Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 6 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Joyce Heopasser/loper
22Dewy Gommersspelverdeling
26Jamie Heesenspelverdeling
29Roxa van Schuppenpasser/loper
36Tessa Moreepasser/loper
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijlinghoofdblokkering
56Lieve Sterkelibero
TrainerCoach
Hein Macnack
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Femke de Boer

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
12-04-19  Dames 6 kampioen!
23-03-15  Dames 6 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=6 OR lijnr2_team_id=6) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-07-14' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 2 0000
Atalante DS 3 0000
Spaarnestad DS 10 0000
VHZ DS 2 0000
AMVJ-Martinus DS 3 0000
Oradi/Omnia DS 1 0000
Smashing Velsen '96 DS 2 0000
VIP DS 4 0000
Smashing Velsen '96 DS 3 0000
10 VCH DS 5 0000
11 VHZ DS 1 0000
12 Spaarnestad DS 6 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 24-0919:15Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 6-
Wed 30-0919:15FBK-halVCH DS 5Spaarnestad DS 6-
Wed 07-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 6VHZ DS 2-
Fri 16-1000:00ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 6-
Wed 28-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 6VHZ DS 1-
Fri 06-1121:45De KarekietVIP DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 09-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Spaarnestad DS 10-
Fri 20-1120:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Atalante DS 3-
Mon 30-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Atalante DS 2-
Mon 07-1220:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 11-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6AMVJ-Martinus DS 3-
Mon 18-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VCH DS 5-
Fri 29-0120:30EstafetteVHZ DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 01-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Smashing Velsen '96 DS 3-
Fri 12-0220:30EstafetteVHZ DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 6-
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VIP DS 4-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Smashing Velsen '96 DS 2-
Fri 26-0300:00De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 05-0421:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Oradi/Omnia DS 1-
Fri 16-0421:15De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 6-