Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 9 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
53Vincent Boelhouwer
33Anton de Bruinhoofdblokkering
47Marcel van Gurppasser/loper & diagonaal
76Roel Remeijerpasser/loper & diagonaal
79Ruurd Palstrahoofdblokkering
86Rik van Gelderspelverdeling
91Peter den Nijsspelverdeling
117Dirk Snikkershoofdblokkering
123Frits Wiltinkhoofdblokkering
TrainerCoach

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
15 oktober 2021 18:45 eind
8 april 2022 18:45 eind

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
24-sep 19:15 3000D2C FL Spaarnestad DS 10
2-okt 12:30 3000H2C AJ Spaarnestad HS 10

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=39 OR lijnr2_team_id=39) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AMVJ-Martinus HS 2 1540
vv Nederhorst HS 1 1431
De Spuyt HS 1 1113
Prima Donna Kaas Huizen HS 3 0000
AMVJ-Martinus HS 3 0000
Almere Buiten HS 2 0000
Keizer Otto-Trivolley HS 1 0000
Lovoc HS 2 0000
Gemini S HS 3 0000
10 Rogue Razor US HS 5 0000
11 Spaarnestad HS 9 0000
12 VCH HS 3 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 24-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 9Prima Donna Kaas Huizen HS 3-
Sat 02-1014:30BeyneshalSpaarnestad HS 9Lovoc HS 2-
Thu 07-1021:30De LunetKeizer Otto-Trivolley HS 1Spaarnestad HS 9-
Fri 15-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 9vv Nederhorst HS 1-
Sat 30-1016:30AmstelcampusRogue Razor US HS 5Spaarnestad HS 9-
Fri 05-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 9AMVJ-Martinus HS 2-
Wed 10-1121:00FBK-halVCH HS 3Spaarnestad HS 9-
Fri 19-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 9Gemini S HS 3-
Tue 23-1121:00Wethouder VerheijhalDe Spuyt HS 1Spaarnestad HS 9-
Mon 06-1221:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 3Spaarnestad HS 9-
Fri 14-0119:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 3Spaarnestad HS 9-
Fri 21-0121:45Spz EikenrodeLovoc HS 2Spaarnestad HS 9-
Fri 28-0121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9Keizer Otto-Trivolley HS 1-
Fri 04-0220:00De Blijkvv Nederhorst HS 1Spaarnestad HS 9-
Sat 12-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9Rogue Razor US HS 5-
Thu 17-0220:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 2Spaarnestad HS 9-
Sat 05-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9Almere Buiten HS 2-
Fri 11-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9VCH HS 3-
Fri 18-0321:00KerkelandenGemini S HS 3Spaarnestad HS 9-
Fri 25-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9De Spuyt HS 1-
Fri 01-0420:15Almere BuitenAlmere Buiten HS 2Spaarnestad HS 9-
Fri 08-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 9AMVJ-Martinus HS 3-