Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Recreanten

Instroomgroep
Rugnr.NaamPositie
0Fenna Hageman
0Maartje Molenaar
0Esther Boorsma
TrainerCoach
Marcel Koper
TC Contactpersoon
Francis Bijvoets

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer/Sterrencollege20:00 - 21:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=160 OR lijnr2_team_id=160) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-03-04' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='2CH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Cito HS 1 523182
VCN HS 2 41198
Departyshop.nl VIVES HS 1 41088
Next Volley Dordrecht HS 1 3986
Compaen HS 2 48811
Punch HS 1 1540
City Bril Krimpen HS 1 3559
US HS 1 1431
VV Amsterdam HS 1 3339
10 Intro Personeel - USV Protos H0000
11 Spaarnestad HS 1 1113
12 Limes HS 1 2008

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0921:003000H2B DI0-0
Fri 18-0919:003000D3D BK0-0
Fri 18-0919:153000H2C EH0-0
Fri 18-0919:153000H3D LA0-0
Sat 19-0919:0090002CH FG0-0
Sat 19-0919:003000HPA LA0-0
Sat 19-0915:1530003AD LA0-0
Sat 19-0915:4590002CD DI0-0
Sat 19-0918:0090002CD BK0-0
Sat 19-0915:159000EZ BC0-0
Fri 25-0921:003000HPB FL0-0
Fri 25-0921:303000D4G HJ0-0
Fri 25-0921:153000H1B GE0-0
Fri 25-0921:153000H2B IC0-0
Fri 25-0921:303000D4G DK0-0
Fri 25-0919:303000H2C HD0-0
Sat 26-0916:159000EZ HD0-0
Sat 26-0916:0090001ZV1 DF0-0
Sat 26-0917:1590002CH JB0-0
Sat 26-0920:003000D3D KA0-0
Sat 26-0912:3030003AD IC0-0
Sat 26-0912:3030003AH HD0-0
Sat 26-0917:3090002CH IC0-0
Sat 26-0913:0090001ZV1 CD0-0
Sat 26-0917:0090002CD KA0-0
Sat 26-0913:009000EZ KA0-0
Sat 26-0917:3090002CH HD0-0
Sat 26-0914:3090001ZV1 GD0-0
Mon 28-0921:003000D3D AJ0-0
Thu 01-1019:003000DPB KL0-0
Fri 02-1021:003000D3D BI0-0
Fri 02-1021:003000H3D DG0-0
Fri 02-1021:0030003AH DG0-0
Fri 02-1021:153000H2C CH0-0
Fri 02-1019:303000H4A EF0-0
Fri 02-1021:303000HPA KL0-0
Fri 02-1019:3030003AH KL0-0
Sat 03-1017:0030003AD DG0-0
Sat 03-1013:3090002CD CH0-0
Sat 03-1013:0090002CH BI0-0
Sat 03-1020:003000D3D KL0-0
Sat 03-1018:0090002CD AJ0-0
Sat 03-1012:009000EZ CJ0-0
Sat 03-1014:3030003AH AJ0-0
Sat 03-1015:3090002CH CH0-0
Sat 03-1013:009000EZ KB0-0
Sat 03-1017:003000H4A DG0-0
Sat 03-1017:0030003AD EF0-0
Sat 03-1017:003000DPA DG0-0
Tue 06-1020:453000H3D JK0-0
Wed 07-1019:153000DPB FD0-0
Fri 09-1020:003000D3F LE0-0
Fri 09-1021:153000H2C HI0-0
Fri 09-1020:453000D3D JK0-0
Fri 09-1019:153000H3D LE0-0
Fri 09-1019:1590002CH GC0-0
Fri 09-1019:303000H2B IA0-0
Sat 10-1014:0030003AD FD0-0
Sat 10-1012:3030003AH HB0-0
Sat 10-1016:159000EZ HB0-0
Sat 10-1017:1530003AH FD0-0
Sat 10-1017:3090002CH IA0-0
Sat 10-1015:003000HPA LE0-0
Sat 10-1017:3090002CH HB0-0
Tue 13-1019:003000HPB BG0-0
Tue 13-1020:453000HPB DE0-0
Wed 14-1020:303000DPA BG0-0
Wed 14-1020:153000D3E CF0-0
Thu 15-1019:153000H3E KI0-0
Thu 15-1020:003000D2E KI0-0
Thu 15-1020:153000H2C JL0-0
Thu 15-1021:003000D3E KI0-0
Thu 15-1021:003000H2C KI0-0
Thu 15-1021:003000DPB AH0-0
Fri 16-1019:153000HPA BG0-0
Fri 16-1020:153000H4A AH0-0
Fri 16-1021:153000H2C BG0-0
Fri 16-1021:303000D4G FI-10-0
Fri 16-1021:0030003AH DE0-0
Fri 16-1020:153000HPA CF0-0
Fri 16-1021:0030003AH CF0-0
Fri 16-1021:303000HPA KI0-0
Fri 16-1021:153000H3E AH0-0
Fri 16-1019:303000D2D BG0-0
Fri 16-1019:303000D3F KI0-0
Fri 16-1019:153000D2C AH0-0
Fri 16-1019:303000D3D BG0-0
Fri 16-1019:303000D4G JL0-0
Fri 16-1020:153000D3F DE0-0
Fri 16-1020:153000H4A BG0-0
Fri 16-1021:303000D2C CF0-0
Fri 16-1021:003000HPB FL0-0
Fri 16-1019:303000D4G DK-10-0
Fri 16-1019:3030003AH KI0-0
Fri 16-1021:453000D3F CF0-0
Sat 17-1018:3030003AH JL0-0
Sat 17-1020:003000D2C KI0-0
Sat 17-1018:0090002CH KI0-0
Sat 17-1012:453000DPB DE0-0
Sat 17-1016:003000HPB AH0-0
Sat 17-1016:3030003BD BG0-0
Sat 17-1015:453000H2B KI0-0
Sat 17-1015:4530003AD BG0-0
Sat 17-1018:0090002CD BG0-0
Sat 17-1017:159000EZ BK0-0
Sat 17-1013:003000D3F BG0-0
Sat 17-1013:0090002CH BG0-0
Sat 17-1017:003000H4A CF0-0
Sat 17-1014:003000DPB KI0-0
Sat 17-1020:1530003BD JL0-0
Sat 17-1012:003000DPA KI0-0
Sat 17-1019:0030003AD DE0-0
Sat 17-1018:3090002CD DE0-0
Sat 17-1015:3090002CH CF0-0
Sat 17-1014:0030003BD KI0-0
Sat 17-1019:003000H4A DE0-0
Sat 17-1013:3030003AD KI0-0
Sat 17-1013:3090002CD CF0-0
Sat 17-1014:303000DPB BG0-0
Sat 17-1016:303000DPA CF0-0
Sat 17-1018:003000H1B AH0-0
Sat 17-1016:3030003AH AH0-0
Sat 17-1017:0090002CH AH0-0
Sat 17-1017:003000HPA DE0-0
Sat 17-1016:0030003BD DE0-0
Sat 17-1014:1530003AD AH0-0
Sat 17-1015:0090002CD KI0-0
Sat 17-1015:003000DPB CF0-0
Sat 17-1017:003000DPA DE0-0
Sat 17-1018:0030003AH BG0-0
Sat 17-1017:1590002CH JL0-0
Sat 17-1017:003000HPA AH0-0
Sat 17-1020:003000D3D KI0-0
Sat 17-1016:1530003BD CF0-0
Sat 17-1013:453000H2B AH0-0
Sat 17-1014:3030003AD JL0-0
Sat 17-1017:3090002CD AH0-0
Sat 17-1016:159000EZ AH0-0
Mon 19-1019:153000H2B BG0-0
Mon 19-1021:003000D4G KI0-0
Mon 19-1021:003000D2E DE0-0
Mon 19-1019:153000H3D CF0-0
Mon 19-1021:003000H1B JL0-0
Mon 19-1021:003000H3D AH0-0
Mon 19-1019:153000D3E DK0-0
Tue 20-1021:003000DPA HB0-0
Tue 20-1020:003000H1B GE0-0
Tue 20-1020:453000D2C DE0-0
Tue 20-1019:153000HPB JL0-0
Tue 20-1019:303000D3F KA0-0
Wed 21-1020:303000DPA DG0-0
Wed 21-1021:003000H1B KI0-0
Wed 21-1021:003000H2C DE0-0
Wed 21-1020:3030003AD LA0-0
Thu 22-1020:003000D3D GL0-0
Thu 22-1021:003000D3E AH0-0
Thu 22-1021:153000H1B CF0-0
Thu 22-1019:303000H2B CF0-0
Fri 23-1020:303000H3D DE0-0
Fri 23-1020:0030003AH KL0-0
Fri 23-1019:303000D3D HF0-0
Fri 23-1019:153000D3E JF0-0
Fri 23-1019:303000D1B GC0-0
Fri 23-1021:3030003AH IA0-0
Fri 23-1019:303000H2C CF0-0
Fri 23-1020:453000D3D JB0-0
Fri 23-1020:303000D3E IG0-0
Fri 23-1021:153000H1B DE0-0
Fri 23-1020:303000H3E IG0-0
Fri 23-1020:453000D2D JL0-0
Fri 23-1021:003000D1B AH0-0
Fri 23-1021:303000H4A LE0-0
Fri 23-1020:303000D2E JF0-0
Fri 23-1021:1530003AD CF0-0
Fri 23-1019:303000DPB HD0-0
Sat 24-1015:0030003AD IH0-0
Sat 24-1019:303000HPA LI0-0
Sat 24-1014:003000DPB KC0-0
Sat 24-1019:303000HPA JK0-0
Sat 24-1012:003000DPA KC0-0
Sat 24-1013:003000HPB CF0-0
Sat 24-1015:3030003BD LF0-0
Sat 24-1016:153000D3F JK0-0
Sat 24-1017:303000DPA JL0-0
Sat 24-1019:3030003AH HF0-0
Sat 24-1016:003000HPB KI0-0
Sat 24-1016:3030003BD BJ0-0
Sat 24-1015:003000D2D CF0-0
Sat 24-1016:153000H4A KI0-0
Sat 24-1019:3030003AH EB0-0
Sat 24-1016:003000HPB AB0-0
Sat 24-1018:3030003BD AH0-0
Mon 26-1019:303000D3E FB0-0
Mon 26-1019:153000D2E LD0-0
Mon 26-1021:003000RSXA FA0-0
Mon 26-1020:453000D2D GA0-0
Mon 26-1021:003000H4A GC0-0
Mon 26-1019:303000RSXA BG0-0
Mon 26-1021:003000D2E IJ0-0
Mon 26-1021:003000RSXA ED0-0
Mon 26-1021:003000D2D LD0-0
Mon 26-1019:303000RSXA AH0-0
Mon 26-1021:453000RSXA HC0-0
Mon 26-1020:153000RSXA DB0-0
Mon 26-1021:453000RSXA GF0-0
Mon 26-1019:303000D3D EC0-0
Mon 26-1019:153000D3E EC0-0
Mon 26-1019:153000H3E HK0-0
Mon 26-1020:153000RSXA CE0-0
Tue 27-1019:153000D1B FB0-0
Wed 28-1020:003000HPB LD0-0
Wed 28-1020:3030003AD GA0-0
Wed 28-1019:153000D3E HK0-0
Wed 28-1019:153000H3D GA0-0
Wed 28-1019:453000H4A IJ0-0
Wed 28-1019:153000DPB FB0-0
Wed 28-1020:303000HPB EC0-0
Wed 28-1020:4530003AD HK0-0
Wed 28-1020:453000D3E GA0-0
Wed 28-1021:003000H2C GA0-0
Wed 28-1020:003000H1B EC0-0
Thu 29-1020:003000D3D BI0-0
Thu 29-1019:3030003BD IJ0-0
Thu 29-1021:303000D3D GA0-0
Thu 29-1019:303000D2E EC0-0
Thu 29-1021:303000D2C FB0-0
Thu 29-1019:453000HPA IJ0-0
Thu 29-1019:303000D2D FB0-0
Thu 29-1021:153000H3D FB0-0
Thu 29-1019:4590002CD BK0-0
Thu 29-1020:003000H2C LD0-0
Thu 29-1020:003000D3D LD0-0
Fri 30-1021:303000H4A FB0-0
Fri 30-1021:153000D3D FB0-0
Fri 30-1020:153000D3F FB0-0
Fri 30-1019:303000DPA GA0-0
Fri 30-1019:153000H1B FB0-0
Fri 30-1019:153000H3E IJ0-0
Fri 30-1019:153000D1B EC0-0
Fri 30-1021:1530003AH GA0-0
Fri 30-1019:303000D2C HK0-0
Fri 30-1019:303000H2C HK0-0
Fri 30-1021:153000H2B IJ0-0
Fri 30-1020:453000D2D HK0-0
Fri 30-1021:153000H3D HK0-0
Fri 30-1021:003000D3F LD0-0
Fri 30-1020:1590002CH EC0-0
Fri 30-1019:303000DPA EC0-0
Fri 30-1019:303000H1B IJ0-0
Fri 30-1020:303000H3E EC0-0
Fri 30-1019:303000D1B GA0-0
Fri 30-1021:3030003AH IJ0-0
Fri 30-1021:003000D2C GA0-0
