari Aalderspasser/loper
60Nelleke Rensinklibero
66Meriel Blomspelverdeling
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
96Debby Weijersspelverdeling
TrainerCoach
Bart Keesom
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal121:00 - 22:30
DonderdagDoelenzaal119:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
02-04-17  Dames 5 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=5 OR lijnr2_team_id=5) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Utrecht DS 4 0000
Gemini S DS 1 0000
SVU DS 1 0000
Kids Aktief US DS 4 0000
Spaarnestad DS 5 0000
Keizer Otto-Trivolley DS 1 0000
Armixtos DS 2 0000
AVV Keistad DS 2 0000
Switch Hooglanderveen DS 1 0000
10 VTC Woerden DS 2 0000
11 USV Protos DS 3 0000
12 Forza Hoogland DS 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0919:00KerkelandenGemini S DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 28-0919:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Forza Hoogland DS 2-
Sat 05-1015:00OlymposUSV Protos DS 3Spaarnestad DS 5-
Sat 12-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 5VTC Woerden DS 2-
Sat 19-1020:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 4Spaarnestad DS 5-
Sat 02-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 5AVV Keistad DS 2-
Sat 09-1117:00Sportcentrum de PijpArmixtos DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 16-1117:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Keizer Otto-Trivolley DS 1-
Sat 30-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Switch Hooglanderveen DS 1-
Sat 07-1214:15AmstelcampusKids Aktief US DS 4Spaarnestad DS 5-
Wed 11-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 5SVU DS 1-
Sat 11-0117:00NieuwlandForza Hoogland DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 18-0113:00BeyneshalSpaarnestad DS 5USV Protos DS 3-
Fri 24-0119:15Thijs van der PolshalVTC Woerden DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 01-0219:00BeyneshalSpaarnestad DS 5VV Utrecht DS 4-
Sat 08-0214:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 07-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Armixtos DS 2-
Thu 12-0319:45De LunetKeizer Otto-Trivolley DS 1Spaarnestad DS 5-
Fri 20-0321:30Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 28-0319:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Kids Aktief US DS 4-
Sat 04-0412:00Sportcentrum VUSVU DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 18-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Gemini S DS 1-