Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 2 - tweede divisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Bas van Leenhoofdblokkering
28Luuk Snijderspelverdeling
31Sil Beemsterboerlibero
75Joost van Anrooijdiagonaal
78Jaro Stilspelverdeling
81Menno Assendelftpasser/loper
82Damian Griekspoorpasser/loper
83Ruben Naphoofdblokkering
147Stefano Mosettihoofdblokkering
149Milan de Weerdhoofdblokkering
TrainerCoach
Marcha Negenman - Heerschop

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal319:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal121:00 - 23:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
18-sep 12:30 3000H2C LA Spaarnestad HS 8

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=32 OR lijnr2_team_id=32) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Cito HS 1 0000
City Bril Krimpen HS 1 0000
VV Amsterdam HS 1 0000
VCN HS 2 0000
Punch HS 1 0000
Intro Personeel - USV Protos H0000
Irene HS 1 0000
Banierhuis Taurus HS 2 0000
US HS 1 0000
10 Thor HS 1 0000
11 Compaen HS 2 0000
12 Spaarnestad HS 2 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0914:30BeyneshalSpaarnestad HS 2Cito HS 1-
Sat 02-1020:00OostzaanCompaen HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 16-1016:30De WaardThor HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 30-1014:30BeyneshalSpaarnestad HS 2VCN HS 2-
Sat 06-1117:30AmstelcampusUS HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 13-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 2VV Amsterdam HS 1-
Sat 20-1117:00KruisboogBanierhuis Taurus HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 27-1114:30BeyneshalSpaarnestad HS 2City Bril Krimpen HS 1-
Sat 04-1216:30BeyneshalSpaarnestad HS 2Punch HS 1-
Sat 11-1216:00Kees BoekehalIrene HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 15-0116:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2Intro Personeel-
Sat 22-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2Compaen HS 2-
Sat 29-0114:00TU-SportcentrumPunch HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 05-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2Thor HS 1-
Sat 12-0214:30OostgaardeVCN HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 19-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2US HS 1-
Fri 04-0320:00De BoogCity Bril Krimpen HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 12-0315:30BlauwwitVV Amsterdam HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 19-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2Banierhuis Taurus HS 2-
Sat 02-0414:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 2Irene HS 1-
Sat 09-0416:00De KoppelingCito HS 1Spaarnestad HS 2-