Fri 30-1020:153000H2C EC0-0
Fri 30-1021:153000H2B HK0-0
Fri 30-1021:303000D3F GA0-0
Fri 30-1021:1590002CH GA0-0
Fri 30-1019:303000H1B HK0-0
Fri 30-1021:003000H3E GA0-0
Fri 30-1021:003000D1B IJ0-0
Fri 30-1020:003000H4A HK0-0
Fri 30-1021:153000H2C IJ0-0
Fri 30-1019:303000DPB HK0-0
Fri 30-1020:453000HPB GA0-0
Fri 30-1021:153000D4G LD0-0
Fri 30-1019:303000D3D IJ0-0
Fri 30-1019:303000D3E LD0-0
Fri 30-1019:303000D2E HK0-0
Fri 30-1019:003000D2C IJ0-0
Fri 30-1019:303000H1B GA0-0
Fri 30-1019:003000D2D IJ0-0
Fri 30-1019:153000H2B EC0-0
Fri 30-1019:153000H3D LD0-0
Fri 30-1021:153000D1B LD0-0
Fri 30-1021:003000H4A CD0-0
Fri 30-1021:003000HPB FB0-0
Fri 30-1021:303000D4G IJ0-0
Fri 30-1021:153000D3D HK0-0
Fri 30-1019:303000D3F EC0-0
Fri 30-1019:153000DPA LD0-0
Fri 30-1020:453000D2E GA0-0
Fri 30-1020:303000D3E IJ0-0
Fri 30-1019:153000D2C EC0-0
Fri 30-1020:453000H2B FB0-0
Fri 30-1021:153000H1B LD0-0
Fri 30-1020:303000D2D EC0-0
Fri 30-1020:153000H3D EC0-0
Sat 31-1015:303000D1B HK0-0
Sat 31-1015:3090002CD GA0-0
Sat 31-1016:303000DPB LD0-0
Sat 31-1013:303000HPB JI0-0
Sat 31-1015:0030003AH EC0-0
Sat 31-1017:3030003BD FB0-0
Sat 31-1017:3090002CH HK0-0
Sat 31-1015:0030003AD IJ0-0
Sat 31-1015:153000HPA FB0-0
Sat 31-1016:3090002CD LD0-0
Sat 31-1017:003000DPB GA0-0
Sat 31-1015:003000HPB HK0-0
Sat 31-1017:1530003AH FB0-0
Sat 31-1019:0030003BD EC0-0
Sat 31-1019:0090002CH FB0-0
Sat 31-1015:1530003AD LD0-0
Sat 31-1013:009000EZ CD0-0
Sat 31-1017:003000HPA GA0-0
Sat 31-1014:1530003BD HK0-0
Sat 31-1016:3090002CD HK0-0
Sat 31-1017:003000DPB EC0-0
Sat 31-1015:003000DPA FB0-0
Sat 31-1017:0030003AD EC0-0
Sat 31-1012:3030003AH HK0-0
Sat 31-1018:303000D2C LD0-0
Sat 31-1013:303000H2B GA0-0
Sat 31-1018:003000HPA EC0-0
Sat 31-1015:3030003BD LD0-0
Sat 31-1017:0090002CD IJ0-0
Sat 31-1014:0090002CH IJ0-0
Sat 31-1014:0030003AD FB0-0
Sat 31-1016:153000D3F IJ0-0
Sat 31-1015:303000DPA HK0-0
Sat 31-1015:003000HPA LD0-0
Sat 31-1013:3030003AH LD0-0
Sat 31-1017:003000H2C FB0-0
Sat 31-1014:0090002CD EC0-0
Sat 31-1016:003000DPB IJ0-0
Sat 31-1016:0030003BD GA0-0
Sat 31-1017:1590002CD FB0-0
Sat 31-1015:1590002CH LD0-0
Sat 31-1014:0030003AD AK0-0
Sat 31-1017:003000DPA IJ0-0
Sat 31-1015:003000HPA HK0-0
Mon 02-1119:153000H2C AF0-0
Mon 02-1119:153000D4G KG0-0
Mon 02-1121:003000D2E IL0-0
Mon 02-1120:453000D3E BE0-0
Mon 02-1119:303000H1B BE0-0
Mon 02-1121:003000D2D CD0-0
Mon 02-1119:153000H3D AF0-0
Mon 02-1121:003000H3D CD0-0
Mon 02-1121:003000H3E CD0-0
Mon 02-1119:153000H2B BE0-0
Tue 03-1120:453000H2B JH0-0
Tue 03-1119:003000HPB BE0-0
Tue 03-1119:453000D2C BE0-0
Tue 03-1120:453000H3D JH0-0
Tue 03-1119:303000D3F JL0-0
Wed 04-1121:003000D2C JH0-0
Wed 04-1119:153000H3D BE0-0
Wed 04-1120:303000DPA BE0-0
Wed 04-1119:153000D3D CD0-0
Wed 04-1121:003000D2E AF0-0
Wed 04-1120:153000D3E CD0-0
Wed 04-1119:153000H1B KG0-0
Wed 04-1121:003000D2D KG0-0
Wed 04-1121:003000DPB JH0-0
Thu 05-1119:153000H2C KG0-0
Thu 05-1121:453000H2B CD0-0
Thu 05-1121:003000H3D KG0-0
Thu 05-1121:003000H2C JH0-0
Thu 05-1121:3030003BD IL0-0
Thu 05-1119:153000D2E KG0-0
Thu 05-1119:153000D3E KG0-0
Thu 05-1120:003000H1B CD0-0
Thu 05-1119:303000HPB KG0-0
Thu 05-1121:003000D3E AF0-0
Thu 05-1121:303000HPA IL0-0
Thu 05-1121:003000H3E KG0-0
Fri 06-1120:303000D3E JH0-0
Fri 06-1120:153000HPA CD0-0
Fri 06-1121:153000D2D BE0-0
Fri 06-1121:303000D1B IL0-0
Fri 06-1119:303000D3F KG0-0
Fri 06-1120:303000H3E JH0-0
Fri 06-1119:153000D1B AF0-0
Fri 06-1120:153000H4A BE0-0
Fri 06-1120:303000D3E IL0-0
Fri 06-1119:003000D2C IL0-0
Fri 06-1119:303000D4G JH0-0
Fri 06-1121:003000HPA BE0-0
Fri 06-1121:153000D2D AF0-0
Fri 06-1120:303000D3F AF0-0
Fri 06-1121:153000H3E BE0-0
Fri 06-1119:303000D1B JH0-0
Fri 06-1120:153000H4A AF0-0
Fri 06-1119:153000D2C AF0-0
Fri 06-1121:303000D4G IL0-0
Fri 06-1119:3030003AH KG0-0
Fri 06-1121:303000HPA KG0-0
Fri 06-1119:303000D3D IL0-0
Fri 06-1121:303000D2D IL0-0
Fri 06-1121:453000D3F CD0-0
Fri 06-1120:303000D1B KG0-0
Fri 06-1121:303000H4A LD0-0
Fri 06-1119:303000D2C CD0-0
Fri 06-1119:303000H2C BE0-0
Fri 06-1121:0030003AH CD0-0
Fri 06-1120:003000D3D BE0-0
Fri 06-1120:303000D2E JH0-0
Fri 06-1121:1530003AD CD0-0
Fri 06-1121:153000H1B IL0-0
Fri 06-1120:453000D2D JH0-0
Fri 06-1121:003000D1B CD0-0
Fri 06-1121:153000H2C CD0-0
Fri 06-1121:1530003AH IL0-0
Fri 06-1120:453000D3D JH0-0
Sat 07-1118:0090002CD AF0-0
Sat 07-1117:0090002CH AF0-0
Sat 07-1112:303000D2E CD0-0
Sat 07-1113:0030003AD KG0-0
Sat 07-1118:003000D3F IL0-0
Sat 07-1118:003000DPA AF0-0
Sat 07-1119:303000H1B JH0-0
Sat 07-1113:0090002CD CD0-0
Sat 07-1114:303000DPB BE0-0
Sat 07-1116:003000HPB AF0-0
Sat 07-1114:1530003AH JH0-0
Sat 07-1120:003000D3D KG0-0
Sat 07-1115:3030003BD LC0-0
Sat 07-1119:0090002CD IL0-0
Sat 07-1117:1590002CH JH0-0
Sat 07-1114:1530003AD AF0-0
Sat 07-1119:303000DPA JH0-0
Sat 07-1120:003000H1B AF0-0
Sat 07-1118:003000D1B BE0-0
Sat 07-1116:3030003AH AF0-0
Sat 07-1115:0090002CD KG0-0
Sat 07-1115:003000DPB CD0-0
Sat 07-1117:303000HPB IL0-0
Sat 07-1116:3030003BD BE0-0
Sat 07-1112:003000DPA KG0-0
Sat 07-1117:3090002CH IL0-0
Sat 07-1114:3030003AD JH0-0
Sat 07-1113:453000H2B AF0-0
Sat 07-1118:0030003AH BE0-0
Sat 07-1115:0090002CD JH0-0
Sat 07-1117:003000DPB AF0-0
Sat 07-1117:303000HPB HJ0-0
Sat 07-1113:0090002CH BE0-0
Sat 07-1113:309000EZ JA0-0
Sat 07-1116:303000DPA CD0-0
Sat 07-1120:0090002CH KG0-0
Sat 07-1115:0030003AD IL0-0
Sat 07-1115:453000H2B KG0-0
Sat 07-1117:003000HPA AF0-0
Sat 07-1114:0030003BD KG0-0
Sat 07-1118:0090002CD BE0-0
Sat 07-1118:303000DPB IL0-0
Sat 07-1115:3090002CH CD0-0
Sat 07-1113:003000D3F BE0-0
Sat 07-1117:309000EZ JB0-0
Sat 07-1117:003000DPA IL0-0
Sat 07-1118:003000H4A KG0-0
Sat 07-1115:4530003AD BE0-0
Sat 07-1114:003000DPB KG0-0
Sat 07-1113:003000HPB CD0-0
Sat 07-1120:003000D2C KG0-0
Sat 07-1114:1530003BD HJ0-0
Mon 09-1119:153000D2E LC0-0
Mon 09-1119:303000D3D EA0-0
Mon 09-1120:0090002CD KA0-0
Mon 09-1119:153000D3E DB0-0
Mon 09-1119:153000H3E HI0-0
Mon 09-1119:303000D3E FK0-0
Mon 09-1120:003000D2D LC0-0
Mon 09-1121:003000H3E DB0-0
Mon 09-1121:003000H2B DB0-0
Mon 09-1120:453000D2D GJ0-0
Tue 10-1119:003000D2C DB0-0
Tue 10-1119:453000D1B FK0-0
Tue 10-1120:453000D1B DB0-0
Tue 10-1120:453000HPB DB0-0
Wed 11-1119:153000DPB FK0-0
Wed 11-1120:003000HPB LC0-0
Wed 11-1120:3030003AD GJ0-0
Wed 11-1121:003000H2C DB0-0
Wed 11-1120:303000HPB EA0-0
Wed 11-1120:003000H1B EA0-0
Wed 11-1119:153000H3D GJ0-0
Wed 11-1119:303000D3D DB0-0
Wed 11-1119:153000D3E EA0-0
Thu 12-1121:303000D3D GJ0-0
Thu 12-1119:303000D2D FK0-0
Thu 12-1120:003000H2C LC0-0
Thu 12-1121:303000D2C FK0-0
Thu 12-1119:303000D2E EA0-0
Thu 12-1121:153000D2E FK0-0
Thu 12-1121:153000H3D FK0-0
Thu 12-1120:003000D3D LC0-0
Fri 13-1121:153000D2C HI0-0
Fri 13-1120:303000H3E EA0-0
Fri 13-1120:453000D2E GJ0-0
Fri 13-1120:003000H4A HI0-0
Fri 13-1120:453000D3E HI0-0
Fri 13-1120:153000D3F DB0-0
Fri 13-1121:303000D4G GJ0-0
Fri 13-1119:153000H2B FK0-0
Fri 13-1121:153000H1B GJ0-0
Fri 13-1119:153000H3D EA0-0
Fri 13-1120:303000D1B KI0-0
Fri 13-1121:153000DPB HI0-0
Fri 13-1121:153000D3D HI0-0
Fri 13-1119:003000D3F FK0-0
Fri 13-1121:303000H3E GJ0-0
Fri 13-1121:003000H4A GJ0-0
Fri 13-1120:4530003AD HI0-0
Fri 13-1120:453000D3E GJ0-0
Fri 13-1119:153000H2B EA0-0
Fri 13-1121:153000H1B FK0-0
Fri 13-1119:153000D2D DB0-0
Fri 13-1119:153000H3D DB0-0
Fri 13-1121:153000D1B LC0-0
Fri 13-1120:453000HPB GJ0-0
Fri 13-1121:153000D3D FK0-0
Fri 13-1119:303000D3F EA0-0
Fri 13-1119:153000DPA LC0-0
Fri 13-1121:003000H4A CL0-0
Fri 13-1121:153000D3E LC0-0
Fri 13-1121:153000H2C EA0-0
Fri 13-1121:153000H2B HI0-0
Fri 13-1119:003000D2C GJ0-0
Fri 13-1121:153000H1B DB0-0
Fri 13-1120:003000D2D HI0-0
Fri 13-1121:003000HPB FK0-0
Fri 13-1120:003000D3F LC0-0
Fri 13-1119:303000D4G HI0-0
Fri 13-1119:303000DPA GJ0-0
Fri 13-1119:303000H1B HI0-0
Fri 13-1121:153000H4A EA0-0
Fri 13-1121:0030003AH DB0-0
Fri 13-1119:153000D2C EA0-0
Fri 13-1120:303000D2D EA0-0
Fri 13-1119:303000D2E HI0-0
Fri 13-1120:1590002CH EA0-0
Fri 13-1120:003000D3F GJ0-0
Fri 13-1119:453000D4G LD-10-0
Fri 13-1119:303000DPA EA0-0
Fri 13-1121:153000H1B LC0-0
