Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 13 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Igor Martynovdiagonaal
Tim Scholtemeijerhoofdblokkering
123Filippe Elberspasser/loper
82Mark van Welzenishoofdblokkering
74Rolf Heuvinghspelverdeling
68Rory Claasepasser/loper
42Maurizio Dall'Agnolpasser/loper & diagonaal
32Jeroen Spanjaartspelverdeling
Tim Kolmanhoofdblokkering
TrainerCoach
Sander Eekhout

Training
DagHalVeldTijd
MaandagSterrencollege221:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
12 november 2021 18:45 eind
18 maart 2022 18:45 eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
1-okt 19:15 3000D3E DG Spaarnestad DS 15

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=43 OR lijnr2_team_id=43) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Bevok HS 7 1431
Bevok HS 6 1113
sv. Rood-Wit Zaanstad HS 1 0000
Spaarnestad HS 13 0000
vv Jonas HS 6 0000
Croonenburg HS 4 0000
Zaanstad HS 7 0000
vv Jonas HS 5 0000
Croonenburg HS 3 0000
10 Smashing Velsen '96 HS 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 01-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Zaanstad HS 7-
Fri 08-1021:15De BloemenCroonenburg HS 4Spaarnestad HS 13-
Fri 15-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 13vv Jonas HS 6-
Fri 29-1019:15De BloemenCroonenburg HS 3Spaarnestad HS 13-
Fri 05-1119:30Zaanlands Westsv. Rood-Wit Zaanstad HS 1Spaarnestad HS 13-
Fri 12-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Bevok HS 7-
Fri 26-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Bevok HS 6-
Fri 03-1221:15De Walvisvv Jonas HS 5Spaarnestad HS 13-
Fri 17-1220:00ZeewijkSmashing Velsen '96 HS 1Spaarnestad HS 13-
Fri 21-0119:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 7Spaarnestad HS 13-
Fri 28-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 13Croonenburg HS 4-
Fri 04-0221:15De Walvisvv Jonas HS 6Spaarnestad HS 13-
Fri 11-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 13Croonenburg HS 3-
Fri 18-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 13sv. Rood-Wit Zaanstad HS 1-
Sat 26-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 13vv Jonas HS 5-
Thu 10-0321:45De BeukBevok HS 7Spaarnestad HS 13-
Fri 18-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 13Smashing Velsen '96 HS 1-
Fri 25-0321:30De KarekietBevok HS 6Spaarnestad HS 13-