Dames 6 - eerste klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
22 | Dewy Gommers | spelverdeling |
29 | anoniem | passer/loper |
38 | Manon Aprahamian | hoofdblokkering |
44 | Roos Hoogteijling (aanv.) | passer/loper |
73 | Lotte Schuijt | diagonaal |
89 | Joyce van der Veldt - Heo | passer/loper |
93 | Kathleen Jansen | hoofdblokkering |
104 | Jalien de Groote | passer/loper |
130 | Lois op de Kelder | libero |
Trainer | Coach | |
Alfons Zwetsloot | ||
TC Contactpersoon | ||
Dijana Schutter |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 3 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 22-03 | 21:00 | H2C | Spaarnestad HS 11 | |
Fri 12-04 | 21:00 | H2D | Spaarnestad HS 10 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Brouwerij Het Paleisje US DS 5 | 17 | 70 | 58 | 14 |
2 | MOVE DS 4 | 17 | 63 | 52 | 22 |
3 | Smashing '72 DS 2 | 18 | 62 | 51 | 26 |
4 | vv Jonas DS 2 | 18 | 61 | 51 | 26 |
5 | Smashing '72 DS 1 | 18 | 42 | 37 | 41 |
6 | Spaarnestad DS 6 | 16 | 40 | 33 | 34 |
7 | SVU DS 2 | 16 | 39 | 33 | 34 |
8 | VV Amsterdam DS 4 | 17 | 34 | 30 | 41 |
9 | Compaen DS 4 | 16 | 23 | 20 | 47 |
10 | Albatros DS 2 | 16 | 21 | 18 | 48 |
11 | VCC'92 DS 1 | 17 | 10 | 10 | 60 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Sat 23-09 | 13:00 | Smashing '72 DS 1 | Spaarnestad DS 6 | 3-2 | |
Sat 07-10 | 16:00 | SVU DS 2 | Spaarnestad DS 6 | 4-0 | |
Fri 13-10 | 21:00 | Spaarnestad DS 6 | VV Amsterdam DS 4 | 1-3 | |
Sat 28-10 | 16:30 | Brouwerij Het Paleisje US DS 5 | Spaarnestad DS 6 | 4-0 | |
Sat 11-11 | 15:00 | Spaarnestad DS 6 | Albatros DS 2 | 4-0 | |
Sat 18-11 | 15:45 | Compaen DS 4 | Spaarnestad DS 6 | 1-3 | |
Fri 24-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 6 | MOVE DS 4 | 1-3 | |
Mon 27-11 | 20:00 | vv Jonas DS 2 | Spaarnestad DS 6 | 3-2 | |
Fri 15-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 6 | Smashing '72 DS 2 | 2-3 | |
Sat 06-01 | 19:00 | VCC'92 DS 1 | Spaarnestad DS 6 | 0-4 | |
Sat 13-01 | 15:00 | Spaarnestad DS 6 | vv Jonas DS 2 | 1-3 | |
Fri 19-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 6 | SVU DS 2 | 3-1 | |
Sat 27-01 | 15:00 | VV Amsterdam DS 4 | Spaarnestad DS 6 | 1-3 | |
Fri 02-02 | 21:00 | Spaarnestad DS 6 | Brouwerij Het Paleisje US DS 5 | 3-1 | |
Sat 09-03 | 17:00 | Spaarnestad DS 6 | Compaen DS 4 | 3-1 | |
Sat 16-03 | 15:00 | MOVE DS 4 | Spaarnestad DS 6 | 3-1 | |
Fri 22-03 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 6 | VCC'92 DS 1 | - |
Fri 29-03 | 19:00 | Wethouder Verheijhal | Albatros DS 2 | Spaarnestad DS 6 | - |
Sat 06-04 | 17:00 | Diemen | Smashing '72 DS 2 | Spaarnestad DS 6 | - |
Fri 12-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 6 | Smashing '72 DS 1 | - |