Fri 13-1119:153000H3D LC0-0
Fri 13-1119:303000D1B GJ0-0
Fri 13-1121:303000H4A FK0-0
Fri 13-1121:1530003AH GJ0-0
Sat 14-1119:003000HPA DB0-0
Sat 14-1116:0030003BD DB0-0
Sat 14-1115:009000EZ DB0-0
Sat 14-1115:3090002CD GJ0-0
Sat 14-1118:153000DPB DB0-0
Sat 14-1116:4590002CH DB0-0
Sat 14-1115:303000DPA HI0-0
Sat 14-1115:003000HPA HI0-0
Sat 14-1117:003000H4A DB0-0
Sat 14-1117:0030003AD DB0-0
Sat 14-1112:3030003AH HI0-0
Sat 14-1118:303000D2C LC0-0
Sat 14-1119:0030003BD EA0-0
Sat 14-1116:159000EZ HK0-0
Sat 14-1116:3090002CD HI0-0
Sat 14-1117:0090002CH LC0-0
Sat 14-1111:003000D4G FK0-0
Sat 14-1116:003000DPA FK0-0
Sat 14-1115:003000HPA GJ0-0
Sat 14-1113:3030003AH LC0-0
Sat 14-1114:003000DPB EA0-0
Sat 14-1120:1530003BD JG0-0
Sat 14-1117:1590002CD FK0-0
Sat 14-1117:3090002CH HI0-0
Sat 14-1114:0030003AD FK0-0
Sat 14-1117:003000DPA DB0-0
Sat 14-1115:153000HPA FK0-0
Sat 14-1112:3030003BD FK0-0
Sat 14-1115:153000D1B EA0-0
Sat 14-1114:0030003AH EA0-0
Sat 14-1114:0090002CD EA0-0
Sat 14-1115:003000DPB GJ0-0
Sat 14-1119:0090002CD DB0-0
Sat 14-1118:0090002CH FK0-0
Sat 14-1115:1530003AD LC0-0
Sat 14-1118:303000H2C FK0-0
Sat 14-1113:303000H2B GJ0-0
Sat 14-1116:153000HPA EA0-0
Sat 14-1114:1530003BD HI0-0
Sat 14-1117:1530003AH FK0-0
Sat 14-1114:3090002CD LC0-0
Sat 14-1116:303000DPB LC0-0
Sat 14-1115:003000HPB IC0-0
Sat 14-1114:003000HPA LC0-0
Sat 14-1120:0090002CH GJ0-0
Sat 14-1116:0030003AD EA0-0
Mon 16-1121:003000H2C AD0-0
Mon 16-1119:153000H2B BC0-0
Mon 16-1120:003000H1B JF0-0
Mon 16-1121:003000D2E IG0-0
Mon 16-1121:003000H4A IG0-0
Mon 16-1119:153000H3D AD0-0
Mon 16-1119:153000D3D AD0-0
Mon 16-1120:453000D3E BC0-0
Mon 16-1119:303000H1B BC0-0
Tue 17-1119:003000HPB BC0-0
Tue 17-1120:453000H2B JF0-0
Tue 17-1119:453000D2C BC0-0
Tue 17-1120:453000H3D JF0-0
Wed 18-1121:003000D2D KE0-0
Wed 18-1119:153000H3D BC0-0
Wed 18-1119:153000D2E CF0-0
Wed 18-1121:003000D2C JF0-0
Wed 18-1119:153000D2E AD0-0
Wed 18-1120:303000DPA BC0-0
Thu 19-1121:003000D3E AD0-0
Thu 19-1121:003000H2C KE0-0
Thu 19-1119:153000H3D KE0-0
Thu 19-1119:453000HPA IG0-0
Thu 19-1121:303000HPB KE0-0
Thu 19-1121:003000H2C JF0-0
Thu 19-1121:003000H3E KE0-0
Thu 19-1119:153000D2E KE0-0
Thu 19-1119:153000D3E KE0-0
Fri 20-1121:003000D1B IG0-0
Fri 20-1119:3030003AH KE0-0
Fri 20-1121:153000H2C IG0-0
Fri 20-1119:153000D2C AD0-0
Fri 20-1119:303000D3D IG0-0
Fri 20-1121:153000D2D AD0-0
Fri 20-1119:303000D2E HL0-0
Fri 20-1119:303000H1B IG0-0
Fri 20-1120:003000D2D HL0-0
Fri 20-1121:003000D1B AD0-0
Fri 20-1121:3030003AH IG0-0
Fri 20-1119:303000DPB HL0-0
Fri 20-1119:303000D2C HL0-0
Fri 20-1121:153000D3D HL0-0
Fri 20-1119:303000D3F KE0-0
Fri 20-1121:153000H2B IG0-0
Fri 20-1121:153000H1B HL0-0
Fri 20-1120:453000D2D JF0-0
Fri 20-1119:303000H3D HL0-0
Fri 20-1119:153000HPA BC0-0
Fri 20-1121:153000D1B JF0-0
Fri 20-1120:003000D3F AD0-0
Fri 20-1119:303000D4G JD-10-0
Fri 20-1120:153000H4A AD0-0
Fri 20-1119:303000H2C HL0-0
Fri 20-1121:003000D2D IG0-0
Fri 20-1121:303000HPA KE0-0
Fri 20-1121:153000H3E BC0-0
Fri 20-1119:303000D4G IG0-0
Fri 20-1120:303000D1B KE0-0
Fri 20-1121:303000H4A LC0-0
Fri 20-1119:303000H2C BC0-0
Fri 20-1119:003000D2C IG0-0
Fri 20-1119:003000D3D BC0-0
Fri 20-1121:153000D2D BC0-0
Fri 20-1121:153000H3E AD0-0
Sat 21-1118:003000D3F JF0-0
Sat 21-1115:303000D4G HL0-0
Sat 21-1112:003000DPA KE0-0
Sat 21-1119:0090002CD IG0-0
Sat 21-1116:003000H4A JF0-0
Sat 21-1120:0090002CH KE0-0
Sat 21-1115:4530003AD BC0-0
Sat 21-1116:3030003BD BC0-0
Sat 21-1115:003000HPA AD0-0
Sat 21-1118:0030003AH BC0-0
Sat 21-1116:3090002CD HL0-0
Sat 21-1118:303000DPB IG0-0
Sat 21-1115:003000HPB IG0-0
Sat 21-1113:0090002CH BC0-0
Sat 21-1118:003000D3F IG0-0
Sat 21-1115:303000DPA HL0-0
Sat 21-1116:153000H4A KE0-0
Sat 21-1118:3030003BD AD0-0
Sat 21-1117:303000HPA JF0-0
Sat 21-1117:0090002CD KE0-0
Sat 21-1119:303000DPB JF0-0
Sat 21-1117:1590002CH JF0-0
Sat 21-1113:0030003AD KE0-0
Sat 21-1117:003000DPA IG0-0
Sat 21-1112:3030003AH HL0-0
Sat 21-1114:003000DPB KE0-0
Sat 21-1112:303000HPB HL0-0
Sat 21-1120:003000D2C KE0-0
Sat 21-1120:003000D3D KE0-0
Sat 21-1119:3030003BD FJ0-0
Sat 21-1117:3090002CD AD0-0
Sat 21-1117:3090002CH IG0-0
Sat 21-1114:1530003AD AD0-0
Sat 21-1115:453000H2B KE0-0
Sat 21-1112:303000H1B KE0-0
Sat 21-1114:0030003BD KE0-0
Sat 21-1118:003000DPA AD0-0
Sat 21-1115:303000D1B HL0-0
Sat 21-1114:1530003AH JF0-0
Sat 21-1114:303000DPB BC0-0
Sat 21-1113:303000HPB JF0-0
Sat 21-1117:003000D3F BC0-0
Sat 21-1118:0090002CD BC0-0
Sat 21-1117:3090002CH HL0-0
Sat 21-1114:3030003AD JF0-0
Sat 21-1115:453000H2B AD0-0
Sat 21-1114:1530003BD HL0-0
Sat 21-1115:003000HPA HL0-0
Sat 21-1120:003000H1B AD0-0
Sat 21-1120:003000D1B BC0-0
Sat 21-1116:3030003AH AD0-0
Sat 21-1115:0090002CD JF0-0
Sat 21-1117:003000DPB AD0-0
Sat 21-1114:003000HPB AD0-0
Mon 23-1121:003000H2B DK0-0
Mon 23-1121:003000H3E DK0-0
Mon 23-1119:153000D4G KJ-10-0
Mon 23-1119:153000D2D CA0-0
Mon 23-1121:003000H3E CA0-0
Mon 23-1119:153000D2E DK0-0
Mon 23-1119:303000D3E FI0-0
Mon 23-1120:453000D2D GH0-0
Mon 23-1119:153000D2E CA0-0
Mon 23-1119:303000D3D EJ0-0
Mon 23-1121:003000D2D LB0-0
Tue 24-1119:453000D1B FI0-0
Tue 24-1120:003000D1B BG0-0
Tue 24-1120:453000HPB DK0-0
Tue 24-1120:453000D1B DK0-0
Tue 24-1120:453000D2C DK0-0
Wed 25-1119:153000D3D CA0-0
Wed 25-1120:453000D3E GH0-0
Wed 25-1119:303000D3D DK0-0
Wed 25-1120:3030003AD GH0-0
Wed 25-1121:003000H2C GJ0-0
Wed 25-1121:003000H4A LB0-0
Wed 25-1121:003000H2C GH0-0
Wed 25-1119:153000DPB FI0-0
Wed 25-1120:303000HPB EJ0-0
Wed 25-1119:153000D3E EJ0-0
Wed 25-1119:153000H3D GH0-0
Wed 25-1121:003000H2C DK0-0
Wed 25-1120:153000D3E CA0-0
Wed 25-1121:003000H3D CA0-0
Thu 26-1119:303000D2D FI0-0
Thu 26-1121:153000D2E FI0-0
Thu 26-1120:003000H1B CA0-0
Thu 26-1120:003000H2B CA0-0
Thu 26-1120:003000D3D LB0-0
Thu 26-1119:003000HPA GH0-0
Thu 26-1121:303000D3D GH0-0
Thu 26-1119:303000D2E EJ0-0
Thu 26-1120:003000H2C LB0-0
Thu 26-1121:303000D2C FI0-0
Fri 27-1121:153000H1B DK0-0
Fri 27-1119:303000D1B GH0-0
Fri 27-1121:003000HPB FI0-0
Fri 27-1120:153000D3F CA0-0
Fri 27-1119:153000H3D LB0-0
Fri 27-1120:303000DPA GH0-0
Fri 27-1121:303000H4A FI0-0
Fri 27-1121:153000H2C CA0-0
Fri 27-1119:003000D2C CA0-0
Fri 27-1119:303000D2D EJ0-0
Fri 27-1121:003000D1B CA0-0
Fri 27-1119:303000D2E GH0-0
Fri 27-1121:153000D3E LB0-0
Fri 27-1121:003000D3F FI0-0
Fri 27-1119:303000H3D DK0-0
Fri 27-1121:003000DPA LB0-0
Fri 27-1119:153000H1B FI0-0
Fri 27-1121:0030003AH DK0-0
Fri 27-1119:153000D2C EJ0-0
Fri 27-1119:303000D3F LB0-0
Fri 27-1121:303000D4G LF0-0
Fri 27-1121:153000D1B LB0-0
Fri 27-1121:1530003AD CA0-0
Fri 27-1119:153000H2B EJ0-0
Fri 27-1120:153000H3D EJ0-0
Fri 27-1121:153000H1B LB0-0
Fri 27-1119:303000H3E GH0-0
Fri 27-1121:0030003AH CA0-0
Fri 27-1120:153000D2C GH0-0
Fri 27-1119:303000D3F EJ0-0
Fri 27-1121:303000D4G GH0-0
Fri 27-1121:003000H4A GH0-0
Fri 27-1120:453000H2B FI0-0
Fri 27-1120:153000HPA CA0-0
Fri 27-1121:153000H1B GH0-0
Fri 27-1119:303000H3E EJ0-0
Fri 27-1119:153000D1B EJ0-0
Fri 27-1121:1530003AH GH0-0
Fri 27-1120:453000HPB GH0-0
Fri 27-1119:303000D3D FI0-0
Fri 27-1120:153000D3F DK0-0
Fri 27-1119:303000DPA EJ0-0
Fri 27-1121:153000H4A EJ0-0
Sat 28-1116:0030003BD GH0-0
Sat 28-1117:003000DPA DK0-0
Sat 28-1115:153000HPA FI0-0
Sat 28-1117:0030003AH EJ0-0
Sat 28-1115:003000DPB EJ0-0
Sat 28-1117:1590002CD FI0-0
Sat 28-1118:0090002CH GH0-0
Sat 28-1115:1530003AD LB0-0
Sat 28-1116:0030003BD DK0-0
Sat 28-1116:153000HPA EJ0-0
Sat 28-1117:1530003AH FI0-0
Sat 28-1113:3090002CD CA0-0
Sat 28-1115:003000DPB CA0-0
Sat 28-1115:003000HPB CA0-0
Sat 28-1115:1590002CH LB0-0
Sat 28-1117:3090002CD GH0-0
Sat 28-1117:003000H4A CA0-0
Sat 28-1119:0090002CH FI0-0
Sat 28-1119:0030003AD DK0-0
Sat 28-1117:003000H2C FI0-0
Sat 28-1116:1530003BD CA0-0
Sat 28-1117:003000HPA LB0-0
Sat 28-1113:009000EZ CH0-0
Sat 28-1114:0090002CD EJ0-0
Sat 28-1116:303000DPB LB0-0
Sat 28-1115:3090002CH CA0-0
Sat 28-1116:153000D3F IA0-0
Sat 28-1115:003000DPA FI0-0
Sat 28-1119:003000H4A DK0-0
Sat 28-1117:3030003BD FI0-0
Sat 28-1117:003000HPA DK0-0
Sat 28-1114:3090002CD LB0-0
Sat 28-1118:153000DPB DK0-0
