Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 7 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Christiaan van Ommeren
Daniil Makhonia
32Pim van den Broekhoofdblokkering
33Frank van Leeuwenpasser/loper
63Gijs Maasdiagonaal
77Léon Roshoofdblokkering
82Francesco Sebastianipasser/loper
102Rob Verbruggenspelverdeling
118Daan Bosmanpasser/loper & diagonaal
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Timen Olthofspelverdeling

Training
DagHalVeldTijd
MaandagSterrencollege219:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
25 februari 2022 18:45 eind

Nieuws
23-03-18  Heren 7 kampioen!
26-04-15  Heren 7 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
1-okt 19:15 3000D1B CF Spaarnestad DS 7
15-okt 21:00 3000H2D KI Spaarnestad HS 9

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=37 OR lijnr2_team_id=37) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Albatros HS 1 1431
vv Jonas HS 3 1113
VCC'92 HS 2 0000
Spaarnestad HS 7 0000
Spaarnestad HS 6 0000
Wham Wham HS 2 0000
FYGI Armixtos HS 1 0000
Clam Dycke HS 1 0000
Atalante HS 1 0000
10 Bevok HS 1 0000
11 Zaanstad HS 5 0000
12 Croonenburg HS 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0919:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Bevok HS 1-
Fri 24-0921:15De BoeiAtalante HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 01-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 7vv Jonas HS 3-
Fri 08-1019:30Sportzaal TriasClam Dycke HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 15-1019:15BeyneshalSpaarnestad HS 7FYGI Armixtos HS 1-
Sat 30-1014:00De OpgangWham Wham HS 2Spaarnestad HS 7-
Wed 10-1121:00Wethouder VerheijhalAlbatros HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 19-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Spaarnestad HS 6-
Fri 26-1121:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 5Spaarnestad HS 7-
Fri 03-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 6Spaarnestad HS 7-
Wed 08-1220:00Wormer SporthalVCC'92 HS 2Spaarnestad HS 7-
Sat 15-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Atalante HS 1-
Fri 21-0119:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 7-
Fri 28-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Clam Dycke HS 1-
Sat 05-0215:00Sportcentrum de PijpFYGI Armixtos HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 11-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Wham Wham HS 2-
Fri 25-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Croonenburg HS 1-
Fri 04-0321:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 7-
Fri 11-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Albatros HS 1-
Fri 25-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7Zaanstad HS 5-
Fri 01-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 7VCC'92 HS 2-
Fri 08-0421:30De KarekietBevok HS 1Spaarnestad HS 7-