Sat 28-1116:3090002CH EJ0-0
Sat 28-1114:0030003AD FI0-0
Sat 28-1115:3030003BD LB0-0
Sat 28-1116:303000DPA CA0-0
Sat 28-1113:003000DPB GH0-0
Sat 28-1117:003000D2C LB0-0
Sat 28-1119:0030003BD EJ0-0
Sat 28-1115:4590002CD DK0-0
Sat 28-1116:4590002CH DK0-0
Sat 28-1115:0030003AD EJ0-0
Sat 28-1115:303000H2B GH0-0
Mon 30-1121:003000RSXA EF0-0
Mon 30-1119:303000D3D DE0-0
Mon 30-1119:303000RSXA AE0-0
Mon 30-1121:003000H2B DJ0-0
Mon 30-1121:453000RSXA GC0-0
Mon 30-1120:153000RSXA DH0-0
Mon 30-1121:003000H2B BI0-0
Mon 30-1119:153000D2D CH0-0
Mon 30-1121:453000RSXA FB0-0
Mon 30-1119:153000D3E DE0-0
Mon 30-1119:153000H2C AH0-0
Mon 30-1120:153000RSXA CA0-0
Mon 30-1121:003000RSXA HG0-0
Mon 30-1119:303000RSXA BD0-0
Tue 01-1220:453000D2C DG0-0
Tue 01-1221:003000HPB LB0-0
Tue 01-1220:453000H3D JL0-0
Wed 02-1219:153000H1B KL0-0
Wed 02-1221:003000D2C JL0-0
Wed 02-1221:003000D3D CF0-0
Wed 02-1221:003000H1B EJ0-0
Wed 02-1220:3030003AH BK0-0
Thu 03-1221:303000HPB KL0-0
Thu 03-1220:003000D3F LJ0-0
Fri 04-1219:303000H3D HB0-0
Fri 04-1219:303000H4A EI0-0
Fri 04-1221:153000H2C IA0-0
Fri 04-1220:453000H4A BC0-0
Fri 04-1221:003000H4A GK0-0
Fri 04-1219:153000H2B EG0-0
Fri 04-1220:4530003AH CJ0-0
Fri 04-1219:003000H4A AJ0-0
Fri 04-1219:303000H2C HB0-0
Fri 04-1220:453000DPB LK0-0
Mon 07-1221:003000H3D AB0-0
Mon 07-1219:153000H2C AB0-0
Mon 07-1219:153000D2E IE0-0
Mon 07-1219:153000D3D AB0-0
Mon 07-1220:453000D2D GL0-0
Mon 07-1221:003000H1B JD0-0
Mon 07-1221:003000H4A GL0-0
Mon 07-1221:003000H4A AB0-0
Mon 07-1219:453000D3F FL0-0
Tue 08-1220:453000H3D JD0-0
Tue 08-1220:453000H2B JD0-0
Wed 09-1219:453000H4A IE0-0
Wed 09-1221:003000DPB KH0-0
Wed 09-1221:003000H2C GL0-0
Wed 09-1221:003000D2C JD0-0
Wed 09-1220:3030003AD GL0-0
Wed 09-1219:153000H3D GL0-0
Wed 09-1219:153000D3E HF0-0
Wed 09-1220:4530003AD HF0-0
Wed 09-1219:153000D2D KC0-0
Wed 09-1221:003000H1B KC0-0
Wed 09-1220:453000D3E GL0-0
Thu 10-1219:153000H3E KC0-0
Thu 10-1221:303000HPA IE0-0
Thu 10-1221:003000D3E KC0-0
Thu 10-1221:003000D3E AB0-0
Thu 10-1219:153000D2E KC0-0
Thu 10-1219:153000H2C KC0-0
Thu 10-1221:003000H3D KC0-0
Thu 10-1219:003000HPA GL0-0
Thu 10-1219:303000H2C JD0-0
Thu 10-1221:303000HPB KC0-0
Fri 11-1219:303000H2B IE0-0
Fri 11-1219:303000D2D AB0-0
Fri 11-1219:303000H3D HF0-0
Fri 11-1221:303000D4G HF0-0
Fri 11-1219:303000H1B HF0-0
Fri 11-1219:303000D1B GL0-0
Fri 11-1221:1530003AH GL0-0
Fri 11-1220:303000D2E JD0-0
Fri 11-1219:303000H2C HF0-0
Fri 11-1220:453000HPB GL0-0
Fri 11-1221:003000D2C AB0-0
Fri 11-1219:303000D3F KC0-0
Fri 11-1220:003000DPA GL0-0
Fri 11-1220:303000H3E JD0-0
Fri 11-1221:153000H2B HF0-0
Fri 11-1220:453000D2D JD0-0
Fri 11-1221:303000HPA KC0-0
Fri 11-1221:153000H1B IE0-0
Fri 11-1220:303000D1B KC0-0
Fri 11-1221:153000H4A HF0-0
Fri 11-1221:153000H2C IE0-0
Fri 11-1221:003000HPB BK0-0
Fri 11-1221:153000D2C HF0-0
Fri 11-1221:153000D3F GL0-0
Fri 11-1220:303000H3E IE0-0
Fri 11-1220:453000D2D HF0-0
Fri 11-1221:153000H1B GL0-0
Fri 11-1221:003000D1B AB0-0
Fri 11-1221:1590002CH GL0-0
Fri 11-1219:153000D3E IE0-0
Fri 11-1221:453000D3F AB0-0
Fri 11-1221:153000H3E AB0-0
Fri 11-1219:003000D1B IE0-0
Fri 11-1219:003000D2C IE0-0
Fri 11-1220:453000D3D JD0-0
Fri 11-1221:003000D2D IE0-0
Fri 11-1220:303000D3E JD0-0
Fri 11-1219:303000D4G JD0-0
Fri 11-1219:303000D1B JD0-0
Fri 11-1219:3030003AH KC0-0
Fri 11-1219:303000D2E HF0-0
Fri 11-1221:003000D2C GL0-0
Fri 11-1221:153000D3D IE0-0
Sat 12-1216:3090002CD GL0-0
Sat 12-1218:303000DPB IE0-0
Sat 12-1217:303000HPB HF0-0
Sat 12-1217:1590002CH JD0-0
Sat 12-1212:3030003AD IE0-0
Sat 12-1218:003000D3F IE0-0
Sat 12-1219:303000DPA JD0-0
Sat 12-1214:1530003BD HF0-0
Sat 12-1216:159000EZ AB0-0
Sat 12-1220:003000D3D KC0-0
Sat 12-1217:0090002CD KC0-0
Sat 12-1217:3090002CH IE0-0
Sat 12-1213:0030003AD KC0-0
Sat 12-1215:0030003BD KC0-0
Sat 12-1217:309000EZ JD0-0
Sat 12-1214:1530003AH JD0-0
Sat 12-1212:303000DPB JD0-0
Sat 12-1213:303000DPA HF0-0
Sat 12-1217:3090002CH HF0-0
Sat 12-1214:1530003AD AB0-0
Sat 12-1217:3090002CD AB0-0
Sat 12-1215:453000H2B KC0-0
Sat 12-1216:0030003BD GL0-0
Sat 12-1215:003000HPA HF0-0
Sat 12-1216:003000H4A JD0-0
Sat 12-1216:0030003AH IE0-0
Sat 12-1215:0090002CD JD0-0
Sat 12-1213:003000DPB GL0-0
Sat 12-1215:003000HPB IE0-0
Sat 12-1220:003000D2C KC0-0
Sat 12-1217:003000DPA IE0-0
Sat 12-1220:0090002CH KC0-0
Sat 12-1214:3030003AD JD0-0
Sat 12-1213:009000EZ KC0-0
Sat 12-1219:0090002CD IE0-0
Sat 12-1215:453000H2B AB0-0
Sat 12-1218:3030003BD AB0-0
Sat 12-1215:003000HPA AB0-0
Sat 12-1220:003000H1B AB0-0
Sat 12-1215:303000D1B HF0-0
Sat 12-1216:153000H4A KC0-0
Sat 12-1216:3030003AH AB0-0
Sat 12-1216:3090002CD HF0-0
Sat 12-1217:003000DPB AB0-0
Sat 12-1215:303000HPB JD0-0
Sat 12-1217:0090002CH AB0-0
Sat 12-1218:003000D3F JD0-0
Sat 12-1218:003000DPA AB0-0
Sat 12-1213:309000EZ JH0-0
Sat 12-1220:1530003BD JD0-0
Sat 12-1219:303000HPA JD0-0
Mon 14-1220:453000D3E BG0-0
Mon 14-1221:003000H3E CI0-0
Mon 14-1219:153000H2B BF0-0
Mon 14-1221:003000H1B JI0-0
Mon 14-1219:153000H3D AE0-0
Mon 14-1221:003000D2E DH0-0
Mon 14-1219:153000D3D AF0-0
Mon 14-1221:003000H3E DJ0-0
Mon 14-1219:153000H2B DH0-0
Mon 14-1219:303000H1B BG0-0
Tue 15-1219:303000DPB AJ0-0
Tue 15-1221:003000HPB LA0-0
Tue 15-1219:453000D2C BG0-0
Wed 16-1221:003000D2C JI0-0
Wed 16-1219:153000D3E HL0-0
Wed 16-1219:153000D3E EI0-0
Wed 16-1219:153000D2E CJ0-0
Wed 16-1221:003000H2C DG0-0
Wed 16-1220:4530003AD HL0-0
Thu 17-1219:303000HPB KJ0-0
Fri 18-1221:003000D1B CG0-0
Fri 18-1219:303000H4A HL0-0
Fri 18-1220:003000D2D HE0-0
Fri 18-1221:153000D3F GF0-0
Fri 18-1220:003000D3D HB0-0
Fri 18-1220:003000D2E GL0-0
Fri 18-1220:153000H2C EJ0-0
Fri 18-1220:003000D2D JK0-0
Sat 19-1213:3030003AH LB0-0
Sat 19-1213:0030003AD FD0-0
Sat 19-1218:3030003BD AF0-0
Sat 19-1216:003000HPA LF0-0
Sat 19-1216:0030003AH EG0-0
Sat 19-1214:0030003AD EG0-0
Sat 19-1214:003000DPB EG0-0
Sat 19-1218:0090002CH FE0-0
Mon 04-0121:453000RSXA HB0-0
Mon 04-0120:153000RSXA EH0-0
Mon 04-0121:453000RSXA FG0-0
Mon 04-0120:153000RSXA CD0-0
Mon 04-0121:003000RSXA GA0-0
Mon 04-0119:303000RSXA BE0-0
Mon 04-0121:003000RSXA DF0-0
Mon 04-0119:303000D3D EK0-0
Mon 04-0119:303000RSXA AC0-0
Thu 07-0100:003000H2C LH0-0
Fri 08-0120:003000H2C IH0-0
Mon 11-0121:003000D3D AK0-0
Wed 13-0121:003000H2C DH0-0
Thu 14-0120:003000H2B CI0-0
Fri 15-0121:003000H2B EI0-0
Sat 16-0117:009000EZ DJ0-0
Sat 16-0113:009000EZ BJ0-0
Sat 16-0118:303000H2C FH0-0
Sat 16-0116:159000EZ AK0-0
Thu 21-0121:303000D3D LK0-0
Fri 22-0119:303000H2B IB0-0
Fri 22-0119:303000H2C HC0-0
Fri 22-0119:303000H2B IF0-0
Fri 22-0119:303000H2C HG0-0
Sat 23-0115:009000EZ DK0-0
Sat 23-0116:159000EZ HC0-0
Tue 26-0119:453000H2B GI0-0
Fri 29-0121:153000H2C BH0-0
Sat 30-0115:453000H2B AI0-0
Sat 30-0120:003000D3D KJ0-0
Sat 30-0113:009000EZ CA0-0
Sat 30-0120:003000D3D KD0-0
Fri 05-0219:303000H2C HA0-0
Fri 05-0219:303000H2B IK0-0
Fri 05-0219:303000D3D IK0-0
Sat 06-0218:009000EZ JC0-0
Sat 06-0216:159000EZ HA0-0
Mon 08-0221:453000RSXA GE0-0
Mon 08-0220:153000RSXA CB0-0
Mon 08-0221:003000RSXA FC0-0
Mon 08-0219:303000RSXA BH0-0
Mon 08-0221:003000RSXA EA0-0
Mon 08-0219:303000RSXA AD0-0
Mon 08-0221:453000RSXA HF0-0
Mon 08-0220:153000RSXA DG0-0
Thu 11-0221:003000H2C KH0-0
Sat 13-0220:003000D3D KH0-0
Sat 13-0215:159000EZ BH0-0
Tue 16-0220:453000H2B JI0-0
Sat 20-0217:3090002CH IC0-0
Sat 20-0200:0090002CD BK0-0
Sat 20-0217:3090002CH HB0-0
Sat 20-0200:0090002CD AJ0-0
Sat 20-0219:3090002CH FA0-0
Sat 20-0217:1590002CD FC0-0
Sat 20-0200:0090002CD DI0-0
Sat 27-0217:3090002CH HD0-0
Sat 27-0200:0090002CD CH0-0
Sat 27-0216:009000EZ BA0-0
Sat 27-0213:0090002CH BI0-0
Sat 27-0200:0090002CD KA0-0
Mon 01-0319:153000D2E LI0-0
Mon 01-0321:003000RSXA FH0-0
Mon 01-0321:003000H2B DC0-0
Mon 01-0319:153000D2E DC0-0
Mon 01-0319:303000RSXA EC0-0
Mon 01-0321:003000RSXA AB0-0
Mon 01-0321:003000H3E HJ0-0
Mon 01-0320:003000D2D LI0-0
Mon 01-0319:303000RSXA BF0-0
Mon 01-0321:453000RSXA HA0-0
Mon 01-0321:003000H3E DC0-0
Mon 01-0320:153000RSXA DE0-0
Mon 01-0319:153000D3E DC0-0
Mon 01-0321:453000RSXA GD0-0
Mon 01-0320:153000RSXA CG0-0
Tue 02-0319:453000D1B FA0-0
Tue 02-0320:453000D2C DC0-0
Tue 02-0320:453000D1B DC0-0
Tue 02-0320:453000HPB DC0-0
Wed 03-0321:003000H2C GK0-0
Wed 03-0320:45Bindelwijk45-
Wed 03-0320:00Wormer Sporthal00-
Wed 03-0320:303000HPB EB0-0
Wed 03-0320:453000D3E HJ0-0
Wed 03-0319:15FBK-hal15-
Wed 03-0319:15Bindelwijk15-
Wed 03-0320:45Bindelwijk45-
Wed 03-0321:00FBK-hal00-
Wed 03-0319:153000H3D GK0-0
Wed 03-0320:3030003AD GK0-0
Wed 03-0320:30De Doorbraak30-
Wed 03-0319:15FBK-hal15-
Wed 03-0319:153000DPB FA0-0
Wed 03-0319:15Spaarnehal15-
Wed 03-0320:4530003AD HJ0-0
Wed 03-0320:30De Doorbraak30-
Wed 03-0320:003000HPB LI0-0
Wed 03-0319:153000D3E GK0-0
Wed 03-0319:153000JB2A1 AD0-0
Thu 04-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 04-0321:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 04-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 04-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 04-0321:15Nieuwe Bankrashal15-
Fri 05-0320:00De Korf00-
Fri 05-0321:30De Blijk30-
Fri 05-0321:15Willisstee15-
Fri 05-0319:15Willisstee15-
Fri 05-0321:30Aetsveld30-
Fri 05-0321:15De Kers15-
Fri 05-0319:30De Walvis30-
Fri 05-0321:00De Karekiet00-
Fri 05-0321:15De Walvis15-
Fri 05-0321:15Dorpshuis De Dissel15-
Fri 05-0320:00Spz Eikenrode00-
Fri 05-0320:30Estafette30-
Fri 05-0320:45Zeewijk45-
Fri 05-0319:15Estafette15-
Fri 05-0321:15De Bloemen15-
Fri 05-0321:15Sportcomplex Amerena15-
Fri 05-0319:30De Walvis30-
Fri 05-0321:15De Walvis15-
Fri 05-0320:15De Lieberg15-
Fri 05-0319:15De Flint15-
Fri 05-0321:00De Drecht00-
Fri 05-0319:00De Karekiet00-
Fri 05-0320:45Zeewijk45-
Fri 05-0320:30Estafette30-
Fri 05-0319:00Zeewijk00-
Fri 05-0321:00Kerkelanden00-
Fri 05-0321:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 05-0321:45De Korf45-
Fri 05-0321:00Almere Buiten00-
Fri 05-0319:00Zeewijk00-
Fri 05-0319:30De Walvis30-
Fri 05-0321:15De Kers15-
Fri 05-0320:00Aetsveld00-
Fri 05-0320:45De Dars45-
Fri 05-0319:30De Walvis30-
Fri 05-0320:30Estafette30-
Fri 05-0319:00Zeewijk00-
Fri 05-0321:15De Boei15-
Fri 05-0321:45De Korf45-
Fri 05-0320:00De Korf00-
Fri 05-0320:15Sportpark Den Dolder15-
Fri 05-0321:15Zaanlands West15-
Fri 05-0319:30Zaanlands West30-
Fri 05-0321:15De Boei15-
Fri 05-0320:45De Dars45-
Fri 05-0321:30De Blijk30-
Fri 05-0319:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 05-0321:15De Bloemen15-
Fri 05-0321:15Zaanlands West15-
Fri 05-0321:30Prima Donna Kaas Arena30-
Sat 06-0317:00Wormer Sporthal00-
Sat 06-0318:00De Doorbraak00-
Sat 06-0312:30Nieuwe Bankrashal30-
Sat 06-0311:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0313:00Beyneshal00-
Sat 06-0313:00Beyneshal00-
Sat 06-0317:00Kerkelanden00-
Sat 06-0315:00Diemen00-
Sat 06-0317:00Beyneshal00-
Sat 06-0315:45Thijs van der Polshal45-
Sat 06-0314:00De Bloemen00-
Sat 06-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 06-0315:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0315:00Beyneshal00-
Sat 06-0317:30Beyneshal30-
Sat 06-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 06-0313:15Sporthal Oosterhout15-
Sat 06-0311:30Sporthal Oosterhout30-
Sat 06-0300:00Beyneshal00-
Sat 06-0311:00Beyneshal00-
Sat 06-0312:00Marimbahal00-
Sat 06-0318:15Galgenwaard Sportcentrum15-
Sat 06-0315:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0315:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 06-0319:00Kerkelanden00-
Sat 06-0316:45IJsselhal45-
Sat 06-0315:30De Bloemerd30-
Sat 06-0311:00Beyneshal00-
Sat 06-0314:15Marimbahal15-
Sat 06-0314:15Marimbahal15-
Sat 06-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 06-0312:30Houtrust sporthal30-
Sat 06-0309:00Beyneshal00-
Sat 06-0316:30IJsselhal30-
Sat 06-0313:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0315:00Nieuwland00-
Sat 06-0300:00Beyneshal00-
Sat 06-0311:00Beyneshal00-
Sat 06-0319:00IJsselhal00-
Sat 06-0315:00Beyneshal00-
Sat 06-0315:15Oostgaarde15-
Sat 06-0315:00Beyneshal00-
Sat 06-0314:30Houtrust sporthal30-
Sat 06-0312:30Houtrust sporthal30-
Sat 06-0318:30Wormer Sporthal30-
Sat 06-0311:00FBK-hal00-
Sat 06-0317:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0315:00De Hamar00-
Sat 06-0318:00Huis van Eemnes00-
Sat 06-0313:00Diemen00-
Sat 06-0309:00Beyneshal00-
Sat 06-0315:30Universitair SC30-
Sat 06-0312:00Marimbahal00-
Sat 06-0313:00Nieuwland00-
Sat 06-0313:00Amstelcampus00-
Sat 06-0318:30Wormer Sporthal30-
Sat 06-0314:00De Bloemen00-
Sat 06-0319:00Kerkelanden00-
Sat 06-0317:00't Bolwerck00-
Sat 06-0317:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 06-0316:00De Fluit00-
Sat 06-0315:00Diemen00-
Sat 06-0313:00Diemen00-
Sat 06-0314:30Houtrust sporthal30-
Sat 06-0314:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 06-0309:00Beyneshal00-
Sat 06-0313:30Interwey30-
Sat 06-0317:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 06-0311:00Beyneshal00-
Sat 06-0315:15Universitair SC15-
Sat 06-0311:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 06-0316:30Marimbahal30-
Sat 06-0313:00Diemen00-
Sat 06-0309:00Beyneshal00-
Sat 06-0313:00Beyneshal00-
Sat 06-0317:30De Drecht30-
Sat 06-0315:30De Opgang30-
Sat 06-0316:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 06-0316:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Mon 08-0319:00't Spil00-
Mon 08-0321:00De Trits00-
Mon 08-0320:00Beyneshal00-
Mon 08-0321:00Beyneshal00-
Mon 08-0319:15Beyneshal15-
Mon 08-0321:00Beyneshal00-
Mon 08-0319:15Beyneshal15-
Tue 09-0319:00Zeeburghal00-
Tue 09-0320:45Cor Korverhal45-
Tue 09-0321:00De Opgang00-
Wed 10-0319:15FBK-hal15-
Wed 10-0321:00Beyneshal00-
Wed 10-0319:15FBK-hal15-
Wed 10-0319:15FBK-hal15-
Wed 10-0319:15Beyneshal15-
Wed 10-0320:30De Doorbraak30-
Wed 10-0320:15KDO sporthal15-
Wed 10-0319:15Beyneshal15-
Thu 11-0319:15Luchthal de Scheg15-
Thu 11-0321:00Luchthal de Scheg00-
Thu 11-0321:00Luchthal de Scheg00-
Thu 11-0321:00Nieuwe Bankrashal00-
Thu 11-0321:30De Lunet30-
Thu 11-0319:30Nieuw Welgelegen30-
Thu 11-0320:00De Beuk00-
Thu 11-0321:00Luchthal de Scheg00-
Fri 12-0321:00Almere Buiten00-
Fri 12-0321:00Spz Eikenrode00-
Fri 12-0321:00De Drecht00-
Fri 12-0319:15Estafette15-
Fri 12-0321:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 12-0319:15Estafette15-
Fri 12-0321:00De Kuil00-
Fri 12-0319:30De Schalm30-
Fri 12-0321:30Sportzaal Trias30-
Fri 12-0321:00De Drecht00-
Fri 12-0320:15De Kuil15-
Fri 12-0319:30Boorsmazaal30-
Fri 12-0320:15De Karekiet15-
Fri 12-0321:30De Karekiet30-
Fri 12-0319:00Zeewijk00-
Fri 12-0319:30De Walvis30-
Fri 12-0320:30Estafette30-
Fri 12-0319:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 12-0319:30De Schalm30-
Fri 12-0319:30Topsportcentrum Almere30-
Fri 12-0319:00De Kers00-
Fri 12-0321:15De Walvis15-
Fri 12-0320:30De Greep30-
Fri 12-0321:15Sportzaal Trias15-
Fri 12-0319:00Zeewijk00-
Fri 12-0320:30Estafette30-
Fri 12-0321:45De Karekiet45-
Fri 12-0319:30Sportzaal Trias30-
Fri 12-0320:15De Kuil15-
Fri 12-0319:30Topsportcentrum Almere30-
Fri 12-0321:15De Boei15-
Fri 12-0321:15De Walvis15-
Fri 12-0319:30Sportzaal Trias30-
Fri 12-0321:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 12-0318:45De Karekiet45-
Fri 12-0320:30Estafette30-
Fri 12-0319:15De Drecht15-
Fri 12-0321:15De Boei15-
Fri 12-0319:00Zeewijk00-
Fri 12-0319:00Almere Buiten00-
Fri 12-0319:30De Walvis30-
Fri 12-0321:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 12-0319:30De Boei30-
Fri 12-0320:30Estafette30-
Fri 12-0321:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 12-0319:30De Schalm30-
Sat 13-0309:00Beyneshal00-
Sat 13-0318:00Boorsmazaal00-
Sat 13-0317:30Amstelcampus30-
Sat 13-0318:00De Doorbraak00-
Sat 13-0314:00Sportcentrum VU00-
Sat 13-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 13-0316:15Wethouder Verheij jeugd15-
Sat 13-0314:00Amstelcampus00-
Sat 13-0320:00Oostzaan00-
Sat 13-0317:00Nieuwland00-
Sat 13-0316:30De Sporthoeve30-
Sat 13-0316:30Diemen30-
Sat 13-0314:30Diemen30-
Sat 13-0309:00Beyneshal00-
Sat 13-0316:00De Limiet00-
Sat 13-0316:00Amstelcampus00-
Sat 13-0312:00Amstelcampus00-
Sat 13-0317:15De Looierij15-
Sat 13-0315:00Blauwwit00-
Sat 13-0318:00Huis van Eemnes00-
Sat 13-0313:00't Bolwerck00-
Sat 13-0317:15De Dijk15-
Sat 13-0317:30Merwestein30-
Sat 13-0312:00Amstelcampus00-
Sat 13-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 13-0318:00Waterwijk00-
Sat 13-0313:00Prima Donna Kaas Arena00-
Sat 13-0318:00Oostzaan00-
Sat 13-0316:30Harenkarspel30-
Sat 13-0314:00Kees Boekehal00-
Sat 13-0314:00Sportcentrum VU00-
Sat 13-0319:00Beyneshal00-
Sat 13-0309:00Beyneshal00-
Sat 13-0311:00De Bloemerd00-
Sat 13-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 13-0314:00De Doorbraak00-
Sat 13-0315:00Beyneshal00-
Sat 13-0310:00De Drecht00-
Sat 13-0316:00Beyneshal00-
Sat 13-0314:30Sporthal Abcoude30-
Sat 13-0320:00Oostzaan00-
Sat 13-0315:15De Vierstee15-
Sat 13-0317:00De Boog00-
Sat 13-0313:00Beyneshal00-
Sat 13-0315:00Beyneshal00-
Sat 13-0313:00't Bolwerck00-
Sat 13-0316:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 13-0315:00De Bunt00-
Sat 13-0311:00Beyneshal00-
Sat 13-0319:00Beyneshal00-
Sat 13-0313:00Beyneshal00-
Sat 13-0317:00Nieuwland00-
Sat 13-0315:00't Bolwerck00-
Sat 13-0314:30Diemen30-
Sat 13-0312:45De Flint45-
Sat 13-0315:00Nieuwland00-
Sat 13-0316:30Diemen30-
Sat 13-0319:00Beyneshal00-
Sat 13-0320:15De Limiet15-
Sat 13-0315:30Olympos30-
Sat 13-0313:30Olympos30-
Sat 13-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 13-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 13-0314:15Amstelcampus15-
Sat 13-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 13-0316:15Huis van Eemnes15-
Sat 13-0311:00Beyneshal00-
Sat 13-0319:00Kruisboog00-
Sat 13-0314:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 13-0316:15Wethouder Verheij jeugd15-
Sat 13-0313:00Beyneshal00-
Sat 13-0311:00Beyneshal00-
Sat 13-0314:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 13-0317:00Beyneshal00-
Sat 13-0318:30Dorpshuis Custwijck30-
Sat 13-0313:00TU-Sportcentrum00-
Sat 13-0313:00't Bolwerck00-
Sat 13-0314:30Wethouder Verheij jeugd30-
Sat 13-0315:45Oostzaan45-
Mon 15-0321:00Beyneshal00-
Mon 15-0321:00Beyneshal00-
Mon 15-0319:15Beyneshal15-
Mon 15-0319:15Beyneshal15-
Mon 15-0321:00Beyneshal00-
Mon 15-0319:15Beyneshal15-
Mon 15-0321:00Beyneshal00-
Tue 16-0319:45De Opgang45-
Tue 16-0320:45't Bolwerck45-
Tue 16-0320:45't Bolwerck45-
Wed 17-0319:15Beyneshal15-
Wed 17-0320:00Wormer Sporthal00-
Wed 17-0321:00FBK-hal00-
Wed 17-0320:45Bindelwijk45-
Wed 17-0319:15Spaarnehal15-
Wed 17-0320:30De Doorbraak30-
Wed 17-0320:30De Doorbraak30-
Wed 17-0319:15Beyneshal15-
Wed 17-0320:00Wormer Sporthal00-
Wed 17-0321:00Beyneshal00-
Wed 17-0321:00FBK-hal00-
Wed 17-0319:15FBK-hal15-
Wed 17-0319:15Bindelwijk15-
Thu 18-0321:45De Beuk45-
Thu 18-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 18-0321:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 18-0319:30Nieuwe Bankrashal30-
Thu 18-0321:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 18-0319:30Nieuwe Bankrashal30-
Fri 19-0319:15De Bloemen15-
Fri 19-0321:15Dorpshuis De Dissel15-
Fri 19-0321:00De Drecht00-
Fri 19-0321:00De Blijk00-
Fri 19-0319:30Universitair SC30-
Fri 19-0319:30De Walvis30-
Fri 19-0321:15De Boei15-
Fri 19-0321:00De Kuil00-
Fri 19-0319:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 19-0321:45De Korf45-
Fri 19-0320:00De Korf00-
Fri 19-0318:30De Karekiet30-
Fri 19-0321:15De Walvis15-
Fri 19-0321:00De Schalm00-
Fri 19-0320:45De Dars45-
Fri 19-0320:15Willisstee15-
Fri 19-0321:45De Kuil45-
Fri 19-0319:15De Dars15-
Fri 19-0321:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 19-0321:45De Korf45-
Fri 19-0320:00De Korf00-
Fri 19-0320:00De Karekiet00-
Fri 19-0321:00De Schalm00-
Fri 19-0319:30De Walvis30-
Fri 19-0320:00Spz Eikenrode00-
Fri 19-0319:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 19-0321:15Sportcomplex Amerena15-
Fri 19-0321:15De Boei15-
Fri 19-0320:45Zeewijk45-
Fri 19-0321:30De Lieberg30-
Fri 19-0321:30Vijf Meihal30-
Fri 19-0319:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 19-0321:15De Walvis15-
Fri 19-0321:00De Schalm00-
Fri 19-0319:15De Flint15-
Fri 19-0319:00Zeewijk00-
Fri 19-0321:00Aetsveld00-
Fri 19-0321:15De Kers15-
Fri 19-0321:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 19-0319:45De Vlinder45-
Fri 19-0320:15Willisstee15-
Fri 19-0321:00Kerkelanden00-
Fri 19-0321:00Almere Buiten00-
Fri 19-0321:00Almere Buiten00-
Fri 19-0319:00Zeewijk00-
Sat 20-0316:15Swanla15-
Sat 20-0311:00Beyneshal00-
Sat 20-0317:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 20-0311:00Beyneshal00-
Sat 20-0315:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 20-0317:00't Bolwerck00-
Sat 20-0319:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 20-0315:00Beyneshal00-
Sat 20-0318:15Galgenwaard Sportcentrum15-
Sat 20-0313:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 20-0312:30De Opgang30-
Sat 20-0311:00Beyneshal00-
Sat 20-0313:00Beyneshal00-
Sat 20-0319:30Blauwwit30-
Sat 20-0314:30Houtrust sporthal30-
Sat 20-0316:00Oostzaan00-
Sat 20-0318:30Wormer Sporthal30-
Sat 20-0316:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 20-0315:30Blauwwit30-
Sat 20-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 20-0316:30Harenkarspel30-
Sat 20-0319:00Kerkelanden00-
Sat 20-0314:00De Bloemen00-
Sat 20-0318:30Wormer Sporthal30-
Sat 20-0317:00Nieuwland00-
Sat 20-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 20-0318:00Oostzaan00-
Sat 20-0316:00De Bloemen00-
Sat 20-0316:45IJsselhal45-
Sat 20-0314:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 20-0315:00Diemen00-
Sat 20-0315:00Beyneshal00-
Sat 20-0313:00Topsportcentrum De Koog00-
Sat 20-0313:30Interwey30-
Sat 20-0309:00Beyneshal00-
Sat 20-0313:00Beyneshal00-
Sat 20-0316:15Huis van Eemnes15-
Sat 20-0316:00Oostzaan00-
Sat 20-0309:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 20-0311:00Beyneshal00-
Sat 20-0314:30Houtrust sporthal30-
Sat 20-0315:00Beyneshal00-
Sat 20-0316:30IJsselhal30-
Sat 20-0315:00De Hamar00-
Sat 20-0317:30De Drecht30-
Sat 20-0311:30Sporthal Oosterhout30-
Sat 20-0312:00Marimbahal00-
Sat 20-0315:30Olympos30-
Sat 20-0317:00Wormer Sporthal00-
Sat 20-0313:30Olympos30-
Sat 20-0313:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 20-0313:00't Bolwerck00-
Sat 20-0315:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 20-0314:30Wethouder Verheij jeugd30-
Sat 20-0319:00Kerkelanden00-
Sat 20-0311:00Prima Donna Kaas Arena00-
Sat 20-0312:00Marimbahal00-
Sat 20-0318:00De Does00-
Sat 20-0315:00Nieuwland00-
Sat 20-0309:00Beyneshal00-
Sat 20-0313:00Schuttersveld00-
Sat 20-0319:00IJsselhal00-
Sat 20-0315:00FBK-hal00-
Sat 20-0317:00Kerkelanden00-
Sat 20-0311:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 20-0317:00Diemen00-
Sat 20-0315:15Oostgaarde15-
Sat 20-0309:00Beyneshal00-
Sat 20-0313:00Beyneshal00-
Sat 20-0317:00Wormer Sporthal00-
Sat 20-0313:00Beyneshal00-
Sat 20-0317:00Kerkelanden00-
Sat 20-0313:00Diemen00-
Sat 20-0315:00Diemen00-
Sat 20-0309:00Beyneshal00-
Sat 20-0320:00Sporthal De Paperclip00-
Sat 20-0315:45Thijs van der Polshal45-
Sat 20-0313:00Schuttersveld00-
Mon 22-0321:00Beyneshal00-
Mon 22-0319:15Beyneshal15-
Mon 22-0319:15Beyneshal15-
Mon 22-0321:00Beyneshal00-
Mon 22-0321:00De Trits00-
Mon 22-0319:00't Spil00-
Mon 22-0319:15Beyneshal15-
Tue 23-0321:15Aetsveld15-
Tue 23-0320:45Cor Korverhal45-
Tue 23-0320:45't Bolwerck45-
Tue 23-0321:00De Kuil00-
Tue 23-0319:00Zeeburghal00-
Wed 24-0319:15FBK-hal15-
Wed 24-0320:30De Doorbraak30-
Wed 24-0319:15FBK-hal15-
Wed 24-0319:30Beyneshal30-
Wed 24-0319:15Beyneshal15-
Wed 24-0320:00Beyneshal00-
Thu 25-0320:00De Blijk00-
Thu 25-0319:15Luchthal de Scheg15-
Thu 25-0321:30Nieuw Welgelegen30-
Thu 25-0321:00Luchthal de Scheg00-
Thu 25-0321:00Luchthal de Scheg00-
Thu 25-0319:15Luchthal de Scheg15-
Thu 25-0321:30De Lunet30-
Thu 25-0321:00Luchthal de Scheg00-
Thu 25-0319:15Luchthal de Scheg15-
Thu 25-0321:00Nieuwe Bankrashal00-
Fri 26-0320:30De Greep30-
Fri 26-0321:30De Karekiet30-
Fri 26-0320:45Zeewijk45-
Fri 26-0319:30De Walvis30-
Fri 26-0321:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 26-0321:30Universitair SC30-
Fri 26-0320:45Bindelwijk45-
Fri 26-0319:30Sportzaal Trias30-
Fri 26-0319:00Zeewijk00-
Fri 26-0320:00De Karekiet00-
Fri 26-0320:45Bindelwijk45-
Fri 26-0321:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 26-0321:15Topsportcentrum Almere15-
Fri 26-0320:30Estafette30-
Fri 26-0319:30Zaanlands West30-
Fri 26-0321:00Spz Eikenrode00-
Fri 26-0320:30Estafette30-
Fri 26-0319:30De Boei30-
Fri 26-0321:15Zaanlands West15-
Fri 26-0319:30Zaanlands West30-
Fri 26-0321:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 26-0319:15De Drecht15-
Fri 26-0319:30Topsportcentrum Almere30-
Fri 26-0319:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 26-0319:30De Walvis30-
Fri 26-0321:15Sportzaal Trias15-
Fri 26-0319:30De Walvis30-
Fri 26-0318:30De Karekiet30-
Fri 26-0321:15De Boei15-
Fri 26-0319:15De Drecht15-
Fri 26-0319:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 26-0321:00De Drecht00-
Fri 26-0319:00Almere Buiten00-
Fri 26-0319:00Zeewijk00-
Fri 26-0319:30Topsportcentrum Almere30-
Fri 26-0321:15De Walvis15-
Sat 27-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 27-0318:30Amstelcampus30-
Sat 27-0313:00De Drecht00-
Sat 27-0313:00Wethouder Verheij jeugd00-
Sat 27-0312:00Marimbahal00-
Sat 27-0314:15Marimbahal15-
Sat 27-0317:15De Dijk15-
Sat 27-0317:00De Bunt00-
Sat 27-0316:15Waterwijk15-
Sat 27-0316:30De Sporthoeve30-
Sat 27-0314:15Amstelcampus15-
Sat 27-0309:00Beyneshal00-
Sat 27-0313:00Beyneshal00-
Sat 27-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 27-0318:00Boorsmazaal00-
Sat 27-0313:00Beyneshal00-
Sat 27-0315:00De Bunt00-
Sat 27-0318:00Huis van Eemnes00-
Sat 27-0313:00Wethouder Verheij jeugd00-
Sat 27-0317:00Sportcentrum de Pijp00-
Sat 27-0320:00Oostzaan00-
Sat 27-0312:30Nieuwe Bankrashal30-
Sat 27-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 27-0311:00Beyneshal00-
Sat 27-0311:00Prima Donna Kaas Arena00-
Sat 27-0312:45De Flint45-
Sat 27-0317:00Beyneshal00-
Sat 27-0320:00Oostzaan00-
Sat 27-0316:30Marimbahal30-
Sat 27-0313:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 27-0314:15Marimbahal15-
Sat 27-0313:00Beyneshal00-
Sat 27-0318:00Oostzaan00-
Sat 27-0316:15Huis van Eemnes15-
Sat 27-0312:30Houtrust sporthal30-
Sat 27-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 27-0314:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 27-0312:30De Opgang30-
Sat 27-0317:00Beyneshal00-
Sat 27-0314:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 27-0314:15Nieuwe Bankrashal15-
Sat 27-0311:00Beyneshal00-
Sat 27-0309:00Beyneshal00-
Sat 27-0317:00De Boog00-
Sat 27-0315:00Beyneshal00-
Sat 27-0312:00Amstelcampus00-
Sat 27-0315:15Sportzaal Trias15-
Sat 27-0314:00Kees Boekehal00-
Sat 27-0314:30Sporthal Abcoude30-
Sat 27-0318:00Oostzaan00-
Sat 27-0315:30De Opgang30-
Sat 27-0316:00De Vierstee00-
Sat 27-0311:00Beyneshal00-
Sat 27-0318:00De Doorbraak00-
Sat 27-0315:45Oostzaan45-
Sat 27-0318:45De Limiet45-
Sat 27-0310:00De Drecht00-
Sat 27-0318:00Waterwijk00-
Sat 27-0314:15Amstelcampus15-
Sat 27-0311:00De Bloemerd00-
Sat 27-0315:00Beyneshal00-
Sat 27-0319:00Beyneshal00-
Sat 27-0313:00TU-Sportcentrum00-
Sat 27-0312:00Amstelcampus00-
Sat 27-0311:00Beyneshal00-
Sat 27-0316:00De Limiet00-
Sat 27-0313:45Sportzaal Trias45-
Sat 27-0317:30Amstelcampus30-
Sat 27-0317:30Merwestein30-
Sat 27-0318:30Dorpshuis Custwijck30-
Sat 27-0316:30Sportcomplex Amerena30-
Sat 27-0318:00De Doorbraak00-
Sat 27-0313:00Prima Donna Kaas Arena00-
Sat 27-0313:30De Opgang30-
Sat 27-0315:00Nieuwland00-
Sat 27-0318:00Huis van Eemnes00-
Sat 27-0309:00Beyneshal00-
Mon 29-0319:15Beyneshal15-
Mon 29-0321:00Beyneshal00-
Mon 29-0319:00't Spil00-
Mon 29-0321:00Beyneshal00-
Mon 29-0319:15Beyneshal15-
Mon 29-0321:00Beyneshal00-
Mon 29-0319:15Beyneshal15-
Mon 29-0319:15Beyneshal15-
Tue 30-0320:45't Bolwerck45-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Wed 31-0319:15Spaarnehal15-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Thu 01-0419:15Wasbeek15-
Thu 01-0421:30Nieuw Welgelegen30-
Thu 01-0419:30De Beuk30-
Fri 02-0419:30De Walvis30-
Fri 02-0419:00Almere Buiten00-
Fri 02-0419:30De Walvis30-
Fri 02-0419:30Zaanlands West30-
Fri 02-0419:15De Drecht15-
Fri 02-0419:00De Karekiet00-
Fri 02-0421:15De Walvis15-
Fri 02-0419:00Zeeburghal00-
Fri 02-0419:30De Walvis30-
Fri 02-0419:00IJsselhal00-
Fri 02-0421:15De Walvis15-
Fri 02-0421:15De Walvis15-
Fri 02-0420:30Estafette30-
Fri 02-0419:30De Walvis30-
Fri 02-0421:30De Karekiet30-
Fri 02-0419:15De Drecht15-
Fri 02-0421:30Universitair SC30-
Fri 02-0421:00IJsselhal00-
Fri 02-0419:15Estafette15-
Fri 02-0421:30De Lieberg30-
Fri 02-0420:30Estafette30-
Fri 02-0420:30Estafette30-
Sat 03-0411:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 03-0413:00De Opgang00-
Sat 03-0412:30Blauwwit30-
Sat 03-0416:00Sportcentrum VU00-
Sat 03-0412:00Sportcentrum VU00-
Sat 03-0412:30Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa30-
Sat 03-0416:45De Limiet45-
Sat 03-0419:15De Marehal15-
Sat 03-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 03-0414:00Kees Boekehal00-
Sat 03-0411:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 03-0414:30Blauwwit30-
Sat 03-0413:45Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa45-
Sat 03-0413:00FBK-hal00-
Sat 03-0412:30Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa30-
Sat 03-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 03-0417:30Amstelcampus30-
Sat 03-0414:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 03-0413:45Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa45-
Sat 03-0414:30Blauwwit30-
Sat 03-0413:00Universitair SC00-
Sat 03-0414:00Sportcentrum VU00-
Sat 03-0413:00De Drecht00-
Sat 03-0412:30Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa30-
Sat 03-0411:00De Bloemerd00-
Sat 03-0417:15De Dijk15-
Sat 03-0413:45Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa45-
Sat 03-0413:00Nieuwland00-
Sat 03-0411:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 03-0413:00De Drecht00-
Sat 03-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 03-0413:00De Opgang00-
Sat 03-0413:45Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa45-
Mon 05-0421:00Beyneshal00-
Mon 05-0421:00Beyneshal00-
Tue 06-0420:45't Bolwerck45-
Tue 06-0419:00't Bolwerck00-
Tue 06-0420:45't Bolwerck45-
Tue 06-0419:00Zeeburghal00-
Wed 07-0420:30Topsportcentrum Almere30-
Wed 07-0420:30De Doorbraak30-
Wed 07-0419:30Wormer Sporthal30-
Wed 07-0421:00FBK-hal00-
Wed 07-0421:00Beyneshal00-
Wed 07-0419:30Wormer Sporthal30-
Wed 07-0420:15KDO sporthal15-
Wed 07-0421:15Wormer Sporthal15-
Wed 07-0419:15Beyneshal15-
Wed 07-0420:30De Doorbraak30-
Wed 07-0419:15FBK-hal15-
Wed 07-0419:15De Dars15-
Wed 07-0420:30Topsportcentrum Almere30-
Wed 07-0421:00Beyneshal00-
Thu 08-0421:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 08-0419:30Nieuwe Bankrashal30-
Thu 08-0419:30Nieuwe Bankrashal30-
Thu 08-0419:00Wethouder Verheijhal00-
Thu 08-0421:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 08-0419:00Wethouder Verheijhal00-
Thu 08-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Fri 09-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 09-0421:15De Boei15-
Fri 09-0420:30Estafette30-
Fri 09-0419:00De Korf00-
Fri 09-0421:15Sportcomplex Amerena15-
Fri 09-0421:15De Bloemen15-
Fri 09-0419:30De Boei30-
Fri 09-0421:15De Bloemen15-
Fri 09-0421:00Almere Buiten00-
Fri 09-0421:45De Kuil45-
Fri 09-0421:30Universitair SC30-
Fri 09-0420:30Estafette30-
Fri 09-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 09-0419:00De Korf00-
Fri 09-0420:00De Karekiet00-
Fri 09-0421:00Kerkelanden00-
Fri 09-0421:15De Kers15-
Fri 09-0419:30De Boei30-
Fri 09-0421:00De Schalm00-
Fri 09-0421:00De Flint00-
Fri 09-0419:15De Drecht15-
Fri 09-0421:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 09-0421:15De Boei15-
Fri 09-0419:00Almere Buiten00-
Fri 09-0421:00De Drecht00-
Fri 09-0421:00De Kuil00-
Fri 09-0419:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 09-0421:15Sportcomplex Amerena15-
Fri 09-0421:00De Schalm00-
Fri 09-0419:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 09-0419:15Estafette15-
Fri 09-0420:30Estafette30-
Fri 09-0421:30De Karekiet30-
Fri 09-0419:00Zeewijk00-
Fri 09-0418:30De Karekiet30-
Fri 09-0420:15De Kuil15-
Fri 09-0421:00De Schalm00-
Fri 09-0421:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 09-0419:00Zeewijk00-
Fri 09-0419:15Estafette15-
Fri 09-0421:00De Drecht00-
Sat 10-0413:30Olympos30-
Sat 10-0416:30Harenkarspel30-
Sat 10-0416:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 10-0416:00Oostzaan00-
Sat 10-0415:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0413:00Diemen00-
Sat 10-0417:00Kerkelanden00-
Sat 10-0415:30Universitair SC30-
Sat 10-0411:00Beyneshal00-
Sat 10-0415:00Diemen00-
Sat 10-0419:30Blauwwit30-
Sat 10-0418:00De Doorbraak00-
Sat 10-0417:00Diemen00-
Sat 10-0415:00Diemen00-
Sat 10-0413:30Interwey30-
Sat 10-0417:30Blauwwit30-
Sat 10-0413:00Beyneshal00-
Sat 10-0416:00Nieuwe Bankrashal00-
Sat 10-0415:00't Bolwerck00-
Sat 10-0413:00Beyneshal00-
Sat 10-0411:00Beyneshal00-
Sat 10-0416:45IJsselhal45-
Sat 10-0414:00De Bloemen00-
Sat 10-0415:45Thijs van der Polshal45-
Sat 10-0415:00Beyneshal00-
Sat 10-0413:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0415:00Beyneshal00-
Sat 10-0417:00Beyneshal00-
Sat 10-0415:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0419:30Blauwwit30-
Sat 10-0413:00Beyneshal00-
Sat 10-0411:30Diemen30-
Sat 10-0414:30Wethouder Verheij jeugd30-
Sat 10-0409:00Beyneshal00-
Sat 10-0413:00Nieuwland00-
Sat 10-0416:00De Bloemen00-
Sat 10-0418:15Galgenwaard Sportcentrum15-
Sat 10-0411:30Sporthal Oosterhout30-
Sat 10-0418:00Boorsmazaal00-
Sat 10-0414:00De Bloemen00-
Sat 10-0414:00De Doorbraak00-
Sat 10-0416:00De Koppeling00-
Sat 10-0409:00Beyneshal00-
Sat 10-0414:30Houtrust sporthal30-
Sat 10-0416:30De Sporthoeve30-
Sat 10-0413:00Beyneshal00-
Sat 10-0413:00Diemen00-
Sat 10-0414:00De Drecht00-
Sat 10-0417:00Kerkelanden00-
Sat 10-0411:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0411:00Beyneshal00-
Sat 10-0415:00De Hamar00-
Sat 10-0416:30IJsselhal30-
Sat 10-0416:00Oostzaan00-
Sat 10-0413:00't Bolwerck00-
Sat 10-0417:30Blauwwit30-
Sat 10-0419:00Beyneshal00-
Sat 10-0409:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 10-0413:00Diemen00-
Sat 10-0412:00Marimbahal00-
Sat 10-0415:15Oostgaarde15-
Sat 10-0414:00Galgenwaard Sportcentrum00-
Sat 10-0416:15Swanla15-
Sat 10-0409:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 10-0413:00Wethouder Verheij jeugd00-
Sat 10-0416:15Huis van Eemnes15-
Sat 10-0414:15Nieuwe Bankrashal15-
Sat 10-0419:00Kerkelanden00-
Sat 10-0413:00Sneker Sporthal00-
Sat 10-0416:15Wethouder Verheij jeugd15-
Sat 10-0415:00Nieuwland00-
Sat 10-0409:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 10-0411:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0417:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 10-0419:00Kerkelanden00-
Sat 10-0409:00Beyneshal00-
Sat 10-0413:00TU-Sportcentrum00-
Mon 12-0421:00Beyneshal00-
Mon 12-0419:15Beyneshal15-
Mon 12-0421:00Beyneshal00-
Mon 12-0421:00Beyneshal00-
Mon 12-0419:15Beyneshal15-
Mon 12-0419:15Beyneshal15-
Mon 12-0419:00't Spil00-
Tue 13-0419:45De Opgang45-
Wed 14-0421:00FBK-hal00-
Wed 14-0419:15FBK-hal15-
Wed 14-0420:45Bindelwijk45-
Wed 14-0420:30De Doorbraak30-
Wed 14-0419:45De Trits45-
Wed 14-0419:15Bindelwijk15-
Wed 14-0419:15Bindelwijk15-
Thu 15-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 15-0419:45De Lunet45-
Thu 15-0421:15Nieuwe Bankrashal15-
Thu 15-0419:30Nieuwe Bankrashal30-
Thu 15-0419:30Nieuwe Bankrashal30-
Thu 15-0420:00Sportcentrum Uitgeest00-
Thu 15-0419:00Wethouder Verheijhal00-
Thu 15-0421:00Wethouder Verheijhal00-
Fri 16-0420:00De Korf00-
Fri 16-0419:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 16-0419:30De Walvis30-
Fri 16-0421:00De Karekiet00-
Fri 16-0421:00De Drecht00-
Fri 16-0419:30Zaanlands West30-
Fri 16-0421:15Zaanlands West15-
Fri 16-0420:45De Dars45-
Fri 16-0419:00Zeewijk00-
Fri 16-0421:30Prima Donna Kaas Arena30-
Fri 16-0419:00Zeewijk00-
Fri 16-0421:15De Boei15-
Fri 16-0420:00De Korf00-
Fri 16-0421:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 16-0420:45De Dars45-
Fri 16-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 16-0421:15Willisstee15-
Fri 16-0419:15De Drecht15-
Fri 16-0419:30De Walvis30-
Fri 16-0419:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 16-0400:00Estafette00-
Fri 16-0419:30Zaanlands West30-
Fri 16-0421:30Dorpshuis De Dissel30-
Fri 16-0421:15Sportzaal Trias15-
Fri 16-0419:00De Kers00-
Fri 16-0419:30Zaanlands West30-
Fri 16-0419:15De Flint15-
Fri 16-0400:00De Bloemen00-
Fri 16-0419:45De Vlinder45-
Fri 16-0419:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 16-0421:15Sportzaal Trias15-
Fri 16-0421:15De Walvis15-
Fri 16-0419:30De Walvis30-
Fri 16-0421:15Sportcomplex Amerena15-
Fri 16-0419:00Spz Eikenrode00-
Fri 16-0419:30Universitair SC30-
Fri 16-0419:15Willisstee15-
Fri 16-0421:15De Marehal15-
Fri 16-0421:15De Kers15-
Fri 16-0419:30De Walvis30-
Fri 16-0421:30De Lieberg30-
Sat 17-0416:15Swanla15-
Sat 17-0411:00Beyneshal00-
Sat 17-0415:15Sportzaal Trias15-
Sat 17-0413:15Sporthal Oosterhout15-
Sat 17-0412:30Houtrust sporthal30-
Sat 17-0411:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 17-0417:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0420:00Wormer Sporthal00-
Sat 17-0415:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0413:45Sportzaal Trias45-
Sat 17-0411:00De Bloemerd00-
Sat 17-0409:00Beyneshal00-
Sat 17-0416:15Huis van Eemnes15-
Sat 17-0414:15Marimbahal15-
Sat 17-0417:00Wormer Sporthal00-
Sat 17-0413:00Beyneshal00-
Sat 17-0417:00Wormer Sporthal00-
Sat 17-0416:15Waterwijk15-
Sat 17-0415:15Sportzaal Trias15-
Sat 17-0411:30Sporthal Oosterhout30-
Sat 17-0409:00Beyneshal00-
Sat 17-0413:00Beyneshal00-
Sat 17-0413:00Beyneshal00-
Sat 17-0418:00Huis van Eemnes00-
Sat 17-0409:30Topsportcentrum De Koog30-
Sat 17-0409:00Beyneshal00-
Sat 17-0416:15Aetsveld15-
Sat 17-0417:00Nieuwland00-
Sat 17-0412:30De Opgang30-
Sat 17-0416:00Oostzaan00-
Sat 17-0411:00De Bloemerd00-
Sat 17-0420:00Wormer Sporthal00-
Sat 17-0413:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Sat 17-0414:00Oostzaan00-
Sat 17-0419:00Blauwwit00-
Sat 17-0419:00Kruisboog00-
Sat 17-0413:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0420:00Oostzaan00-
Sat 17-0415:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0413:00De Blijk00-
Sat 17-0417:00Nieuwland00-
Sat 17-0409:00Beyneshal00-
Sat 17-0417:30De Drecht30-
Sat 17-0412:00Amstelcampus00-
Sat 17-0417:00Beyneshal00-
Sat 17-0413:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0417:00Beyneshal00-
Sat 17-0416:15Wethouder Verheij jeugd15-
Sat 17-0416:30Marimbahal30-
Sat 17-0411:00Beyneshal00-
Sat 17-0416:00De Fluit00-
Sat 17-0415:00Nieuwland00-
Sat 17-0414:30Aetsveld30-
Sat 17-0415:15Sportzaal Trias15-
Sat 17-0411:00Beyneshal00-
Sat 17-0416:00Oostzaan00-
Sat 17-0414:00Amstelcampus00-
Sat 17-0415:00Beyneshal00-
Sat 17-0412:30Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa30-
Sat 17-0419:00Blauwwit00-
Sat 17-0416:00De Blijk00-
Sat 17-0417:00Blauwwit00-
Sat 17-0415:00Beyneshal00-
Sat 17-0412:45De Flint45-
Sat 17-0418:30Wormer Sporthal30-
Sat 17-0418:30Wormer Sporthal30-
Sat 17-0413:45Sportzaal Trias45-
Sat 17-0415:30De Bloemerd30-
Sat 17-0415:00Blauwwit00-
Sat 17-0415:00Beyneshal00-
Sat 17-0411:15Topsportcentrum De Koog15-
Sat 17-0414:15Marimbahal15-
Mon 19-0421:45Spaarnehal45-
Mon 19-0420:15Spaarnehal15-
Mon 19-0421:45Spaarnehal45-
Mon 19-0419:30Spaarnehal30-
Mon 19-0421:00Spaarnehal00-
Mon 19-0419:30Spaarnehal30-
Mon 19-0421:00Spaarnehal00-
Mon 19-0420:15Spaarnehal15-
Sat 24-0419:00Blauwwit00-
Sat 24-0415:30Olympos30-

Meer Instroomgroep
De instroomgroep is bedoeld voor beginnende volleyballers. De nadruk van de training ligt op techniek en systeem. Het is de bedoeling dat bij het bereiken van een voldoende niveau wordt doorgestroomd naar een competitieteam of recreantengroep. Als gevolg van doorstroming is de grootte van de instroomgroep vrij variabel.